Mayıs 2018 Astroloji Gündemi

Mayıs 2018’e geldik bile 🙂 Zaman ne çabuk geçiyor, değil mi?

Bu arada 30 Nisan – 6 Mayıs haftasının astrolojik değerlendirmelerine buradan ulaşabilirsiniz.

30 Nisan – 6 Mayıs haftasının her bir burca etkilerini ise şöyle aşağıya burakmış olayım 🙂

Koç , Boğa , İkizler , Yengeç , Aslan , Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak , Kova , Balık

Mayıs ayına 30 Nisan 2018 akrep dolunayının etkisi altında başlıyoruz. Özellikle ayın ilk 10 günü dolunay temaları gündemimizde olacaktır. Nedir onlar? Borçlar, ödemeler, alacaklar, verecekler, maddi planlar,vb.

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda. Dolayısıyla para, yatırım, mülk edinme, maddi güven konularına odaklanıyoruz ayın büyük bölümünde.

15 Mayıs’ta ise çok önemli bir değişiklik başlıyor gökyüzünde. Uranüs boğaya geçiyor ! 7 yıllık bir döngü bitiyor, yeni bir dönem başlıyor. Uranüs’ün boğaya geçişinin her bir burç için etkilerini buradan okuyabilirsiniz.

Merkür 13 Mayıs’a kadar boğa burcunda. Dolayısıyla iş, para, emlak,vb konularda iletişim trafiğimiz yüksek olacaktır. Ayrıca iş teklifleri, mülakatlar, para getirecek projeler, hazırlıklar için zihnimizin hızlı çalışacağı, iletişimin rahat akacağı, destekleyici bir transit olacak bu.

Venüs, 19 Mayıs’ta yengeç burcuna geçiyor. Bu tarihe kadar, ikizler burcunda transit ederek, bilgiyi ve iletişimi vurgulayacak. Bilgi aktarmak, bu yolla para kazanmak, iş bağlantıları elde etmek, işleri duyurmak için uygun bir dönem. Sonra 19 Mayıs itibariyle Venüs yengeç burcuna yerleşiyor ve enerji biraz daha içe dönüyor. Sosyalleşmenin yerini daha çok evde vakit geçirmek alıyor. Ayrıca yengeç transiti olduğundan, su ve toprak gruplarına daha olumlu açılar yapmaya başlayacak Venüs. Bu süreçte ilişkilerde uyum, empati, naif enerjiler de ön planda olacaktır. Geçmişten gelen konularda olumlu çözülmeler ve güzel neticeler de elde edilebilir.

Peki ya Mars? 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, sonrasında ise keyifli bir kova yolculuğu başlıyor.

Satürn biliyorsunuz, Nisan ayında başladığı retro hareketinde. Bu önemli retronun burçlar için etkilerini buradan okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 için yeniay ve dolunay döngüleri ise şöyle :

Yeniay : 15 Mayıs 2018, 24° Boğa burcunda

Dolunay : 29 Mayıs 2018, 8° Yay burcunda

Etkilerini her bir burç için ayrı ayrı yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs 2018 – Şanslı Gezegen Açıları :

Mayıs 2018 – Dikkat Edilmesi Gereken Gezegen Açıları :

Mayıs ayının genel değerlendirmelerini yaptığım bu yazımın ardından, her bir burç için ayrı ayrı Mayıs ayı yorumlarını yayınlıyor olacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mis gibi bir ay diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

 

 

 

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!