İkizler Burcu Mart 2019

İkizler Burcu Mart 2019

Merhaba sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar ! Mart ayı olasılıklarınızı konuşacağız bu yazımda.

Ama vurgulamak isterim ki, yükseleni ikizler olanlar daha fazla yararlanacaktır bu yorumlardan, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mart 2019 Astroloji Gündemi ni bırakayım buraya.

Ay içerisindeki bütün transitleri, şanslı ve zorlayıcı gezegen açılarını, Merkür retrosunu, tüm gündemi anlattım. Merkür retrosu yazımı buraya da bırakayım sizin için : Merkür Retrosu ve Etkileri 5-29 Mart 2019

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini ele alalım :

Güneş, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 10.evinizde.

Bu sürecin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Balık Burcunda 19 Şubat – 21 Mart 2019

21 Mart itibariyle, koç burcuna, 11.evinize geçecek Güneş.

11.evin temaları çok olumludur, keyifli bir alandır, yükseleninize altmışlık (uyumlu) açı alan bir konum ayrıca. Mutlaka güzel gelişmeler getirecektir Güneş’in buradan geçiyor olması 🙂

Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız, dostlarımızdır 11.ev. Demek ki bolca görüşmeler, buluşmalar, destekler, yardımlar, oralardan gelecek fırsatlar var size. Gruplar içerisinde aktif rol alacağınız, takım çalışmalarında öne çıkacağınız bir dönem bu ayrıca. Gelir akışımızı da simgeler 11.ev. Dolayısıyla kazancınızla ilgili yüzünüzü güldürecek gelişmeler de olabilir.

Bu arada, Güneş-koç transiti için ayrı bir yazı yayınlayacağım vakti yaklaşınca.

Merkür, Mart ayının tamamında balık burcunda ve 5-29 Mart arası retroda ! Ama öncesi-sonrası birkaç gün gölge etkisi de olduğundan, Mart ayının tamamı için düşünebilirsiniz esasen retroyu.

Bu retro, her birimiz için çok önemli. Merkür retrosunun tüm detaylarını ve burcunuza etkilerini bu yazımdan görebilirsiniz : Merkür Retrosu ve Etkileri 5-29 Mart 2019

6 Mart’ta balık burcunda, 10.evinizde bir yeniay meydana geliyor. Tüm detayları ve burcunuza etkileri burada :

6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay ve Etkileri

Venüs, 1 Mart’ta kova burcuna, 9.evinize geçiyor. Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci iyicildir, şans gezegenidir. Girdiği alanı güzelleştirir, bulunduğu evin konuları üzerinden olumlu gelişmeler getirir.

9.evin konularını detaylıca yazayım sizin için. Buralardan yana destekleyici bir dönemde olduğunuzu bilin ve değerlendirin, olur mu 🙂

9.evin konuları : Eğitim, yüksek öğrenim, akademik faaliyetler, uzak yerlere seyahatler, yurt dışı bağlantılı konular, basın, yayıncılık, reklam, tanıtım, sosyal medya, pazarlama, ayrıca hukuksal konular.

Sonra 26 Mart’ta balık burcuna geçiyor Venüs. 10.evinizde yol almaya başlıyor. İş ve kariyer alanında, üstlerle ilişkilerde, aile büyüklerine dair konularda destekliyor bu kez sizi. Devlet bağlantılı işler için de iyi bir dönem.

Mars, 31 Mart gününe kadar, yani ayın tamamında boğa burcunda, 12.evinizde.

Bu transiti de tüm detaylarıyla anlattım efendim. Genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız :

Mars Boğa burcunda 14 Şubat – 31 Mart 2019

Mart ayının genel çerçevesi böyle. Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve İkizler Burcu 2019

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

 

Çok güzel bir Mart diliyorum size,

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!