Kova Burcu 2019 Yorumları

Kova Burcu 2019 Yorumları

Merhabalar sevgili kovalar ve yükseleni kova olanlar 🙂

2018’i geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, 2019’un nasıl bir yıl olacağını, size hangi olasılıkları getireceğini merak etmeye başlamışsınızdır 🙂

Kova demek, hedef demektir, plan demektir, organize etmek, düzenlemek demektir. Kovalar yaşamda sistemli ilerlemeyi severler. Dolayısıyla 2019’da nelere başlamak istiyorsunuz, neleri düzeltmek, daha iyi hale getirmek istiyorsunuz, kafanızda hazırdır hepsi şimdiden 🙂

2019 burç yorumunuzu aktaracağım bu yazımda, evet, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki kova ve yükseleni kova olanlar (ama daha çok yükselen kovaları kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 10.evinizdeydi. İş ve kariyerdir, hayatta bulunduğumuz noktadır, yaşamdaki sıfatlarımızdır 10.ev. Geride bıraktığımız 1 yıllık süreçte bu anlamda güzel etkiler almış olabilirsiniz. Evlenmek, anne-baba olmak gibi önemli değişimler de yaşamış olabilirsiniz. Bunlar da toplum önündeki sıfatlarımızı belirler.

2019’da ise yay burcunda, 11.evinizde transit edecek Jüpiter.

11.ev hedeflerimiz ve ideallerimizdir. Dilekleri, niyetleri simgeler. Buradan şans gezegeni geçecek. Gönlünüzde olan, çok istediğiniz bir şeylerin gerçekleşebileceği bir yıl 2019 o yüzden.

Bolca yeni arkadaş, dost, yeni ortamlar, yeni grup çalışmaları da görünüyor size. 11.evde bunlar da vardır.

Başka neleri simgeler bu ev ? Gelir akışımızı. Demek ki maddi açıdan da güzel olasılıklar barındırıyor 2019 sizin için.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda.

7 yıldır, 3.ev konuları üzerinden değişimler getirdi size, kimi zaman da buralardan yana zorladı sizi Uranüs. Nedir onlar ? Kardeşler, akrabalar, komşular, yakın çevre, iletişim, bilgi paylaşımları, kurslar, eğitimler, satış, pazarlama, online faaliyetler, sosyal medya, vb.

Mart 2019 sonrasında, boğa burcunda, yani 4.evinizde olacak.

Evimizdir, yaşam alanımızdır 4.ev. Önümüzdeki 7 yıllık döngüde yaşadığınız yer değişebilir. Evinizde değişiklikler meydana gelebilir. Aynı zamanda bu ev aile bireylerini kapsadığından, onların yaşamında da önemli değişimler olası. Uranüs sürprizlidir. Dönüştürür, geliştirir, çerçeveyi büyütür. Esasen her şey bizim iyiliğimiz için oluyor var olan sistemde. Kimi zaman ani gelişmelerle sarsacak da olsa. esasen birçok şeyi olması gereken şekle getirecek Uranüs.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 12.evinizde. Bunun çok kolay bir etki olduğunu söyleyemem.

Her zaman şahane şeyler yazmak istiyorum, ama etik açıdan olanı aktarıyorum tabii.

Satürn, 12.evde psikolojik anlamda yorabilir sizi, yaşam enerjinizi, motivasyonuzu düşürebilir. Takıntılı düşünceler, obsesyonlar getirebilir size. 2018’de de bu alandaydı, biraz olsun bağışıklık kazandınız, etkilere uyumlandınız belki.

Sağlık konuları, hastahaneler, dolandırılma, kandırılma, arkadan çevrilen işler bu evin kapsamındadır.

O yüzden, daha daikkatli olmanız, insanlara çok da kolay, hızlı inanmamanız gereken bir döngüdesiniz yaşamınızda. Ama tabii ki, güven duygusu olmadan sağlıklı bir yaşam süremez insan, her şeye paranoya yapmayın tabii. O dengeyi kurun, onu siz nasıl ayarlayacağınızı bilirsiniz.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 6-12 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 6.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 12.evinizde olacak. Kuzey ay düğümü, kadersel olarak gitmemiz, yönelmemiz gereken tarafı gösterir.

6.ev iştir, çalışmaktır, sorumluluklardır. Dolayısıyla halihazırda çalışmayan okuyucularım için 2019’da yeni işler, koşturmalar olası.

Sağlıklı beslenme, fit olma, diyet, spor gibi konulara ilginizin artacağı bir yıl bu ayrıca. Kilo vermek, forma girmek isteyen,  kilo sebebiyle sağlık sorunları yaşayan kovalar, bu yıl güncelleniyorlar 🙂 Çok daha sağlıklı, fit olacağınız bir yıl geliyor.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!