Koç Burcu Ocak 2019

Koç Burcu Ocak 2019

Koç burcu Ocak 2019 yorumlarıyla yıla merhaba diyoruz, harika bir 2019 diliyorum sevgili koçlar !

Jüpiter’in yay burcunda transit edeceği, size şahane bir açıda olacağı, önemli bir yıl sizin için. İyi değerlendirin derim. Bu arada benim de yükselenim koç :))

2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okudunuz mu ? linkleri aşağıya bırakıyorum.

2019 Astroloji Gündemi ve Koç Burcu 2019,

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilir, bunun için bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz efendim. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yılın ilk ayında gökyüzü oldukça hareketli. İki tutulma var Ocak içerisinde.

İlk olarak 6 Ocak 2019’da oğlak burcunda, yani 10.evinizde bir tutulma deneyimleyeceksiniz.

Bu tutulma sizin için çok önemli, çünkü 10.ev haritanın tepe noktasıdır, yaşam çerçevemizi şekillendirir. Sizin için de önemli değişimler meydana geliyor.

Tutulma detayları burada : 6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Güneş Tutulması ve Burcunuza Etkileri

Sonra bir tutulma daha ! Bu kez 5.evinizde.

21 Ocak 2019’da aslan burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek.

Peki o sizi nasıl etkileyecek ? Detaylar burada : 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Burcunuza Etkileri

Şimdi ay içerisindeki transitlere detaylıca bakalım :

Güneş, 20 Ocak’a kadar oğlak burcunda, 10.evinizde.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkileri burada : 22 Aralık 2018 – 20 Ocak 2019 Güneş Oğlak Burcunda

20 Ocak sonrasında, kova burcunda, yani 11.evinizde ilerleyecek Güneş. İşte o zaman tam bir sosyal kelebek olacaksınız :))

Arkadaşlar, dostlar, yeni ortamlar, grup çalışmaları, organizasyonlar, kulüpler, dernekler bu evin yönetimindedir. Buralardan yeni konular, iletişimler gelecek size. Ayrıca hedeflerimiz, amaçlarımız 11.ev kapsamındadır. Bu alanda transit halinde olacak bir Güneş, idealleriniz doğrultusunda destekleyecek tabii sizi.

Merkür, 5 Ocak’a kadar yay burcunda, 9.evinizde. İletişim gezegeni Merkür’ün 9.evden geçiyor olması size hangi alanlarda iletişim trafiği getirebilir ? Eğitimde, akademik alanda, yurt dışı bağlantılı konularda, yabancı kültürlerle ilgili alanlarda, basın, yayıncılık, e-ticaret, sosyal medya alanlarında, hukuksal meselelerde. Ayrıca seyahatler, hatta uzak yerlere seyahatler de bu süreçte olası sevgili okuyucularım.

5 Ocak sonrasında Merkür de, Güneş’in yanına, yani oğlak burcuna geçecek. Böylece oğlak temalarını iyiden iyiye güçlendirecek yaşamınızda. Devlet bağlantılı iş ve işlemleriniz, evrak hazırlama, teslim vb meşguliyetleriniz, bu tür iletişimleriniz artacak. İş ve kariyer yaşamınızda ise yöneticilerle, otorite figürü kişilerle iletişimlerin sıklaşacağı bir dönem. Burada iken zaman zaman da sert açılar alacak tabii Merkür, işte o zaman yönetici, patron, vb figürlerle daha dikkatli olmalısınız dialoglarda. Ben haftalık gündem yazılarımda, gün gün açıları veriyorum, onlardan yararlanabilirsiniz.

24 Ocak’ta ise kova burcuna geçiyor Merkür. Sosyalleşme zamanıııı !! :)))

Bir süredir yoruldunuz, evraklar, işlemler, koşturdunuz. Şimdi arkadaşlarla, dostlarla keyifli programlar yapın bakalım. Yeni insanlarla da tanışacaksınız bu arada 🙂

Merkür oğlak transiti için de, kova transiti için de ayrıca yazılar yayınlayacağım, detaylar için takip edebilirsiniz.

Venüs, 7 Ocak’a kadar akrep burcunda olacak, 8.evinizde yani.

Esasen uzun bir süredir Venüs-8.ev transitini yaşıyorsunuz, neden ? Burada bir retro yaşadı Venüs. Geri gitti, teraziye kadar ilerledi, tekrar düzeldi, akrebe geçti derken, epeydir 8.evinizde yer alıyor Venüs hanım.

Bu ilk 7 günde, parasal alanda, ödemelerde kolaylıklar getirebilir size, bu transit bitene kadar bir borcun temizlenmesi söz konusu olabilir.

7 Ocak sonrasında ise ayın geri kalan kısmında Venüs-yay transiti yaşayacaksınız. Bakın işte, o çok daha keyifli olacak akrep sürecinden.

9.evinizden evinizden geçen bir Venüs, bu evin temalarında çok güzel şanslar, fırsatlar getirecek size.

Eğitimde, akademik alanda, tez, proje, vb çalışmalarda, yurt dışı bağlantılı konularda, basın, yayıncılık faaliyetlerinde, hukuksal meselelerde, ayrıca din, ideoloji, inançlar gibi konularda olumlu etkiler verecek size.

Neler olabilir mesela ? Yüksek öğrenim görüyorsanız, bu alanda güzel gelişmeler olabilir. Yurt dışı seyahati yapabilirsiniz. Websiteniz varsa, okuyucunuz artar, e-ticaret faaliyetleriniz varsa müşterileriniz artar. Bir dava süreci içinde iseniz, lehine gelişmeler yaşanır. Ayrıca dinler, inançlar, yabancı kültürlerle ilgili ufkunuzu açacak çokça yeni bilgi geliyoor 🙂

Mars, ayın tamamında koç burcunda olacak, 1 Ocak itibariyle balık transiti bitiyor ve koç burcuna geçiyor, yani size gümbür gümbür ateş topu geliyor 🙂 !

Enerji, motivasyon, yeni hedefler, bir hareketler, aksiyonlar, bir şeyler, ne lazımsa verecek 🙂

İyi kullanın lütfen, amaçlarınız doğrultusunda rahat ilerleyebileceğiniz bir süreç bu.

Mis gibi bir Ocak olsun sizler için !

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

Halihazırda, şans gezegeni Jüpiter’in yeni başlamış olan yay transiti bizler için çok önemli !

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Ocak 2019 yorumlarına Koç burcu ile başlamış olduk, her zaman olduğu gibi sıradaki burçlarla devam edeceğim 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!