Koç Burcu Kasım 2020

Koç Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili koç ve yükselen koç okuyucularım !

Kasım ayı yorumlarınıza hoşgeldiniz.

Öncelikle Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Şimdi bu ay için olasılıklarınızı konuşacağız ama tabii burç yorumları çok geneldir. Mühim olan bireysel haritamızın alacağı etkilerdir. Haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

(İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 8.evinizde.

Süreçten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 9.evinize geçiyor.

Yayıncılık, medya, sosyal medya işleriniz hızlanıyor. Eğer hayatınızda bilgilerinizi paylaştığınız, insanlara hitap ettiğiniz platformlar varsa, oralarda yeni hareketlilikler olacaktır. Güzel işler yapabilirsiniz.

Uzak yerlere seyahatleriniz olabilir. Şehirler arası yolculuklar ya da belki yurt dışı. Aile içinde, yakınlarınız arasında seyahat edecek olan, yer değiştirecek olan kişiler de olabilir. Onlarla da ilgilenebilirsiniz.

Yüksek öğrenim hayatı olanlar için hızlı, aktif bir dönem. Hocalarınızla dialoglar artabilir. Tez, makale, vb çalışmalarınız hızlanabilir.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retro sonlanıyor. 7.evinizde ileri hareketine başlıyor Merkür. İnsan ilişkilerinize, evliliğinize, sevgilinizle olan ilişkinize ya da ortaklıklarınıza dair pek çok yeni karar getirmiş olabilir size retrosunda. Gözden geçirme dönemi bitiyor. Artık ne yapmak istediğiniz, ne yapmak istemediğiniz konusunda netsiniz.

11 Kasım’da akrep burcuna, 8.evinize geçiyor Merkür. Parasal konularda bir derlenme, toparlanma zamanı. Ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yatırımlarınız olabilir, birikim yapmak adına bir hesap açabilirsiniz. Masraflarınızı ve gelirlerinizi dengelemek yönünde yeni kararlarınız olabilir. Para ile olan ilişkinizde yenilikler var 🙂

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 7.evinizde.

Evli iseniz eşinizle, evliliğinizle ilgili güzel şeyler olabilir. Sorunlu durumlar iyileşebilir. Evlilik değil tabii sadece. İlişkiler için de geçerli bir etki bu.

Ayrıca iş ortaklarınız varsa ya da size rehberlik eden kişiler varsa hayatınızda, onlarla ilgili konularınız olabilir. Venüs geçişi güzeldir. İlişkilerde samimiyet artar, paylaşımlar artar. Diğer yandan transitin son günlerinde Venüs, oğlak burcundaki gezegenlerden sert açılar alacak. O günlerde ilişkilere dikkat etmek, münakaşadan uzak kalmaya çalışmak gerekiyor. Ama tabii konuşulması gerekenler konuşulacaktır.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 8.evinizde.

Maddi konularda güzel fırsatlar getirebilir size. Ödemeleriniz konusunda bir ferahlık yaşayabilirsiniz.

Başkalarından gelen, yani çalışılmadan elde edilen paralar konusunda şanslı olacağınız bir Venüs geçişi bu.

Ayrıca ruhsal konularda bir açılım geliyor. Kronik olarak ruhunuzda, zihninizde yer etmiş takıntılı düşüncelerden arınmak, kısır döngü yaratan duygulardan özgürleşmek için yardım edecek Venüs size. Belki bir kitap, belki bir uzman, belki spiritüel bir yöntem, her tür şey olabilir, karşınıza çıkması gereken şeyler, bu süreçte çıkacaktır.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 1.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle artık Mars retrosu sürecini de tamamlıyoruz.

1.evinizde ileri hareketine geçiyor Mars. Yeni girişimleriniz olacaktır bu etkiyle birlikte. 1.ev olması sebebiyle de her konuda olabilir bu girişimler. İşle ilgili başlangıçlar, paraya dair konular, hobiler, geziler, her tür şey olabilir.


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

8.evinizde bir yeniay. Yeni bir yatırım kararınız, bu tür bir adımınız olabilir yeniay ile birlikte. Ortaklaşa bir para, kazanç ya da mülk konusu varsa beklemede olan, onlarla ilgili netleşmeler, mal paylaşımları, vb olabilir.

Bir maddi kaynak, belki bir burs, belki kredi, belki bir arkadaşınızdan gelebilecek bir yardım olabilir bu döngüde. Bireysel kazançtan ziyade bir yerlerden gelebilecek paraları kastediyorum altını çizerek.

Bunun dışında aile içinde bir cerrahi müdahale kousu varsa, sizin ya da bir aile bireyinizin, bir yakınınızın bu yönde bir ihtiyacı, gerekliliği varsa, yeniay sonrasında ameliyat gerçekleşebilir. 8.ev cerrahları ve cerrahi müdahaleleri de anlatıyor çünkü.

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

3.evinizde bir Ay tutulması.

Tutulma ve civarı günlerde kardeşlerle zıtlaşmamaya özen gösterin. Bir gerginlik doğabilir. Çünkü Ay tutulmaları, dolunay etkisidir ama çok daha güçlüsüdür.

İletişim alanında bir faaliyetiniz varsa hazırlığında olduğunuz, örneğin bir website, bir e-ticaret sitesi ya da sosyal medyada bir sayfa gibi, planınızı hayata geçirebilirsiniz bu tutulmaya yakın günlerde. Duyurabilirsiniz, tanıtabilirsiniz, çalışmalarınızı görünür hale getirebilirsiniz. Konuların olgunlaştığı ve nihayete vardığı zamanlardır dolunaylar ve Ay tutulmaları.


Huzurlu, keyifli, sağlıklı bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!