Koç Burcu Eylül 2018

Koç Burcu Eylül 2018

Koç burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Ağustos ayı, Temmuz kadar olmasa da yorucuydu.

Temmuz gibi sert etkiler barındırmıyordu, ancak çok sayıda gezegen retro konumdaydı ve ilerleyemedik.

Motivasyon ve enerji konusunda zorladı bizi retrolar günlük akışlarımız içerisinde.

Yönetici gezegeniniz olan Mars’ın retrosu sebebiyle, özellikle de siz bunu yaşadınız.

Ama Mars retrosu geride kaldı, Merkür düzeldi, Satürn ay başında hızlanıyor. Yani daha aktif olacağımız bir Eylül bizi bekliyor.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylıca bakalım, koçlar nasıl etkiler alıyorlar Eylül’den ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 6.evinizde.

Çokça iş çıkaracak size bu transit. Günlük rutinlerinizin hızlanacağı, sorumluluklarınızın artacağı bir dönem olacak. İş, çalışma ortamı, iş arkadaşları, vb konular üzerinden gündemler de olası. İletişimleri rayında götürün lütfen. Detaylara takılabileceğiniz etkiler var, bir şeyleri olduğu haliyle kabul edin.

23 Eylül’den itibaren ayın geri kalanında terazi burcunda, 7.evinizi aydınlatacak Güneş, bu kez ilişkileri öne çıkaracak yaşamınızda. İlişkisi olanlar için evlilik teklifi, evlilik kararı, partnere dair konular olası.

Hayatında kimse olmayan okuyucularım için ise, yeni bir partner olası 🙂 Güzel etkiler altındasınız. Hadi bakalım, hayırlısı diyelim 🙂

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, 5 evinizde. Keyif, sefa, eğlence daha ön planda sizin için, dinlenme isteği devam ediyor. Hobileriniz için de güzel bir zaman dilimi. 6 Eylül itibariyle ise, o da Güneş’in yanına, başak burcuna geçince, karıncalar gibi çalışmaya başlayacaksınız. Yapılması gereken işlerle meşgul olacağınız, artık ertelemeden ele alacağınız bir süreç bu.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, 7. evinizde. İlişkilerden, aşktan yana şans getiriyor. 9 Eylül itibariyle ise, 8.evinize, akrep burcuna geçerek, size parasal fırsatlar getiriyor. Ödemeleriniz, gelir akışınız açısından destekleyici bir transit bu. Ortaklaşa kazançlarda, eşin gelirinde artışlar da olası.

Mars, artık gümbür gümbür ileri hareketinde. Enerjiniz yerinde.

11 Eylül itibariyle 11.evinize geçiyor. Kararlısınız, hedeflerinize odaklanmış durumdasınız. Yapılacak işleri bir bir ele alıyor, hallederek ilerliyorsunuz. Bir süredir sürümcemede kalmış işler, zihninizi yoruyordu. Ama artık kafanız rahatlıyor, arılar gibi çalışıp birikmiş işleri temizliyorsunuz.

Çok güzel bir Eylül olsun sizler için ! Doğru kullanırsak, hepimizi ileriye taşıyacak bir ay, değerlendirelim 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle.

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, dediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam deceğiz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!