İkizler Burcu Kasım 2020

İkizler Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Kasım ayı yorumlarınıza hoşgeldiniz. Ayın burcunuza etkilerine geçmeden evvel, Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Bu kez Kasım için olasılıklarınızı konuşuyor olacağız ama burç yorumları çok genel, biliyorsunuz. Önemli olan bireysel haritamızın alacağı etkiler. Haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

(İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 6.evinizde.

Süreçten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 7.evinize geçiyor. İnsan ilişkileriniz, hem özel, hem sosyal ilişkileriniz, ayrıca ortaklıklarınız ve iş birlikleriniz bu evde. Güneş saymış olduğum bu temalar üzerinden yeni gündemler, yeni gelişmeler getirecektir size.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retro sonlanıyor. Merkür 5.evinizde ileri hareketine başlıyor artık.

Ara verdiğiniz meşguliyetlere, ilgi alanlarınıza, belki dansa, müziğe ya da spora dönebilirsiniz bu etkiyle birlikte. Aksamalara, zaman sorunlarına neden olan durumlar ortadan kalkabilir.

Bu Merkür retrosunda, aşk hayatınızla, partnerinizle ilgili uyanışlar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi çok daha sağlıklı bakış açıları ile ilerleyeceksiniz. İletişim problemleri olduysa aranızda,  pürüzlü durumlar geride kalabilir.

11 Kasım’da akrep burcuna, 6.evinize geçiyor Merkür.

Bir günü nasıl geçirdiğimizi, gün içinde neler yaptığımızı, yapmamız gerekenleri, rutin işlerimizi, görevlerimizi anlatır 6.ev. Merkür burayı aktive ediyor. Yapılacaklar listeniz kalabalıklaşabilir biraz. Ayrıca düzenli olarak yapacağınız şeyler başlayabilir günlük hayatınızda.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 5.evinizde.

Aşk hayatınız açısından güzel bir etki 🙂 Keyifli, renkli bir dönem. Ama transitin son günlerinde, yani 21 Kasım’a yakın günlerde, oğlak burcundaki gezegenlerden uyumsuz açılar alacak Venüs. O günler çok keyifli olmayabilir tabii. Onun dışında eğlenceler, sanatsal konular, ayrıca çocuklarla ilgili konularda güzeldir Venüs’ün 5.ev geçişleri. Gösterilere gidebilirsiniz. Sanatla ilişkinizi artıracak yeni şeyler başlayabilir hayatınızda. Çocuklarınız, yeğenleriniz varsa, onlarla ilgili güzel şeyler olabilir. Hamile kalmak isteyenler için de olumlu bir Venüs geçişi.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 6.evinizde.

Bu kez işinizde ve günlük yaşam düzeninizde desteğe geliyor Venüs. Çalışıyorsanız, iş arkadaşlarınızla samimiyetiniz artabilir, paylaşımlarınız çoğabilir.

Bedensel sağlınıza iyi gelecek yeni güzel alışkanlıklar edinebilirsiniz bu döngüde.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 11.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle Mars retrosu bitiyor artık.

11.evinizde ileri hareketine başlıyor Mars. Bir süredir dostlarla, arkadaşlarla sorunlar olduysa, içinde bulunduğunuz ekiplerde anlaşmazlıklar yaşandıysa, artık bunlar geride kalmaya başlıyor.

Hedeflerimizdir ayrıca 11.ev. Projelerimizdir. Retroda aksamış ya da retronun yarattığı mıotivasyon eksikliği ve isteksizlik duygusuyla beklemede kalmış olan şeyler, şimdi hızlanmaya başlıyor. Güzel işler üreteceğiniz bir zamana giriyorsunuz.


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

6.evinizde bir yeniay. İş aramakta olan, çalışmak isteyen okuyucularım, bu yeniay sonrasında yeni fırsatlarla karşılabilirler, onlara bu etkiden yararlanmaları gerektiğini söyleyeyim öncelikle. İş konusunda güzel bir yeniay.

Çalışma hayatının içinde iseniz, çalışma yerinizde, ortamınızda, biriminizde bazı yenilikler, değişimler olabilir. Düzeniniz ve görev tanımınız içerisinde yenilenen şeyler olabilir.

Sağlık sorunu olanlar için de şifalı bir yeniay geliyor. Sorunun çözümü yönünde gelişmeler olacaktır Allah’ın izniyle.

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

1.evinizde bir Ay tutulması. Bazı şeyleri bitiriyorsunuz gibi duruyor. Yani bitiren taraf siz oluyorsunuz. Bu bir ilişki olabilir, iş olabilir, bir aktivite olabilir, her şey olabilir. Bugüne kadar yaptıklarınızın yeterli olduğunu, artık daha fazla buna devam etmek istemediğinizi, artık bu şeyin size hizmet etmediğini fark ediyor ve bitiriyorsunuz. Hayırlısı olsun.

Biten şeylerin yerine yeni güzellikler verir hayat. Yeniye yer açmak gerekiyor.


Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!