İkizler Burcu Mayıs 2019

İkizler Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü geçişlerinin, sizler için neler getirebileceğini anlatacağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni ikizler olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 12.evinizde.

12.ev, enerjinin içe döndüğü alandır, inzivayı ve hazırlığı simgeler. Planlama dönemidir, harekete geçmek için uygun değildir. Bu etkiyi bilin ve bu dönemi hazırlıklarınız için kullanın lütfen.

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna geçince, hareket ve başlangıçların zamanı olacak sizin için, enerjiniz yükselecek, görünür olacaksınız. Geri planda durma hali sonlanacak.

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 11.evinizde. Sosyalsiniz, grup aktiviteleri öne çıkıyor.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 12.evinize geçiyor Merkür. Bu süreçte hiçbir konuda imza atmamanızı, arkanızdan çevrilebilecek işlere karşı temkinli olmanızı öneririm.

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna geçiyor bu kez. Size, yükseleninize geliyor, 12.ev döngüsü sonlanıyor, rahatlıyorsunuz.

Güneş ile aynı günde Merkür’ün de 1.evinize geçişi, oldukça güzel. Sizi öne çıkaracak, ilerlemenizi sağlayacak bir süreç bu.

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 11.evinizde. Arkadaş ve dost çevrelerinden şanslar var. Hatta arkadaş grupları içinden bir aşk olasılığına da işarettir Venüs 11.ev geçişi.

Venüs-koç transitinin genel ve burcunuza etkileri burada : Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor Venüs, 12.evinizde ilerlemeye başlıyor. Ruhsal açıdan iyileşmeler ve farkındalıklar getirecektir size.

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, sizde.

Hareket, motivasyon ve enerji açısından oldukça güzel. Aktif kılıyor sizi. Başlangıçlar yaptırıyor. Ama agresyonunuzu kontrol altında tutun, olur mı 🙂

Ay döngüleri ise şöyle :

  • 5 Mayıs’ta 14 derece boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. İç dünyanızda bir değişim başlatıyor. Ruhsal anlamda arınmak adına yeni şeyler yapacaksınız. Kendinizi güncellemek için kullanın bu yeniayı. Bir de platonik duygular, üstü örtülü bağlantılar, gizli ilişkiler demektir 12.ev. Onu da ekleyeyim uyarı olarak. Kendinizi yanlışlardan koruyun.

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay var. 6.ev konuları üzerinden bir tamamlanma, sonuç alma döngüsü bu sizin için. İş, iş ortamı, iş arkadaşları, günlük görevler, ayrıca sağlık, beslenme, diyet gibi temaları vardır bu evin. Bir iş arkadaşınız ayrılabilir dolunay döngüsünde. İş ortamınızda bir değişiklik meydana gelebilir. Bir diyet, perhiz durumu oluşabilir. Sağlığınızı güçlendirmek adına yeni kararlar alabilirsiniz.

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili ikizler okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve İkizler Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!