Mars Aslan Burcunda 2 Temmuz – 18 Ağustos 2019

Mars Aslan Burcunda 2 Temmuz – 18 Ağustos 2019

Hareketin, girişimlerin, mücadelenin gezegeni Mars, 2 Temmuz günü, aslan burcuna geçti ve bu transit 18 Ağustos’a kadar sürecek sevgili okuyucularım.

Bir süredir yengeç burcundaydı. Su grubundan bir burçta olduğu için sönümlenmişti ve içe dönük enerjiler oluşturmuştu burada Mars.

Şimdi aslanda, doğasını destekleyen ateş elementinde. Dolayısıyla güçlü etkiler alacağız bu transitten.

Şimdi burçlar bazında olasılıklara bakalım :

(Yükselen burcunuzu okuyunuz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Mars 5.evinizde ilerliyor. Bu ev aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal aktiviteler, eğlenceler, tatiller, alışverişler, vb keyifli temaları yönetiyor. Çocuklarınızla ilgili konular koşturabilir sizi bu süreçte. Aşkta hareketlilik olabilir. Geziler, turlar, etkinlikler, yaşam coşkunuzu yükseltecek güzel aktiviteler getirebilir Mars size. Hobilerinizle meşgul olacaksınız ayrıca. Burada bir efor söz konusu.

 Boğalar ve Yükselen Boğalar : 4.evinizden Mars geçiyor. Bu da, aile bireyleriyle uyumsuz bir dönem geçirebileceğinizi, iletişim problemleri, agresyon ve tartışmalar yaşayabileceğinizi gösteriyor, Mars’ın doğası böyledir çünkü. Geçmişten gelen konular, tekrar tekrar kızdırabilir sizi.

Ayrıca ev içerisinde bir şeylerin arızalanması, bozulması, bakım, tadilat gerektiren durumlar oluşabilir. Bu geçişte sizi, evinizle ve aile bireylerinizle ilgili konular meşgul edecek, biraz da uğraştıracak diyebilirim özetle.

İkizler ve Yükselen İkizler : Mars 3.evinizde. Bu ev, her türlü iletişim ağımızı simgeler. Mars etkisiyle yazışmalar, görüşmeler, yakın çevre bağlantıları artacaktır. Aynı zamanda kardeşler, akrabalar ve komşulardır 3.ev. Buralarda bir hareketlilik ve yeni gündemler söz konusu.

Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret vb bir alanda işiniz varsa, buralara yoğunlaşacağınız, efor sarf edeceğiniz, yeni uygulamalar ile mevcut çerçeveyi büyütmeye çabalayacağınız bir süreç olacak bu. Hırstan uzak durun ama. Oldurmaya çalışmak da hatalı bir enerjidir, biraz akışa bırakın, olur mu 🙂 Yoksa Mars kızdırır ve yorar sizi bu transitte.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Mars, 2.evinizde olacak aslan burcu geçişinde. Bu ev para evidir, kişisel kazançlarımızı, gelirimizi, ayrıca harcamalarımızı simgeler. Mars buradan geçerken gelir akışınızı güçlendirme isteğinizi artıracak ve biraz da zorlayacak sizi ruhsal anlamda. ‘Artık olsun’ enerjisinde olacaksınız. Odağınız para kazanmak ve maddi konfor olacak.

Yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek için gayet destekleyici bir etki bu arada. Bir süredir aklınız bu yönde planlar varsa uygulamaya geçebilirsiniz.

Mars etkisiyle, parasal bir hareketlilik olacağı için, harcamalar, ödemeler de artabilir. Keyfinizi kaçıracak gereksiz para çıkışları da olabilir. Hele de şu an Merkür retro. Büyük ve önemli alışverişlerden uzak durun derim. Elektronik eşya alımlarını erteleyin özellikle.

Aslan ve Yükselen Aslan : Mars’ı ağırlıyor olacaksınız 18 Ağustos’a kadar. Bir süredir hazırlığında olduğunuz, beklettiğiniz projeleriniz, planlarınız varsa, onları ortaya koymak ve hayata geçirmek adına destekleyici bir süreçtesiniz. Atılımların, başlangıçların zamanı sizin için. Ama agresyona dikkat. Huzurunuzu artıracak, size iyi hissetirecek şeylere odaklanın, hatta bunları artırın derim. Meditasyonlar, enerji çalışmaları, dingin müzikler gibi. Ateşli hastalıklara karşı uyarayım ayrıca, Mars bunu getirir. Kontrollü ilerleyerek, en doğru ve verimli şekilde yararlanın bu yükselen enerjiden.

Başak ve Yükselen Başak : Mars 12.evinize geçiyor. Bu transit, içe dönebileceğinizi, kendi içsel dünyanızla, ruhsal problemlerinizle ve spiritüel konularla meşgul olabileceğinizi gösteriyor. İç huzuru açısından biraz zorlanabileceğiniz bir transit bu. 12.ev böyledir.

Ayrıca bu ev, gizli düşmanlıkları, arkanızdan çevrilen işleri, kandırılma, dolandırılma gibi potansiyelleri simgeler, temkinli olun derim. Etraflıca tartmadığınız, üzerinde düşünmediğiniz hiçbir şey için harekete geçmeyin hızlıca, pişmanlık getirebilir. Kolay ikna olmayın. Böylece negatif olasılıklardan korumuş olursunuz kendinizi.

