Koç Burcu Mart 2019

Koç Burcu Mart 2019

Merhaba sevgili koçlar ve yükseleni koç olanlar ! Mart ayı olasılıklarınızı konuşacağız bu yazımda.

Ama altını çizeyim, yükseleni koç olanlar daha fazla yararlanacaktır bu yazıdan, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mart 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Ayın bütün transitlerini, şanslı ve zorlayıcı gezegen açılarını, Merkür’ün retro etkisini, tüm detaylarını anlattım. Merkür retrosu yazımı buraya da bırakayım sizin için : Merkür Retrosu ve Etkileri 5-29 Mart 2019

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerine birer birer bakalım :

Güneş, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 12.evinizde.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Balık Burcunda 19 Şubat – 21 Mart 2019

21 Mart itibariyle, koç burcuna, size gelecek Güneş. İşte o zaman sizin zamanınızı başlatmış olacak !

Yeni başlangıçlarınız olacak, yeni şeylere adım atacaksınız Güneş’in desteğiyle. Yenilenecek, parlayacaksınız. Güneş-balık döneminde düşmüş olan enerjiniz ve motivasyonunuz tekrar yükselecek. Kendinizi ortaya koymaktan, risk almaktan, ‘güvenli-konforlu’ alan dediğimiz, ama aslında sizi sınırlayan ve aynı noktada tutan o alandan çıkıyor ve yeni şeyler deniyor olacaksınız. Yeni insanlar dahil olacak hayatınıza.

Güneş-balık transitinde hazırlığında olduğunuz şeyleri uygulamaya dökmek, planladıklarınızı hayata geçirmek için harika bir süreç olacak ayrıca 🙂

Bu arada, Güneş-koç transiti için de ayrı bir yazı yayınlayacağım efendim, onu da söyleyeyim 🙂

6 Mart’ta balık burcunda, 12.evinizde bir yeniay meydana geliyor. Tüm detayları ve burcunuza etkileri burada :

6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay ve Etkileri

Merkür, Mart ayının tamamında balık burcunda ve 5-29 Mart arası retroda ! Ama öncesi-sonrası birkaç gün gölge etkisi de olduğundan, Mart ayının tamamı için düşünebilirsiniz retroyu.

Bu retro, hepimiz için çok önemli. Merkür retrosunun tüm detaylarını ve burcunuza etkilerini bu yazımdan görebilirsiniz : Merkür Retrosu ve Etkileri 5-29 Mart 2019

Venüs, 1 Mart’ta kova burcuna, 11.evinize geçiyor. Sizin için oldukça keyifli bir transit olacak bu. Burçak demişti, dersiniz gerçekten 🙂 Yeni ortamlar, gruplar, kurslar, hobiler, faaliyetler, takım çalışmaları keyiflendirecek sizi, enerjinizi yenileyecek.

Gelir akışımız da bu evdedir ayrıca. Venüs parayı da sembolize ettiğinden, parasal anlamda da şanslı bir süreç. Yükseleninize (koç burcuna) de uyumlu açı yapıyor Oldukça güzel 🙂

Sonra 26 Mart’ta balık burcuna geçiyor Venüs. 12.evinizde ilerlemeye başlıyor ve size yük olan, ruhunuzu zorlayan şeylerden arındırıyor sizi. Venüs’ün girdiği evde bir iyileşme, bir güzelleşme mutlaka olur. 12.evinizden geçerken size engel olan düşünce kalıplarınızı fark ettirecek ve bu sayede onları dönüştürecek, yolunuzu açacaksınız.

Mars, 31 Mart gününe kadar, yani ayın tamamında boğa burcunda.

Bu transiti de tüm detaylarıyla yazdım. Genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız :

Mars Boğa burcunda 14 Şubat – 31 Mart 2019

Mart’ın ana çerçevesi böyle. Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Koç Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

 

Harika bir Mart diliyorum size,

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!