İkizler Burcu Eylül 2019

İkizler Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Sonbahara hazır mısınız ? Yaz güzel miydi ? Bitmesin, nolur bitmesinn mi diyorsunuz 🙂

Her mevsimin ayrı güzellikleri var ama. Bütün döngülerin keyfine varalım.

Şimdi aylık olasılıklarınızı konuşacağız. Ama hatırlatayım yine, özellikle yükseleni ikizler olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 4.evinizde.

Eviniz ve ailenizle ilgili konular ön planda Güneş etkisiyle. Evinizde değişimler yapabilir, aile bireylerinize dair konularla meşgul olabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme, ev alım-satım, kiralama konuları da gündeme gelebilir ayrıca.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş, 5.evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu dönem daha olumlu olacak sizin için, çünkü uyumlu açı alacaksınız Güneş’ten. Başak dönemine göre, daha destekleyici 🙂

Aşkta şansınızı artıracak 5.ev geçişi 🙂 Ayrıca tatiller, geziler, keyifli etkinlikler, hobiler, sanatsal faaliyetler daha çok yer tutacak gündelik yaşamınızda.


Merkür 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 4.evinizde. Ev almak, kiralamak, araştırmasını yapmak, kontrat imzalamak, el sıkışmak yönünde gelişmeler olası, şayet bu tür bir gündeminiz varsa.

Aile bireylerinizin yaşamında, eğitim, imzalı işler, kurslar gibi konular doğabilir. Böyle başlangıçlar olabilir.

14 Eylül’den itibaren ayın geri kalanında terazi burcunda, 5.evinizde olacak Merkür. Yeni meşguliyetler, kurslar, hobiler geliyor sanırım 🙂 Kayıt, başvuru işlemleriniz destekleniyor.

Daha görünür olmak adına bir şeyler yapmak isteyeceksiniz ayrıca. Sosyal medyada, işinizde ya da arkadaş grubunuzda, daha popüler olacağınız bir geçiş 🙂


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 4.evinizde.

Evinizi güzelleştireceğiniz, aile bireyleriyle iletişimleri kuvvetlendireceğiniz, güzel bir dönem. Evdeki huzurunuz artıyor.

14 Eylül’de terazi burcuna, 5.evinize geçecek olan Venüs, bu kez aşk, flört, eğlence, hobiler, geziler, tatiller, sanatsal etkinlikler gibi temalarda destekleyecek sizi. Çocuklarla ilgili konular için de iyi bir dönem.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 4.evinizde.

4.evinizde bir toplanma olacak zaten bu ay. Stelyum diyoruz buna. Eylül başak döngüsüdür ve yükseleni ikizler olanların 4.evi oluyor başak.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 10.evinizde, tepe noktasında gerçekleşiyor. İş ve kariyer konularında gergin hissedebileceğiniz birkaç gün yaşayacaksınız. Geçici bir etki. Sorumluluklarınız gözünüzde büyüyebilir, özgüvensiz hissedebilirsiniz. Aile büyükleriyle ilgili konular da keyifsiz hissettirebilir dolunay döngüsünde. Yöneticilerle iletişimlere dikkat diyorum ayrıca.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 5.evinizde, aşk evinde gerçekleşiyor. Hadi hayırlısı 🙂 Onun dışında yeni bir hobi mümkün.

Çocuklar bu evdedir ayrıca. Hamilelik haberlerini artıracak bir yeniay 🙂 Allah isteyen herkese  nasip etsin !


Eylül, sizler için genel olarak böyle sevgili ikizler.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak instagram sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Eylül hayırlı kapılar açsın, yenilesin sizi !

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!