Kova Burcu Mayıs 2019

Kova Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili kovalar ve yükseleni kova olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü gündemlerinin, sizler için neler getirebileceğini aktaracağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni kova olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum. Yazının içerisinde Mayıs ayının önemli bütün gezegen açıları da yer alıyor.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 4.evinizde. Daha çok evde vakit geçiriyorsunuz, evinizle meşgulsünüz. Aile bireylerinize dair konular da ön planda.

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna, 5.evinize geçiyor. Bu çok daha keyifli bir süreç, Güneş-4.ev geçişine nazaran. Enerjinizin, keyfinizin artacağı, hayatın tadını çıkaracak şeyler yapacağınız, konserlere, etkinliklere katılacağınız, hobilerinize vakit ayıracağınız, ayrıca aşk evinizin aktifleştiği bir transit 🙂 Ayrı bir yazıda da konuşacağız Güneş-ikizler dönemini 🙂

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 3.evinizde. İletişim trafiğiniz hayli yoğun. Çünkü Merkür iletişim gezegenidir. Bir de üstüne 3.ev, iletişim evidir 🙂 Ayrıca bu ev, kardeşleri, akrabaları, komşuları da simgelediğinden, onlara dair konular da gündeminize yerleşiyor.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 4.evinize geçiyor Merkür. Evinize ve ailenize dair konularda iletişim hızlanıyor bu kez.

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna, 5.evinize geçiş yapıyor. Fikirlerinizle, kararlarınızla, bilgi paylaşımlarınızla öne çıkacağınız, daha görünür olacağınız, sosyalleşeceğiniz, güzel bir döngü bu 🙂

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 3.evinizde. Kısa seyahatler, geziler, seminerler, kurslar, arkadaşlarınızla keyifli paylaşımlar var 🙂 Kardeşlere ve yakın çevrenize dair konularda da, olumlu gelişmeler getiriyor Venüs.

Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

Venüs, 15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor. 4.evinizde ilerlemeye başlıyor. Anneyle uyumunuzun artacağı, anne ve ailenin kadın figürleriyle sorunlarınız varsa çözebileceğiniz bir destek sunuyor size. Ayrıca evinizi güzelleştirecek bir şeyler yapiceksiniz siiizzz, anladımm 🙂

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, 5.evinizde.

Aşk alanı aktif. Heyecanlı bir şeyler mi oluyor orada ? 🙂 Yeni birileriyle tanıştırabilir, kalp ritminizi değiştirebilir buradan geçen bir Mars 😉 Onun dışında hobilerdir, çocuklardır, eğilenceler, tatiller, sanatsal faaliyetlerdir 5.ev. Mars bu temalarda da konular getirecek size.

Ay döngüleri ise şöyle :

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay var. 10.evinizde meydana geliyor. Dolayısıyla, sizin için otorite sayılabilecek (patron, yönetici, müdür, aile büyüğü, devlet, yasalar) figürlerle gerilebilirsiniz birkaç gün. İletişim sekteye uğrayabilir. Beklediğiniz bir konu varsa, netleşebilir ama, o açıdan güzel. Devlet bağlantılı bir işleminizde de sonuç alabilirsiniz.

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili kova okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Kova Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!