İkizler Burcu Eylül 2020

İkizler Burcu Eylül 2020

Merhabalar sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Eylül ayı, Mars retrosunun başlayacağı önemli bir ay. Mars’ın mesajları olacak bize. ‘Öfkeni dönüştür, eylemlerini değiştir, enerjini iyi yönet ve doğru kullan’ diyecek Mars getirebilecekleri ile. Aya dair tüm detayları konuşacağız. Önce ne geliyor ? → Eylül 2020 Astroloji Gündemi

Ay içerisindeki önemli gezegen açıları, transitler, Ay döngüleri yer alıyor içerikte, inceleyiniz.

Burada genel etkileri konuşmak mümkün oluyor tabii sadece. Ama size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 22 Eylül’e kadar başak burcunda, 4.evinizde.

Sürecin etkileri burada : Güneş Başak Burcunda 22 Ağustos-22 Eylül 2020

Güneş 22 Eylül’de terazi burcuna, yani 5.evinize geçiyor.

Güzel bir alana geçiyor. Keyfin, eğlencenin, sanatın, sporun, hobilerin, aşkın, çocukların alanı burası. Günlük hayatınız renklenecektir. Saymış olduğum bu temalarda güzel şeyler gelecektir.


Merkür, 5 Eylül’e kadar başak burcunda, 4.evinizde.

Genel etkileri ve burçlar üzerinden getirebilecekleri bu yazımda :

Merkür Başak Burcunda 20 Ağustos-5 Eylül 2020

5 Eylül’de terazi burcuna, 5.evinize geçiyor Merkür.

Hobileriniz ve sanatsal meşguliyetleriniz varsa, bir hoca ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Birebir özel ders şeklinde de olabilir bu, bir kurs ortamı da olabilir. İlgi alanlarınız daha profesyonel hale gelebilir.

Aşk hayatınızda yeni gelişmelere, tanışma ve dialoglara açık bir dönem.

Hamilelik haberleri alabilirsiniz ayrıca bu süreçte.

27 Eylül’de Merkür akrep burcuna geçiyor. 6.evinizde ilerlemeye başlıyor bu kez.

İş temponuzun artacağı bir süreç. Çalışmayanlar çalışmaya başlayabilirler. İş hayatının içinde olanlar daha koşturmalı bir dönem yaşayabilirler.

Bedeninize, beslenme düzeninize daha fazla özeneceğiniz, belki spora başlayabileceğiniz, günlük hayatınızı daha verimli hale getireceğiniz bir süreç.

Hayatınızda biri varsa, partnerinizin/eşinizin ufak tefek sağlık sorunları olabilir.

Merkür ile ilgili önemli bir yazımın linkini de paylaşayım sizlerle. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 6 Eylül’e kadar yengeç burcunda, 2.evinizde.

Bu döngünün genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız :

Venüs Yengeç Burcunda 7 Ağustos-6 Eylül 2020

6 Eylül’de aslan burcuna geçiyor Venüs. 3.evinize geliyor.

Oldukça keyifli bir etki. Aslan burcunda olmayı seviyor Venüs. Doğasının bu burç ile uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla burada iken iyi çalışacak. 3.ev iletişim alanı olduğundan size, güzel dialoglar, bağlantılar, görüşmeler, keyifli sohbetler getirecektir. Ulaşmak istediğiniz kişilerle yazışabilirsiniz, görüşebilirsiniz. Satış, pazarlama faaliyetlerinizde güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Yakın çevrenizle samimi, sıcak, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Birlikte bir yerlere gidebilirsiniz.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars koç burcunda, 11.evinizde ilerlemeye devam ediyor. 7 Ocak 2021 tarihine kadar 11.evinizde olacak.

