Koç Burcu Eylül 2019

Koç Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili koçlar ve yükseleni koç olanlar !

Bir yazı daha geride bırakıyoruz. Eylül hepimiz için okula, işe, görevlerin başına dönme zamanı, ama sizin için bir tık daha yoğun geçecek.

Çünkü yükseleni koç olanların, 6.evi aktive oluyor Eylül ayında. Gezegenler başak burcunda toplanıyorlar ve başak sizin 6.eviniz.

6.ev iş, çalışma hayatımız, yapmamız gereken her tür şey, görevler, tüm sıfatlarımızın getirdiği sorumluluklar, rutinler demektir. Detaylarla uğraşma, ertelediğiniz işleri ele alma zamanı demektir.

Bol koşturmalı bir Eylül bekliyor sizi. Ama zaten siz seversiniz böyle yoğunlukları, aktif ve hareket halinde olmayı 🙂

Ayın burcunuza etkilerinden önce Eylül 2019 Astroloji Gündemi ne buyrunuz.

Eylül’ün gezegen transitleri, Ay döngüleri, önemli gezegen açıları yer alıyor içerikte.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 6.evinizde.

İş, hizmet, sağlık konularınız öne çıkıyor. Çalışma ortamınızla ilgili gündemleriniz olabilir, eğer çalışmıyorsanız iş fırsatları doğabilir. Sağlık konusunda ertelediğiniz durumlar varsa, bu ay gerekeni yapıyorsunuz, konuyu hallediyorsunuz artık.

Arı gibi çalışacağınız, üreteceğiniz, verimli bir transit.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş, bu kez 7.evinizde ilerlemeye başlıyor. Hayatınızda biri yoksa, bu yeni bir ilişki olasılığıdır. Mevcutta bir ilişkiniz varsa, evlilik konuşmaya başlayabilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz.

Güneş 7.evimizden geçerken bir şeyleri tek başımıza değil, birileriyle yapmak isteriz, güçleri birleştirmek daha stratejik gelir. Bir iş ortağı ya da işbirlikleri, anlaşmalar, sözleşmeler olabilir. Bunun dışında her türlü imzalı iş ve konu aktifleşiyor. Kontratlar mesela.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. Zihniniz hızlı, pratik çözümler üretiyorsunuz. Görevleriniz sebebiyle yoğun geçecek bir transit.

14 Eylül sonrasında, ayın tamamında terazi burcunda olacak Merkür. El sıkışmalar, ortaklı işler gündeme gelebilir. Danışmanlıklar bu evdedir ayrıca. Spiritüel bir koç, bir astrolog, bir psikolog, bir uzman desteği konu olabilir.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 6.evinizde.

Görevlerinizde, yapmanız gereken işlerde, kadın figürlerden destek gelebilir. Sağlık konusunda iyi bir dönem ayrıca, bir probleminiz varsa bu geçişten yararlanın.

14 Eylül’de Venüs de terazi burcuna geçiyor Merkür gibi. İlişkiler adına oldukça güzel bir transit. Venüs terazi burcunun yöneticisidir, burada çok güçlü. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz, yeni bir flört, ilişki olasılığı da var.

Sevgilinizle, eşinizle uyumun artacağı, romantik bir transit 🙂


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 6.evinizde.

Oldukça hareketli bir dönem bekliyor sizi. Çoğunlukla bir şeyleri halletmekle meşgul olacaksınız, yoğun bir tempo getirecek size Mars.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz :  Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 12.evinizde gerçekleşeceği için ruhsal olarak zorlayabilir sizi biraz. Bilinçaltı korkularınızla yüzleşebilir, sevimsiz rüyalar görebilir, içsel çatışma halinde olabilirsiniz. Güzel manzaralara bakın, dingin müzikler dinleyin, çevrenizden uzaklaşın birkaç gün. İçe dönmek, kendi içinizde bir şeyleri halletmek, bu dolunayın sizden istediği. Ayrıca dolunay yazımı da yayınlayacağım, detayları görebilirsiniz.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 7.evinizde, ilişkiler alanında gerçekleşiyor. Bir ilişkiye başlamak, mevcut ilişkide evlilik kararı almak, partnere dair konularla ilgilenmek, bu yeniayın olasılıkları arasında sizin için.

Bir iş birliği, ortaklı bir ticari girişim, bir anlaşma durumu da gündeme gelebilir.


Eylül, sizler için genel olarak böyle sevgili koçlar.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilir, günlük tüyolardan yararlanabilirsiniz. Buraya göre, daha fazla şey paylaşıyorum Instagram’da aslında 🙂

Eylül’ün veriminden, üretken, çalışkan enerjisinden en güzel şekilde yararlanmanızı dilerim.

Güzel bir ay olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!