İkizler Burcu Mayıs 2018

İkizler Burcu Mayıs 2018

Merhaba ikizler ve yükseleni ikizler olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. Tam 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş boğa burcunda, yani 12.evinizde. Dolayısıyla enerjinizi biraz düşük hissedebilirsiniz. Biraz yalnızlaşma isteği getirecek bu transit size, bunun geçici bir etki olduğunu aklınızda tutunuz lütfen 🙂 Ayrıca bu süreçte kandırılmalara, dolandırılmalara, arkanızdan çevrilebilecek işlere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. 11.evinize denk geliyor bu transit. Arkadaşlarla buluşmalar, uzun zamandır bir araya gelemediğiniz dostlarla görüşmeniz olası. Vakıf, dernek, kulüp üyelikleriniz de bu transit altında oldukça aktif. Bu ev, maaşı da simgelediğinden, zam talep etmek, bunu ifade etmek için de güzel bir destek enerjisi. 13 Mayıs sonrasında boğa burcunda ilerleyecek ve tıpkı Güneş’in yarattığı etki gibi, iç dünyanıza yöneltecek Merkür sizi. Bir şeylerin muhasebesini yapacağınız, geçmişten bugüne hayatınızı analiz edeceğiniz, yeni kararlar alacağınız, biraz içsel hesaplaşmalar süreci olacak açıkçası.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar burcunuzda. Aşk mı geliyor yoksaa 🙂 vallahi mümkün. Venüs bu. E malum bahar da geldi 🙂 İçinizi kıpır kıpır yapacak keyifli bir transit. Bu süreçte imajınızı da yenileyebilir, dış görünüşünüzde uzun zamandır düşündüğünüz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. 19 mayıs sonrasında ise yengeç burcuna, yani 2.evinize geçen Venüs, bu kez para ve iş bağlantıları getirecek size. Sanatsal aktiviteleriniz varsa, Venüs yengeç sürecinde bu alanda da güçleniyorsunuz.

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 8.evinizde. Para konuları, ödemeler, gelirler epeyce aktif. Maddi kaynaklar için daha fazla efor sarfetmeniz gerekebilir. Ayrıca kredi almak, bankalarla işler, temaslar, ortaklaşa kazançlar gündeminizde, biraz da agresyon içerecek şekilde 🙁  Sonra Mars kova burcuna geçiyor ve size üçgen açı, yani son derece olumlu bir görünüm yapıyor. Ayın 19’una kadar yaşadığınız olumsuzları telafi edecek, ruhen rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler, daha çok 19’undan sonra gelecek gibi görünüyor.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor.

12.evinizde meydana gelen bu yeniay ile, kendinize, yaşama, sisteme, işleyişe dair müthiş farkındalıklar elde edebilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzluklar varsa, ki herkesin vardır, bunlar neden oluyor, sistem size ne anlatmaya çalışıyor, bunların mesajı ne, neyi düzeltmeniz, neyi değiştirmeniz gerekiyor, birçok açıdan uyanışlar yaşayacaksınız. Taşlar yerine oturacak iç dünyanızda. Ruhunuza bir duş aldırır gibi şifa getirecek, çok iyi gelecek bu yeniay size. Ayrıca bu zamana kadar sizden gizlenmiş bir şeyler varsa, bu süreçte önünüze gelecek, ortaya çıkacaktır.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda.

İkili ilişkileri, evliliği simgeleyen 7.evinize düşüyor bu dolunay. Partnerinizle tartışmalar, seslerin yükselmesi mümkün. Çünkü çok şahane açılar eşliğinde bile gerçekleşse, dolunay dolunaydır. Enerjiyi yükseltir ve agresyona müsait zemin hazırlar. Dolayısıyla 30 Mayıs ve öncesi-sonrası 2-3 gün temkinli olmakta, sakin kalmakta fayda var. Ortaklaşa ticari işleriniz varsa, ortağınızla alakalı bir problem de meydana gelebilir.

 

Bu arada yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

İkizler Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!