İkizler Burcu 2020

Merhaba sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Önemli bir döngüye adım atıyoruz. 2020 bir dönüşüm ve geçiş yılı.

Oldukça güçlü etkiler var yıl içerisinde.

Bugünlerde neler yapıyorsunuz ? Siz yazıp çizmeyi, planlamayı seversiniz. Zihniniz hep aktiftir. Her daim vardır yeni hevesleriniz. Ben de ikizlerim bu arada 🙂

Yeni yıl için de aklınızdan birçok şey geçiyordur eminim 🙂 Gönlünüzce olmasını diliyorum 🙂

Öncelikle  2020 Astroloji Gündemi yazımı tıklayarak, yılın genel çerçevesini görebilirsiniz.

Şimdi sırayla, transitleri ele alalım ve olasılıklarınızı konuşalım.

Ama tabii ki burç yorumları geneldir ve herkes kendi haritası doğrultusunda etki alır gökyüzünden.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Jüpiter, oğlakta, 8.evinizde olacak 2020’de.

Büyük yatırımlar yapabileceğiniz bir yıl. Ancak, Jüpiter’in Pluto ile kavuşacağı zamanlara dikkat etmeniz gerekiyor. Parasal alanda büyük adımlardan uzak durmanızı öneririm Jüpiter’in Pluto’ya yaklaştığı dönemlerde. Özellikle Nisan ve Kasım aylarında.

Detaylı etkiler için burayı tıklayabilirsiniz : Jüpiter Oğlak Burcunda 2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020


Satürn, 2017’nin sonundan bu yana oğlak burcunda, 8.evinizde ilerliyor. Parasal konular, krediler, borçlar sizi yormuş olabilir.

Mart 2020’de, bir süreliğine kova burcuna, 9.evinize geçecek.

22 Mart – 1 Temmuz 2020 arasında, 9.evinizde transit edecek.

Yurt dışı bağlantılı konular, akademik çalışmalar, eğitim, uzaklar, uzak şehirler, basın, medya ve hukuksal konularda yeni gündemler, sorumluluklar doğabilir. Kalıcı işler başlayabilir bu temalarda.


Uranüs, boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor 2020’de de.

Bir burçta 7 yıl kalır. 2026’ya kadar boğada. 12.evinizde.

12.ev, gizli düşmanlıkların, hilelerin, illegal işlerin, arkadan çevrilebilecek türlü oyunların evidir ve uzun bir döngü bu. Çok daha temkinli olmanız gereken yıllardasınız. Kime güveneceğinizi iyi seçmelisiniz.

Üstü örtülü ve öngörülemeyen bir alan olduğu için 12.ev, Uranüs iyi açılar aldığında beklenmedik mutluluklar, sürprizler de gelecektir 🙂


Kuzey-Güney Ay düğümleri, Kasım 2018’den bu yana, yengeç-oğlak aksındaydı.

2. ve 8.evleriniz aktifti. Parasal konularda epey zorlu sınavlar verdiniz. Kazanmanız, ödemeniz, dengelemeniz, çözmeniz, bir şeyleri halletmeniz gerekti hep.

2020 Mayıs’ına kadar, yine 2-8 aksı aktif.

Mayıs 2020’den itibaren ise sizin için 1.-7. evlerin döngüsü başlıyor.

Çünkü Ay düğümleri ikizler-yay aksına geçiyor. Bu, sizi ziyadesiyle ilgilendiren bir gelişme.

Ben-sen dengesi, bireysel alan-ortak alan, ben olmak- biz olmak, ilişkiler, evlilik konuları ve ortaklıklardır 1-7 hattı. Mayıs 2020’den 1,5 yıl boyunca, konular buralardan gelecektir.


Venüs Retrosu

13 Mayıs – 25 Haziran 2020 İkizler Burcunda Retro

Burcunuzda gerçekleşiyor. Medikal operasyonlardan uzak durun lütfen bu süreçte. Hiç ama hiç uygun değil. İmaj değişiklikleri, saçlarda değişim, giyim-kozmetik alışverişleri vb de önermem. Çünkü hatalı karar alıyoruz Venüs retrosunda.

Bir önceki Venüs retrosunda, bir çizme almıştım ben. Retro bitti, şaşkınlıkla baktım kutuya. Tarzım değil ki bu benim, ne düşünerek almışım’ diye :))

Bunlar dışında, ilişkiye başlamak için de doğru bir zaman değil sevgili ikizler dostlarım. Eski aşklar kapıyı çalabilir. Denenmişi denemek, fayda getirmeyecektir. Venüs retrosuna dikkat.


Mars Retrosu

9 Eylül – 14 Kasım 2020 Koç Burcunda Retro

11.evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevrelerde, geçmişten gelen konular agresyon yaratabilir. Kırıldığınız ama oturup konuşmadığınız noktalar, dostlarınızla gerginliklere neden olabilir.

Ayrıca takım çalışmaları, grup faaliyetleri içinde yorgun hissedebileceğiniz, motivasyonsuz çalışabileceğiniz, çok da istekli olmamanıza rağmen görevlendirilebileceğiniz bir dönem.


2020, önemli bir yıl sevgili ikizler okuyucularım ! Bazı döngüler tamamlanıyor, yenileri başlıyor.

Sağlıklı, mutlu, keyifli ve huzurlu bir yıl diliyorum hepinize !

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!