Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019

Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019

Mars, 18 Ağustos Pazar günü, başak burcuna geçiyor ve 4 Ekim’e kadar başakta ilerleyecek sevgili okuyucularım.

Mars harekete geçmektir, efordur, çabadır. Girişimlerdir, başlangıçlardır.

Mars’ın bulunduğu alanda bir hareketlilik vardır. Dolayısıyla doğum haritanızda başak burcu, hangi eviniz ise, Mars’ın gelişi ile o evin konularında bir hareketlenme başlayacaktır.

Sizi 4 Ekim’e kadar en çok bu konular meşgul edecektir.

Başak burcu, günlük rutinlerimizi, sorumluluklarımızı simgeler. İştir, çalışmaktır başak. Üretmektir, verimliliktir. Aynı zamanda detayları, detay gerektiren işleri simgeler.

Dolayısıyla Mars başakta iken, gündelik tempomuzun hızlanacağını, sorumluluklaırımızın artacağını, yapmamız gereken işlerin, görevlerin yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Özellikle de detay gerektiren konular, projeler, çalışmalar hız kazanacaktır.

Şimdi burçlar bazında olasılıklara bakalım :

(Yükselen burcunuzu okuyunuz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 6.evinize Mars geliyor.

İş, çalışma ortamı, görevler, rutinler, sorumluluklar, ayrıca sağlık demektir bu ev. Dolayısıyla bu geçiş, günlük hayatınızın temposunun hızlanacağını gösteriyor. Halledilmesi gereken işlerin, sorumluluklarınızın artacağı, sizi yoracağı bir süreç, bağışıklığınıza dikkat edin.

Çalışanlar için yeni görevler, biraz da sıkıcı diyebileceğimiz uğraştıracak sorumluluklar olası.
İş arkadaşlarıyla iletişimde agresyona dikkat ayrıca.

İş arayışında olan okuyucularım, bu yönde yeni bir başlangıç yapabilirler. Başvurularınızı artırın, çevrenizden destek alın.

6.ev söz konusu olduğundan, spor, sağlıklı beslenmek, zayıflamak için uygun bir dönem, bunlar için kullanabilirsiniz Mars’ın enerjisini. Bu tür bir efor halinde olabilirsiniz.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Mars 5.evinize geçiyor. Bu ev aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal aktiviteler, eğlenceler, tatiller, alışverişler, vb keyifli temaları yönetiyor.

Çocuklarınızla ilgili konular uğraştırabilir sizi bu süreçte. Aşkta hareketlilik olabilir. Geziler, turlar, etkinlikler, yaşam coşkunuzu yükseltecek güzel aktiviteler getirebilir Mars size. Yeni bir hobiye başlamanız da olası. Hayatınızda yeni ilgi ve keyif alanları açılabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler : Mars 4.evinizde ilerleyecek. Aile bireyleriyle uyumsuz ve agresyonu yüksek bir dönem olabilir bu sizin için. Ev ortamında tartışmalar artabilir. Bu etkiyi önden bilerek, sakin kalmaya, huzurunuza odaklanmaya, huzur enerjisini çoğaltmaya çalışın lütfen.

Ayrıca ev içerisinde bir şeyler arızalanabilir, bozulabilir. Bakım, tadilat gerektiren durumlar oluşabilir. Mars eviniz ve aileniz ile meşgul edecek sizi bu transitte.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Mars 3.evinizde olacak. Bu ev, yazılı-sözlü, her türlü iletişim ağımızı simgeler. Mars etkisiyle yazışmalar, görüşmeler, haberleşmeler, yakın çevre bağlantıları artacaktır. Aynı zamanda kardeşler, akrabalar ve komşuları kapsar 3.ev. Buralarda bir hareketlilik ve onlarla ilgili yeni gündemler söz konusu. Bu arada bu kişilerle agresyon olasılığını tetikliyor Mars. Lütfen tartışmalardan uzak durun, karşılık vermeyin.

Sosyal medyada agresyon yaşayabilirsiniz bu arada. Bu olasılıktan kendinizi korumak adına, ona göre hareket edebilirsiniz.

Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret vb bir alanda işiniz varsa, buralara yoğunlaşacağınız, efor sarf edeceğiniz, yeni uygulamalar ile mevcut çerçeveyi büyütmeye çabalayacağınız bir süreç olacak bu. Hırsa kapılmadan ilerleyin, bu süreçte anahtar cümle bu. Mars hırslıdır çünkü. Hırs da kişinin kendisine zarardır. Oldurmaya çalışmak doğru bir enerji değil, emin olun. Akışla uyumlanmak, evrenin mesajlarını okumak işinizi, yolunuzu kolaylaştırır.

Aslan ve Yükselen Aslan : Mars, 2.evinizde olacak başak transitinde. Bu ev para evidir, kişisel kazançlarımızı, gelirimizi, ayrıca harcamalarımızı, masraflarımızı simgeler. Mars buradan geçerken gelir akışınızı güçlendirme isteğinizi artıracak ve biraz da hırslandıracak sizi. Odağınız para kazanmak ve maddi konfor olacak.

Yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek için gayet destekleyici bir etki bu arada. Bir süredir aklınız bu yönde planlar varsa uygulamaya geçebilirsiniz.

Mars etkisiyle, parasal bir hareketlilik olacağı için, harcamalar, ödemeler de artabilir. Özellikle eviniz ve aileniz ile ilgili ekstra masraflar olası.

Başak ve Yükselen Başak : Mars’ı ağırlıyor olacaksınız 4 Ekim’e kadar.

Bir süredir üzerinde çalıştığınız, hazırladığınız, beklettiğiniz projeleriniz, planlarınız varsa, onları uygulamak, hayata geçirmek adına çok güzel bir dönem. Atılımların, başlangıçların zamanı sizin için. Ancak hırsa ve agresyona dikkat diyorum. Mars böyle bir enerjidir çünkü.

Sakarlıklara, kazalara dikkat edin ayrıca. Hızlı hareket etmek, olumsuzluk getirebilir. Lütfen aceleci olmayın hiçbir konuda.

Spora başlamak için doğru zaman olduğunu da belirteyim.

Terazi ve Yükselen Terazi : Mars 12.evinize geçiyor. Bu transit, içe dönebileceğinizi, kendi içsel dünyanızla, ruhsal problemlerinizle ve spiritüel konularla meşgul olabileceğinizi gösteriyor. İç huzuru açısından biraz zorlanabileceğiniz bir transit bu. 12.ev böyledir.

Ayrıca bu ev, gizli düşmanlıkları, arkanızdan çevrilen işleri, kandırılma, dolandırılma gibi potansiyelleri simgeler, temkinli olun derim. Etraflıca tartmadığınız, üzerinde düşünmediğiniz hiçbir şey için harekete geçmeyin hızlıca, pişmanlık getirebilir. Kolay ikna olmayın. Böylece negatif olasılıklardan korumuş olursunuz kendinizi.

Akrep ve Yükselen Akrep : 11.evinizde transit edecek olan Mars etkisiyle, hedefleriniz ve idealleriniz konusunda daha hırslı olacak, daha atak davranacaksınız. Bu ev, arkadaşlarınızı ve dostlarınızı da simgelediğinden, buradan geçecek olan bir Mars, onlarla iletişimlerinizde agresyon, tartışma, vb olasılıklar yaratabilir, bu uyarıyı yapmış olayım.

Grup çalışmaları, takım faaliyetleri içinde aktif rol alabileceğiniz bir dönem. Güzel işler başarabilir, özgüven tazeleyebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay : Mars bu süreçte, 10.evinizde ilerliyor olacak ve bu da kariyer, iş, hayatta bulunduğunuz nokta, yapabildikleriniz, başarılarınız konusunda daha fazla düşünmeye, bu konulara odaklanmaya , bunlar için çabalamaya sevk edecek sizi.