Mars’ın koç transitinin etkileri burada : Mars Koç Burcunda 28 Haziran 2020 – 7 Ocak 2021

Yazımın başında söylediğim gibi, bu ay Mars ile ilgili önemli bir gelişme var. Hatta bu gelişme sadece bu ayın değil, 2020’nin astrolojik açıdan en önemli olaylarından biri. Bu yıl bir Mars retrosu yaşayacağız. Her yıl olmuyor bu. Ortalama olarak 2 yılda bir oluyor.

10 Eylül’de başlayacak, 15 Kasım’a kadar sürecek. 2020’nin geri kalanına damgasına vuracak olan bir retro. Özellikle Dünya ve ülkeler üzerinden düşünürsek, Mars’ın retro hareketinin kendini güçlü şekilde göstereceğini söylemek mümkün.

Yukarıda görmüş olduğunuz Mars yazımın içinde hem genel etkileri anlattım, hem burçlar bazında ihtimalleri aktardım. Burada da bir özet olsun. Ne yapın, ne yapmayın anlamında uyarılarımı paylaşayım.

11.ev dostluklar alanı. Arkadaşlarınızla ilgili, geçmişten gelen, zamanında tatsızlık doğmasın diye tolere ettiğiniz, üzerinde durmadığınız ama unutmadığınız konular tekrar konuşulabilir bu retroda. Zaman zaman kızgınlıklar, sert dialoglar, küslükler olabilir. İçinizdekileri boşaltmak istiyorsunuz belki. Ama bunu yaparken arkadaşlarınızla, dostlarınızla kavga etmek zorunda değilsiniz. Kendinizi sakince ifade edebilirsiniz. Anlaşılmayacağınızı, söylediklerinize hak verilmeyeceğini düşünüyorsanız mesafe koyabilirsiniz. Mars’ın agresyonuna, kontrolsüz harekete geçiren yüksek enerjisine uymayın. Serbest bırakın konuları.

Bu söylediklerim, dost çevrenizin dışında iş ortamında bir parçası olduğunuz departmanlar, gruplar ve ekipler, üyesi olduğunuz dernekler, vakıflar, kulüpler için de geçerli.


Eylül 2020 Ay Döngüleri :

2 Eylül : Balık Burcunda Dolunay : Ay 10° Balık, Güneş 10° Başak

10.evinizde gerçekleşecek bir dolunay. Uranüs’ten uyumlu bir açı geliyor hem Güneş’e, hem Ay’a.

Demek ki güzel bir değişim geliyor. Belirsizlik içinde olduğunuz bir konu netleşiyor. Yarım olan bir şey tamamlanıyor. Bitmesi sizi sevindirecek olan bir şey sonlanıyor.

10.ev temalarında olacaktır bunlar. Bu evin anlattığı konular : İş, kariyer, yöneticilerle, üstlerle, patronlarla ilgili konular, terfiler, görevler, toplum önünde iş ve iş dışında sahip olduğunuz tüm sıfatlar, aile büyükleri.

17 Eylül : Başak Burcunda yeniay : Ay 25° Başak, Güneş 25° Başak

Yeniay 4.evinizde meydana geliyor. Satürn ile uyumlu açısı olan bir yeniay bu. Evinizde güzel yenilikler, eşya ve dekorasyon değişimleri olabilir. Sadeleşebilir, gereksiz eşyaları yaşam alanınızdan çıkarabilirsiniz. Ev kiralamak istiyorsanız, istediğiniz gibi bir ev bulabilirsiniz ve uzun süreli oturabilirsiniz. Satürn kalıcılık vadediyor çünkü.

Evini satmak isteyenler, ev almak isteyenler, arsa, tapu, arazi konuları olanlar güzel gelişmeler yaşayabilirler. Aile bireyleriyle ilgili konular üzerinden de alıyorsunuz yeniayın pozitif etkisini.


Sağlıklı, huzurlu bir ay diliyorum. Sonbahar başlıyor ! Hadi başlasın bakalım ! Güzellikleriyle gelsin.

Görüşmek üzere,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!