İkizler Burcu Ağustos 2019

İkizler Burcu Ağustos 2019

Merhaba sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar !

İki tutulmanın yaşandığı, ruhsal açıdan zorlayıcı bir Temmuz’un ardından, oldukça keyifli bir Ağustos geliyor. Şansımızı, yaşam coşkumuzu, neşemizi artıracak bir ay bekliyor bizi.

Bakalım, Ağustos ayı gezegen transitleri, yeniay ve dolunay döngüleri size hangi konularda, neler getirebilir ?

Özellikle yükseleni ikizler olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler, onu da belirtmiş olayım her zamanki gibi.

Ağustos 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.

Güneş, 23 Ağustos’a kadar aslan burcunda olacak, yani 3.evinizde.

İletişim artıyor, iletişime dayalı işler çoğalıyor. Ticari faaliyetler, danışmanlıklar, eğitimler, kurslar, satış, pazarlama alanı aktif hale geliyor Güneş-3.ev etkisiyle. Bu yönde bir işe başlamak mümkün. Başvurularınızı artırın derim.

Bu geçişin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Aslan Burcunda 23 Temmuz – 23 Ağustos 2019

23 Ağustos itibariyle başak burcuna geçiyor Güneş, bu kez 4.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Ailenizi ve evinizi öne çıkaracak bir transit bu. Biraz içe dönebilirsiniz, kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz 4.ev sebebiyle. Evinizde bakım, tadilat, boya, badana, temizlik, vb olabilir. Bu yönde bir niyetiniz varsa, uygun bir döngüdesiniz, kullanın 🙂


Merkür retrosu, 2 Ağustos itibariyle sonlanıyor. Artık yeni şeylere adım atabilirsiniz, imzalar, anlaşmalar, sözleşmeler için bir engel yok.

11 Ağustos’a kadar yengeç burcunda olan Merkür, para alanınızda, 2.evinizde. Kazanmak, yatırım yapmak, gelirinizi artırmak olacak odağınızdaki konular.

11-29 Ağustos arasında ise, 3.evinizde ilerleyecek Merkür. Kardeşlerle, yakın çevreyle, komşularla iletişimler artıyor. Yeni eğitimlere kayıt yaptırmak, yeni kurslara yazılmak için çok uygundur Merkür 3.ev geçişleri. Bu tür yenilikler ekleyebilirsiniz hayatınıza. Öğrenmek, bilgi birikiminizi artırmak, sosyalleşmek, bunlar zaten en sevdiğiniz şeyler, değil mi, sevgili ikizler 🙂


Venüs, 21 Ağustos’a kadar aslan burcunda, 3.evinizde.

İletişim alanında güzel şanslar, fırsatlar var. Yapmak istediğiniz görüşmeler, yazışmalar için kullanın, ulaşmak istediğiniz kişilerle irtibata geçmek için değerlendirin bu etkiyi.

Arkadaş çevrenizde de keyifli zamanlara işaret ediyor bu Venüs geçişi.

21 Ağustos’ta başak burcuna, 4.evinize geçecek olan Venüs, anneyle, ailenin kadın figürleriyle bağınızı güçlendirecek. Evinizi güzelleştirmek için de iyi bir döngü.


Mars, 18 Ağustos’a kadar aslan burcunda, 3.evinizde.

Oldukça yoğun bir iletişim trafiği görünüyor size bu ay için. Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret konularında adımlarınız olabilir ayrıca.

Mars aslan geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Aslan Burcunda 2 Temmuz – 18 Ağustos 2019

18 Ağustos’ta başak burcuna, 4.evinize geçecek Mars. Ev almak, ev satmak, ev ile ilgili konularda yeni girişimler yapmak için Mars’ın enerjisini kullanabilirsiniz, eğer bu tür konularınız varsa.

Aile içinde yeni gündemler, yeni başlangıçlar olabilir.


Ağustos 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

-1 Ağustos Perşembe günü, aslan burcunda, 3.evinizde bir yeniay meydana geliyor.

Etkileri burada : 1 Ağustos 2019 Aslan Burcunda Yeniay ve Etkileri

-15 Ağustos’ta kova burcunda, 9.evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Eğitim, seyahatler, yabancı ülkelerle ilgili konular, ayrıca hukuksal meseleler demektir bu ev. Dolunay bu konularda bir sonuç, tamamlanma, farkındalık getirebilir size. Ayrıca inanç, din, felsefe gibi temaları var bu evin. Bir şeyleri sorgulayacaksınız bu dolunay döngüsünde.

-30 Ağustos’ta başak burcunda, 4.evinizde, Uranüs’ten çok uyumlu açı alan, güzel bir yeniay meydana geliyor.

Evinizle ilgili, ailenizle ilgili bir konu var bakın. Bu yeniay da aynı yönde vurgu yapıyor. İstediğiniz bir şeyler, bu ay gerçekleşebilir. Aile bireylerinin gündeminde olan bir konu varsa, o hallolabilir. Böyle olasılıklar var.

Ağustos, genel olarak böyle.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Çok güzel bir ay diliyorum ! Tadını çıkarın, iyi değerlendirin. Yol aldığınızı göreceksiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!