Kova Burcu Eylül 2018

Kova Burcu Eylül 2018

Kova burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Durağan bir yazın ardından, hızlı ve aktif bir Eylül geliyor !

Yaz aylarında yaşanan retrolar, ilerlemenizi engelledi, ama Merkür’ün ve Mars’ın düzelmesiyle siz de hızlanıyorsunuz.

Eylül’ün ilk haftası Satürn de ileri hareketine geçiyor 🙂 Hedefleriniz doğrultusunda çok daha kolay ilerleyeceksiniz, emin olun.

23 Eylül’e kadar, yani ayın büyük bir kısmında Güneş başak burcunda yer alacak.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı da buraya bırakıyorum.

Böylece ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylıca bakalım, kovaları (tabii özellikle yükselen kovaları kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 8.evinizde.

Bu da gündemlerin, yeni konuların parasal alandan geleceğini gösteriyor. Bir süredir beklemekte olduğunuz alacaklarınızı toplayabilir, borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi, burs, prim, sigorta gibi konular için de destekleyici bir Güneş transiti etkisindesiniz, bu yönde planlarınız varsa adım atın, derim.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan da okuyabilirsiniz.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, yani 9.evinizde. Yurt dışı bağlantılı konular, yabancı kültürler, dinler, inançlar çekiyor ilginizi en çok bu dönemde. Eğitim, öğretim alanında da şanslı etkiler getiriyor Venüs. Özellikle kadın figürlerden destek görmek olası.

Sonra 9 Eylül itibariyle, akrep burcuna geçen Venüs sayesinde, kariyer, iş, sıfatlar, sorumluluklar, devlet bağlantılı konular, aile büyükleri üzerinden olumlu etkiler alacaksınız.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 7.evinizde. Evlilik, ilişki, partnerinize dair konular çerçevesinde iletişimler getirir bu transit. Ortaklaşa ticaret fikriniz varsa, konuşmak, planlama yapmak için uygun bir dönem ayrıca.

Sonra Merkür 6 Eylül’de başak burcuna geçecek ve Güneş gibi o da parasal alanı hareketlendirecek sizler için.

Mars, retrosu yaz boyunca sizi çok yordu. Çünkü Mars kovada transit halindeydi, kovada retro yaptı, tekrar oğlağa döndü, şimdi tekrar kovaya geçiyor. Bir tur daha Mars’ı ağırlayacaksınız, ancak ilk süreçteki gibi zor olmayacak bu.

Çünkü bağışıklık kazandınız artık 🙂 Şaka bir yana, ikinci turunda daha olumlu etkiler yaratacak, ilk geçişinde mesajları doğru alanlar ve yapılması gerekenleri yapanlar için.

Son birkaç aydır öfkenizi, agresyonunuzu artıran, tepkilerinizi büyüten Mars, bu kez çok kızdırmayacak sizi.

11 Eylül itibariyle kovaya geçiyor. Enerji getirecek, hedefleriniz yönünde efor sarfedebilmeniz için motivasyon verecek. ‘Hareket zamanı’ diyor gökyüzü. İyi hesap edilmiş, etraflıca düşünülerek verilmiş hiçbir karar için erteleme, bekleme enerjisinde olmayın. Yol sizindir, buyrunuz 🙂

Güzel bir Eylül diliyorum !

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle yaratıcı kovalar 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!