Terazi ve Yükselen Terazi : 11.evinizde transit edecek olan Mars etkisiyle, hedefleriniz ve idealleriniz konusunda daha hırslı olacak, daha atak davranacaksınız. Bu ev, arkadaşlarınızı ve dostlarınızı da simgelediğinden, buradan geçecek olan bir Mars, onlarla iletişimlerinizde agresyon, tartışma, vb olasılıklar yaratabilir, o açıdan dikkat.

Grup çalışmaları, takım faaliyetleri yorabilir sizi bu döngüde. Ama güzel işler yapacaksınız 🙂 Uyumlu bir açı alıyorsunuz Mars’tan.

Akrep ve Yükselen Akrep : Mars bu süreçte, 10.evinizde ilerliyor olacak ve bu da kariyer, iş, hayatta bulunduğunuz nokta, yapabildikleriniz, başarılarınız konusunda daha fazla düşünmeye, bu konulara odaklanmaya , bunlar için çabalamaya sevk edecek sizi.

Terfiler, yükselişler, yeni görevler, yeni sıfatlar olası. Diğer yandan içsel huzursuzluk da yaratabilecek bir süreç açıkçası. Tepe evinizde Mars yer alacak. Bu yüksek enerjiyi, kimi zaman öfke yaratan bu enerji topunu iyi yönetmeniz gerekiyor. Aile büyükleriyle uyumsuzluklara, tartışmalara dikkat derim ayrıca.

Yay ve Yükselen Yay : 9.evinize gelen Mars, akademik konular, yüksek öğrenim, sosyal medya, tanıtım, reklam, satış, pazarlama, basın, yayıncılık faaliyetlerinizde bir hareketlilik sağlayacaktır. Bu alanlarda yeni girişimler olası. Uzak yerlere seyahatler gündeme gelebilir, hukuksal meseleleriniz varsa, bu konularda bir devinim, bir ilerleme yaşanabilir.

Ancak agresyon yaratacak aksilikler de olası, özellikle seyahatlerde. Merak etmeyin ama, hallolacaktır. Keyfinize bakın siz. Üçgen dediğimiz çok uyumlu bir açıda yer alacak size Mars aslanda iken, güzel bir transit 🙂

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Mars 8.evinizde. Bu da parasal alanda bir hareketlilik ve bir çaba doğurabilir. Miras, nafaka, prim, sigorta, ortaklaşa gelirler gibi paralar üzerinden agresyon, zorlanmalar ve uyumsuzluklar yaşanabilir.

Sağlık konuları, ameliyat vb durumlar da bu evin yönetimindedir. Böyle gündemler de olabilir aile içerisinde.

8.evin konuları, çok keyifli değildir maalesef. Sezgilerinizin güçleneceği bir geçiş bu arada.

Kova ve Yükselen Kova : 7.evinizde ilerleyecek olan Mars sebebiyle ilişkilerinizde, özellikle partnerinizle iletişimlerinizde gerginlikler olası. Uzlaşmak kolay olamayabilir Mars etkisiyle. Aynı şey, şayet varsa iş ortağınız için de geçerli.

Ayrıca imzalardır, sözleşmelerdir bu ev. Mars ile bu yönde yeni gündemleriniz olabilir, yeni iş bağlantıları yapmak için destekleyici bir süreç.

Balık ve Yükselen Balık : 6.evinizden Mars geçiyor. İş, çalışma ortamı, sorumluluklar, ayrıca sağlık demektir bu ev. Dolayısıyla bu geçiş, günlük hayatınızın temposunun hızlanacağını gösteriyor. Halledilmesi gereken işlerin, sorumluluklarınızın artacağı, sizi yoracağı bir süreç bu.

Çalışanlar için yeni görevler, bir tık sıkıcı diyebileceğimiz uğraştıracak, detaylar içeren sorumluluklar olası.

İş arkadaşlarıyla iletişimde agresyona dikkat diyeyim ayrıca. Sağlık konusunda da uyaracağım, kendinize özenin lütfen. 6.ev söz konusu olduğundan, spor, sağlıklı beslenmek, zayıflamak için çok uygun bir dönem, bunlar için kullanabilirsiniz Mars’ın enerjisini.

Mars-aslan transitinin etkileri genel olarak böyle kıymetli okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık almak için→İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Ayrıca→→→ @anlatburcak instagram hesabım burada !

Instagram hesabımda, çok daha fazla şey paylaşıyorum esasen. Öneriler, tüyolar, yaşamı kolaylaştıracak, güzelleştirecek bilgiler sunmaya çalışıyorum. Oraya da beklerim hepinizi.

Temmuz ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Temmuz 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Temmuz 2019, Boğa Burcu Temmuz 2019, İkizler Burcu Temmuz 2019, Yengeç Burcu Temmuz 2019,

Aslan Burcu Temmuz 2019, Başak Burcu Temmuz 2019, Terazi Burcu Temmuz 2019, Akrep Burcu Temmuz 2019,

Yay Burcu Temmuz 2019, Oğlak Burcu Temmuz 2019, Kova Burcu Temmuz 2019, Balık Burcu Temmuz 2019

21 Haziran – 23 Temmuz 2019 Güneş Yengeç Burcunda

Venüs Yengeç Burcunda 3-28 Temmuz 2019

Merkür Retrosu ve Etkileri 8 Temmuz-2 Ağustos 2019

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!