Koç Burcu 2019 Yorumları

Koç Burcu 2019 Yorumları

2019’a hazır mısınız koçlaarr :)) Girdiniz mi bakalım yeni yıl moduna ?

Yeni bir yılı anlatmak benim için büyük keyif 🙂

Ben yılın bu zamanlarını, yeni yıl ruhunu, enerjisini çok seviyorum 🙂

Koçlara da, mutluluk, şans, başarı diliyorum 2019 için !

Sizler için güzel bir yıl geliyor efendim. Tabii ki, her şey doğum haritamıza bağlıdır, bizlerin yaptığı burç yorumları geneldir ama, sayabileceğim birçok güzel etki var koçlar ve yükselen koçlar için (özellikle yükselen burcunuza göre okuyunuz, yükselen koçlar bu yazımdan daha çok yararlanacaktır).

Hadi başlayalım !

Önce 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede olacak, bir bakın bakalım 🙂

Jüpiter akrepte, yani 8.evinizdeydi 2018 boyunca.

8.ev zorlu, problematik konuların, takıntılı düşüncelerin, kronikleşmiş psikolojik problemlerin evidir. Jüpiter girdiği alanı büyütür, sizin için bunları da büyütmüştü. İç huzuru anlamında çok da dengeli bir yıl değildi, doğru mu?

Ama 2019’da Jüpiter en sevdiği yerde, yönettiği alanda, yani yay burcunda olacak ve size üçgen açı dediğimiz harika bir konumda yer alacak.

Jüpiter’in 9.evinizde transit edeceği bu süreçte, yaşam çerçevenizi büyütecek, ufkunuzu açacak, çok daha iyimser hissettirecek fırsatlar ve güzelllikler bekliyor sizi !

9.evin konuları geniştir, sizler için sıralayacağım, Jüpiter, buralardan yana şanslı gelişmeler getirmeye hazırlanıyor size : Yüksek öğrenim, akademik çalışmalar, yurt dışı bağlantılı konular, uzak yerlere seyahatler, yabancılarla iletişimler, basın, yayıncılık, sosyal medya, hukuksal konular, ticaret.

Jüpiter yay transiti etkisiyle 2019’da, yurt dışı seyahatleri yapabilir, eğitim alanında rahatça ilerleyebilir, websitesi açabilir, yayıncılık yapabilir, ticari girişimlere başlayabilirsiniz. Mahkemesi olan koçlar, Jüpiter desteği ile şanslı olacaklar ayrıca.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detaylar burada efendim : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez sizde. Bu süreçte mizacınız, dış görünüşünüz, bazı başlangıçlarınız ile ilgili son düzenlemeleri yapacak. Mart 2019 sonrasında ise, boğa burcunda 2.evinizde yer alacak, tam 7 yıl boyunca burada yenilikler, sürpriz değişimler getirecek Uranüs size.

2.ev  kendi kazandığımız paradır, gelir akışımızdır, aynı zamanda yeteneklerimizdir. Uranüs ise sürprizleri ve değişimleri simgelediğinden, bu alanda transit ettiği süreçte farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilir, farkında olduğunuz ama o konuda herhangi bir şey yapmadığınız yeteneklerinizi geliştirebilir ve onlar üzerinden para kazanabilirsiniz.

Yeni iş fikirleri, yeni iş planları getirecek size Uranüs. Aynı zamanda 2.ev yeme-içme alanıdır. Uranüs, burada olduğu yıllar boyunca, bir gurme yaratacak sizden 🙂 Yeme-içme alışkanlıklarınız da değişiyor efendim.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 10.evde, tepe noktasında.

İştir, kariyerdir, sorumluluklardır 10.ev.

Satürn burada iken, kariyeriniz konusunda evet sınayacak, sınavlarla büyütecek ama sağlamlaştıracak iş çerçvenizi. Neyin nasıl olması gerektiğini deneyimlerle öğreneceksiniz ve bu sayede yaptığınız işte tecrübe kazanacak, elinizi güçlendireceksiniz.

Yaşamınızdaki otorite figürü sayılabilecek kişilerle ilişkiler adına uyarmak isterim ama.

Oralar çok rahat akmayabilir Satürn etkisiyle. Yöneticilerle, patronlarla, aile büyükleri ile ilişkilerin biraz yıpranabileceği, sizi yorabileceği, size bir şeyler öğretecek bir süreç bu. Toleransınızı artırmalısınız belki de. Koçlar kolay öfkelenir, daha dingin enerjiler ve tavırlar bekliyor sizden Satürn. Olgunlaşmak büyük bir armağan.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 4.-10.ev aksınıza geçiyor.

Bu süreçte bekar koçlar için kendi yuvanızı kurmanız, kendi evinize, aile büyüklerinden ayrı bir yaşam alanına çıkmanız olası diyebilirim.

Ailenizle daha fazla ilgilenmenizi ve aile bireyleriyle ilişkilerinizi güçlendirmenizi de isteyecek ay düğümleri sizden 2019’da 🙂

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un size özel etkileri için doğum haritası analizi de yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır efendim. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!