İkizler Burcu Haziran 2019

İkizler Burcu Haziran 2019

Merhaba sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olan okuyucularım !

Haziran ayı gezegen geçişlerinin ve ay döngülerinin sizi nasıl etkileyeceğini, size neler getirebileceğini konuşacağız bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni ikizler olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim.

Dilerseniz, öncelikle sizler için hazırladığım, Haziran 2019 Astroloji Gündemi ne buyrunuz. Gezegen transitlerinin yanı sıra, ay içerisinde gerçekleşecek bütün önemli gezegen açılarını ve tarihlerini de aktardım.

Şimdi Haziran içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla ele alalım :

Güneş, 21 Haziran’a kadar ikizler burcunda, sizde olacak. Yeteneklerinizle öne çıkmak, kendinizi ortaya koymak, bulunduğunuz ortamlarda daha aktif roller üstlenmek adına harika bir döngü bu. Güneş parlatacak sizi 🙂

Güneş-ikizler geçişinin genel ve burcunuza etkileri, daha detaylı şekilde burada :

Güneş İkizler Burcunda 21 Mayıs – 21 Haziran 2019

21 Haziran itibariyle yengeç burcuna geçiyor Güneş, yani 2.evinize.

Bu evin en önde gelen teması, paradır. Gelirler, giderler, yatırımlar, alım-satım konuları 2.ev kapsamındadır. Güneş burada iken, bu konuları yerleştirecek gündeminize. Daha çok kazanmak adına, projeler üreteceğiniz, yeni fikirlerle yaşam standartlarınızı iyileştireceğiniz bir transit bu. İyi kullanmanız halinde, maddi olanaklarınız çeşitlenecektir.

Merkür, 4 Haziran’a kadar ikizler burcunda, o da sizde. Son derece aktif kılıyor sizi. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak, bilgileri paylaşmak, anlatıcı, öğretici konumda olmak için destek sunuyor size. Gündelik yaşamınızı hızlandırıyor, kısa seyahatlerinizi artırıyor. Kardeşlere dair konular getiriyor.

Merkür ikizler transitinin burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür İkizler Burcunda 21 Mayıs – 4 Haziran 2019

4 Haziran’da yengeç burcuna geçiş yaparak, 2.evinizi canlandıracak Merkür. Parasal konularla, işinizle, kazançlarınızla ilgili artan bir haberleşme trafiğine işaret ediyor.

Merkür, 27 Haziran’da aslan burcuna geçiyor, 3.evinizde hareket etmeye başlıyor. Yeni kurslar, yeni eğitimler, bolca yeni bilgi demektir bu. Satış, pazarlama, sosyal medya alanlarında işleriniz varsa, Merkür etkisiyle hızlanmalar olabilir, işinizi büyetecek yeni fikirler gelebilir aklınıza.

Venüs, 9 Haziran’a kadar boğa burcunda, 12.evinizde. Gizli saklı duygular demektir biraz bu görünüm. Kendinizi yasak olandan, kabul görmeyecek olandan korumanızı öneririm. Bunun dışında platonik durumlar olabilir.

Sürecin detaylı etkileri burada : Venüs Boğa Burcunda 15 Mayıs – 9 Haziran 2019

9 Haziran’da ikizler burcuna geçecek Venüs. Güzel bir rahatlama getirecek bu geçiş size. Çünkü 12.ev döngüsü pek keyifli değildir.

Burcunuzda ilerleyen Venüs ile, dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Aşkta açık olmak, adım atmak, atılan adımlara karşılık vermek noktasında Venüs işinizi kolaylaştıracak. Yalnızsanız, yeni ortamlara girmenizi tavsiye ederim. Çeşitli etkinliklerle, gezilerle, turlarla, seminer, kurs, vb eğitimlerle sosyalleşebilirsiniz 🙂

Mars, Haziran ayının tamamında yengeç burcunda, 2.evinizde.

Odağınız para kazanmak, daha iyi yaşamak, keyfi harcamalar yapabilmek. Çabanız, eforunuz buraya şu an.

Detaylı etkileri görmek için tıklayınız : Mars Yengeç Burcunda 16 Mayıs – 2 Temmuz 2019

Ay döngüleri ise şöyle :

—3 Haziran’da ikizler burcunun 12 derecesinde bir yeniay meydana geliyor. İkizlerde gerçekleşiyor, o yüzden son derece ilgilendiriyor sizi. Burcunuzda oluşan bir yeniay, her tür konuda yeni adımlara, kararlara ve başlangıçlara destek verir. Dış görünüşünüzü de güncelleyebileceğiniz zamanlardan geçiyorsunuz.

Detaylar burada : 3 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay ve Etkileri

—17 Haziran’da yay burcunun 25 derecesinde bir dolunay meydana geliyor. 7.evinizde yaşanacak bu dolunay, ilişkilerde, partnere dair konularda netleşme, sonuç alma gibi bir tamamlanma halini simgeliyor.

Kötü giden ilişkiler için kopuş enerjisidir. İyi giden bir ilişkide ise, çözülmesi gereken konuları neticeye bağlayabilir.

Dolunayın öncesi ve sonrasındaki 3-4 gün, iletişimlerde daha toleranslı olmak, yükselen agresyon olasılığını sönümlemede fayda sağlayacaktır.

Özel ilişkilerde, ortaklı işlerde, iş ortağınızla olan iletişimlerde kontrollü olmanız gerektiğini söylüyor dolunay.

 

Haziran ayı, sizler için böyle olasılıklar taşıyor sevgili okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini de bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve İkizler Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güzel bir ay diliyorum hepinize. Haziran sizin ayınız 🙂 Tadını çıkarın !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!