Koç Burcu Nisan 2019

Koç Burcu Nisan 2019

Merhaba sevgili koçlar ve yükseleni koç olanlar ! Nisan ayı gökyüzü görünümlerinin olası etkilerini konuşacağız bu yazımda.

Ama altını çizeyim, yükseleni koç olanlar daha fazla yararlanacaktır bu yazıdan, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Nisan 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerine birer birer bakalım :

Güneş, 20 Nisan’a kadar sizde, koç burcunda ! Bu sizin için çok olumlu bir etki.

Yeni başlangıçlarınız olacak Güneş’in desteğiyle, hayatın daha içinde hissedeceksiniz kendinizi.

Yenilenecek, parlayacaksınız, öne çıkacaksınız, dikkat çekeceksiniz. Güneş-balık transitinde düşmüş olan enerjiniz ve motivasyonunuz tekrar yükselecek. Kendinizi ortaya koymaktan, risk almaktan, ‘güvenli-konforlu’ alan dediğimiz, ama aslında sizi sınırlayan ve aynı noktada tutan o alandan çıkıyor ve yeni şeyler deniyor olacaksınız. Yeni insanlar dahil olacak hayatınıza.

Güneş-balık transitinde hazırlığında olduğunuz şeyleri uygulamaya dökmek, planladıklarınızı hayata geçirmek için harika bir süreç olacak ayrıca 🙂

Bu dönemin genel ve burcunuza etkilerini detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Merkür, 17 Nisan’a kadar balık burcunda, 12.evinizde. Sezgileriniz yüksek, evrenle bağınız kuvvetli. Bir şeylerin ana sebeplerini, kök nedenlerini gösteriyor size Merkür. İç dünyanızı yeniliyorsunuz, bir değişim var zihninizde, ruhunuzda.

12.ev-Merkür transitinin bu yönde hediyeleri olacak size.

Sonra 17 Nisan’da koç burcuna geçtiğinde, iletişim trafiğiniz çok çok artacak. Ayrıca bilgi paylaşımlarınız, bilgiyi aktarmak için seçtiğiniz yollar daha görünür hale gelmeye başlayacak. Ön planda olacaksınız, anlatıcı konumunda olacaksınız.

Venüs, 20 Nisan’a kadar balık burcunda, 12.evinizde. Size yük olan, ruhunuzu zorlayan şeylerden arındırıyor sizi, şifalandırıyor. Geçmişi temizliyorsunuz, değmeyecek şeylerle kendinizi üzdüğünüzü fark ediyorsunuz, kendi değerinizi hatırlıyorsunuz. Venüs gerçekten iyi geelcek 12.evinizde size.

Venüs’ün girdiği alanda bir iyileşme, bir güzelleşme mutlaka olur. 12.evinizden geçerken size engel olan düşünce kalıplarınızı fark ettirecek ve bu sayede onları dönüştürecek, yolunuzu açacaksınız.

20 Nisan’da koç burcuna geçecek Venüs. Yeni bir aşk olası 🙂 Aşk ve sevginin gezegenidir çünkü. Baharda aşk da bir başka oluyor, değil mi 🙂 Hadi gene iyisiniz 🙂

Paradır, sefadır, lüks tüketimlerdir ayrıca Venüs, o anlamda da bir rahatlama süreci olacak sizin için. Ayrıca 1.evinizde ilerleyeceği için, dış görünüşünüzü de yeniliyor. İmaj değişiklikleri yapabilirsiniz. Yeni alışverişler var ayrıca size.

Mars, ayın tamamında ikizler burcunda. Yani 3.evinizi aktifleştiriyor.

Demek kiii kardeşlere, komşulara, akrabalara, yakın çevreye dair konular var. Ayrıca şehrin içinde çokça hareket edeceğiniz, birçok program yapacağınız, kurslara, seminerlere, eğitimlere katılacağınız bir döngü bu.

Nisan’ın ana çerçevesi böyle sevgili okuyucularım. Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Koç Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Harika bir Nisan diliyorum size ! Sizin ayınız, tadını çıkarın 🙂

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!