Terfiler, yükselişler, yeni görevler, yeni sıfatlar olabilir ya da bu yönde bir şeyler elde etmek için çabanız olabilir. Diğer yandan içsel huzursuzluk da yaratabilecek bir süreç açıkçası. Tepe evinizde Mars yer alacak, bu çok huzurlu bir enerji değil. İyi yönetin, ani çıkışlardan uzak durun, huzur yönünde telkinler yapın kendinize. Aile büyükleriyle  tartışmalara dikkat ayrıca. Bir de onlarla ilgili sorumluluklarınız olabilir, yapılacak şeyler yorabilir sizi.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 9.evinize gelen Mars, akademik konular, yüksek öğrenim, sosyal medya, tanıtım, reklam, satış, pazarlama, basın, yayıncılık faaliyetlerinizde bir hareketlilik sağlayacaktır. Bu alanlarda yeni girişimler olası. Uzak yerlere seyahatler gündeme gelebilir, hukuksal meseleleriniz varsa, bu konularda bir devinim, bir ilerleme yaşanabilir.

Ancak agresyon yaratacak aksilikler de olası, özellikle seyahatlerde.

Diğer yandan üçgen dediğimiz çok uyumlu bir açıda yer alacak size Mars başakta iken. Yaşam çerçevenize etki edecek, ufkunuzu açacak yeni şeyler başlayabilir bu döngüde.

Kova ve Yükselen Kova : Mars 8.evinizde. Bu da parasal alanda bir hareketlilik ve bir çaba doğurabilir. Ödemeleriniz zorlayabilir sizi bu süreçte. Bütçenize ve harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririm. Kredi kartı ödemeleriniz birikebilir, faizlenebilir, çok açılmayın derim. Miras, nafaka, prim, sigorta, ortaklaşa gelirler gibi paralar üzerinden agresyon, zorlanmalar ve uyumsuzluklar yaşanabilir ayrıca. Ama bir hareketlilik de var, sonuç gelebilir tartışmalarla da olsa.

Sağlık konuları, ameliyat vb durumlar da bu evin yönetimindedir. Böyle gündemler de olabilir aile içerisinde.
8.evin konuları, çok keyifli değildir maalesef. Sezgilerinizin güçleneceği bir geçiş bu arada.

Balık ve Yükselen Balık : 7.evinizde ilerleyecek olan Mars sebebiyle ilişkilerinizde, özellikle partnerinizle dialoglarınızda gerginlikler olası. Uzlaşmak kolay olmayabilir Mars etkisiyle, eften püften küçük konular büyüyebilir. Aynı şey, şayet varsa iş ortağınız, iş birliği yaptığınız kişilerle bağınız için de geçerli.

Ayrıca imzalardır, sözleşmelerdir bu ev. Mars ile bu yönde yeni gündemleriniz olabilir, yeni iş bağlantıları yapmak için destekleyici bir süreç. Burada bir devinim söz konusu çünkü.

 

Mars-başak transitinin etkileri genel olarak böyle kıymetli okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık almak için→İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Ayrıca→→→ @anlatburcak instagram hesabım burada !

Instagram hesabımda, çok daha fazla şey paylaştığımı da belirteyim. Öneriler, tüyolar, yaşamı kolaylaştıracak, güzelleştirecek bilgiler sunmaya çalışıyorum. Oraya da beklerim hepinizi.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Ağustos ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Ağustos 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Ağustos 2019, Boğa Burcu Ağustos 2019, İkizler Burcu Ağustos 2019, Yengeç Burcu Ağustos 2019,

Aslan Burcu Ağustos 2019Başak Burcu Ağustos 2019, Terazi Burcu Ağustos 2019, Akrep Burcu Ağustos 2019,

Yay Burcu Ağustos 2019, Oğlak Burcu Ağustos 2019, Kova Burcu Ağustos 2019, Balık Burcu Ağustos 2019

Gökyüzündeki diğer güncel transitler ve etkileri ise şöyle :

Güneş Aslan Burcunda 23 Temmuz – 23 Ağustos 2019

Merkür Aslan Burcunda 11-29 Ağustos 2019

Venüs Aslan Burcunda 28 Temmuz – 21 Ağustos 2019

Ağustos 2019 Gezegen Açıları

Ağustos 2019 Ay Boşlukta Takvimi

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!