Kova Burcu Nisan 2019

Kova Burcu Nisan 2019

Merhaba sevgili kovalar ve yükseleni kova olanlar ! Nisan ayı gökyüzü hareketlerinin olası etkilerini konuşacağız bu yazımda sizlerle.

Ama daha çok yükseleni kova olanlar için tutarlı olacaktır bu olasılıklar. Çünkü her zaman söylediğim gibi, öngörüler yükselen burca göre yapılır efendim.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Nisan 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini birer birer ele alalım :

Güneş, 20 Nisan’a kadar koç burcunda, 3.evinizde.

Bu ev, her tür iletişimi kapsar. Özellikle yakın çevre dialogları artıyor Güneş etkisiyle. Başka ne oluyor ?

Bu dönemin genel ve burcunuza etkilerini detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Merkür, 17 Nisan’a kadar balık burcunda, 2.evinizde. Parasal konularda dialogları, yazışmaları artırıyor Merkür. İşinizle ilgili yeni fikir ve planlar getiriyor. Merkür retrosu sona erdiği için, aklınıza gelen yeni fikirleri bekletmeden hayata geçirebilirsiniz 🙂

Sonra Merkür 17 Nisan’da koç burcuna, 3.evinize geçtiğinde, bol bol gezdirecek sizi 🙂 Arkadaşlarla buluşmalar, seminerler, kurslar, bilginizi artıracak etkinlikler sizi bekliyor.

Venüs, 20 Nisan’a kadar balık burcunda, 2.evinizde.

2.ev para evidir. Venüs de iyicil bir gezegen olduğundan, Jüpiter’den sonra ikinci şans gezegeni olduğundan, bu evden geçerken para getirir mi ? Evet, getirir 🙂 Kazancını artıracak yeni iş bağlantıları, yeni müşteriler, yeni siparişler kuvvetle muhtemel.

Venüs balık transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Venüs Balık Burcunda 26 Mart – 20 Nisan 2019

20 Nisan’da koç burcuna geçecek Venüs, yani 3.evinize. Arkadaş ortamlarında, özellikle yakın çevrede bir aşk ihtimali verir Venüs buradan geçerken. Hatta komşular da 3.evdedir, oralardan bir şeyler de mümkün 🙂

Onun dışında satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım faaliyetleri bu evin yönetimindedir. Venüs sizi bu temalarda da destekleyecek.

Mars, ayın tamamında ikizler burcunda, yani 5.evinizde.

Hobilerinizle ilgili bir şeylere başlıyorsunuz siz, ben anladım. Var sizde bir şeyler 🙂 Bir kursa başlamak, bir adım atmak, hobinizi işe çevirmek gibi gibi olasılıklar getiriyor size Mars. Ayrıca sanatsal etkinliklere katılmak isteyeceksiniz, konserlere, tiyatrolara gideceksiniz.

Nisan’ın ana çerçevesi böyle sevgili okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Kova Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

25-31 Mart 2019 Astroloji Gündemi

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Harika bir Nisan diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!