İkizler Burcu Eylül 2018

İkizler Burcu Eylül 2018

İkizler burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Yönetici gezegeniniz Merkür retrodaydı bir süredir. Bu da işlerinizi epeyce sekteye uğrattı. Çok şahane geçmedi Temmuz ve Ağustos ayları. İş dışında da, yaşamın içerisinde yol alamadığınızı hissettiğiniz zamanlardan, ruh hallerinden geçtiniz. Ama şimdi bunlar geride kaldı.

Merkür hızlandı, Mars retrosu sonlandı. Eylül’ün ilk haftası Satürn de düzeliyor.

E bize de artık hareket almak, yola çıkmak düşüyor.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylara bakalım, ikizler burcu Eylül 2018 değerlendirmeleri için :

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 4.evinizde.

Gündeminiz ev, gündeminiz aile. Daha çok içe dönük etkiler yaratır Güneş 4.evde. Dışarıda vakit geçirmek, sosyalleşmek yerine, evi tercih edebilirsiniz bu dönem. Geçmişi daha fazla düşündürür, biraz da melankoli verir bu transit ayrıca. Size tavsiyem, yaşanmış, geride kalmış şeylerle artık ne kendinizi üzün, ne enerji alanınızı bozun. Geçmiş gitmiş, önünüze bakın lütfen. Anneye dair konular, ufak tefek anlaşmazlıklar da olası.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani nerede, 3.evinizde. İletişim, iletişim, iletişim demek bu. Yazışmalar, görüşmeler, buluşmalar görünüyor size bolca. Satış, pazarlama, tanıtım faaliyetleri için de destekeyici. Kardeşe dair gündemlerin de muhtemel olduğunu belirteyim ayrıca. Sonra Merkür başak burcuna, Güneş’in yanına, yani 4.evinize geçince, o da artıracak evde olma, içe dönme isteğinizi. Modunuzu koruyun lütfen. Ama ihtiyacımız olan şey bazen tam da budur. Kendimizle kalmak, hayatın hızından, harala gürele koşturmalarından uzaklaşarak muhasebe yapmak, ölçüp tartmak, kararlar almak ya da arınmak. Bu sürecin de faydanıza olacağını aklınızda tutun, olur mu?

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, 5. evinizde. Bu, aşkta çok olumlu bir etki. Hobiler, sanatsal aktiviteler için de harika. Enerjinizi yükseltecek, size iyi gelecek yeni heyecanlar gördüm sanki 🙂

Mars, artık hızlandı, ileri hareketinde. Hepimizin enerjisi yerinde 🙂

11 Eylül itibariyle 9.evinize geçiyor. Bu transit etkisinde, efor sarf edeceğiniz konular eğitim, öğretim, yurt dışı bağlantılı alanlar, basın, yayıncılık, hukuksal meseleler, geleceğinizi şekillendirecek büyük adımlar, uzak seyahatler, vb olacak 9.evin temaları doğrultusunda.

Çok güzel bir Eylül yaşamanızı diliyorum ! Önemli bir ay bizim için. Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. E kullanalım öyleyse 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle tatlı okuyucularım.

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!