İkizler Burcu 2019 Yorumları

İkizler Burcu 2019 Yorumları

2019’u konuşalım diyorum sevgili ikizler okuyucularım !

Yeni yıl ruhunu, modunu, enerjisini başlatalım artık, değil mi ? vaktidir 🙂

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede olacak, tutulmalar nerede, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki ikizler ve yükseleni ikizler olanlar (ama daha çok yükselen ikizleri kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de Jüpiter akrepte, yani 6.evinizdeydi.

2019’da ise yay burcunda, 7.evinizde transit halinde olacak.

7.ev ilişkileri sembolize eder. Evlilik evidir, partner, ikili ilişkiler demektir. Dolayısıyla 2019, özellikle yükseleni ikizler olanlar için ilişkilerden yana güzel olasılıklara işaret ediyor.

Hayatında kimse olmayanlar için, yeni bir partnerin olasılık dahilinde olduğunu söyleyeyim. Halihazırda bir ilişki içerisinde olanlar için ise, mevcut çerçevenin daha iyi bir hale gelebileceğini, evlilik kararı, teklifi olabileceğini, bu yönde adımların atılabileceğini gösteriyor Jüpiter transiti.

Tabii önemli olan bireysel doğum haritanızdır. Ayrıca evlilik için tek gösterge Jüpiter’in 7.evden geçmesi değildir. Astroloji şu gün olacak, şu olmayacak demez, olasılıkları gösterir. Evlilik için de yılın hangi vakitlerinde nasıl olasılıklar var, astrolojiden tabii ki bu çerçevede de yararlanıyoruz. Bireysel danışmanlık almak için bana ulaşabilirsiniz (anlatburcak@gmail.com).

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda. Bu süreçte, 11.ev konuları üzerinden geçerek düzenlemeler yapacak, hedeflerinizde, ideallerinizde netleşmenizi sağlayacak. Neyi yaparsanız mutlu olursunuz, yaşam yolunuz ne, kendi içinizde bunları sorgulayacak ve size mutluluk getirecek şeylerin farkına varacaksınız.

Mart 2019 sonrasında ise, boğa burcunda, yani 12.evinizde olacak Uranüs.

Bu süreçte kadersel, öngörülemeyen sürprizli durumlar olası. 12.ev üstü örtülü alandır çünkü. Kandırılma, dolandırılma, vb durumlara karşı temkinli olmak gereken zamanlar başlıyor sizin için. Öngörülemez durumları, sadece olumsuz düşünmeyin tabii 🙂 Aklınızda olmayan şeylerin yaşamınıza güzel sürprizlerle dahil olacağı yıllar bunlar ayrıca.

İşiniz değişebilir bu arada. 6.-12.ev aksı aktifleşiyor çünkü.

Spiritüel anlamda gelişeceğinizi, bu yönde bir derinlik kazanacağınızı da söyleyebilirim.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 8.evinizde.

Satürn bulunduğu alanda sorumluluklar getirir. Öğretmen gezegendir. Sınavlarla olgunlaştırır. 8.evinizden geçerken parasal alanda sorumluluk aldıracak size. Borç ödemek, kredi almak, ortaklaşa gelirlerle ilgili üzerinize düşeni yapmak, vb durumlar olası. Eşinize destek için işe başlamak gibi mesela. Bir konu için kredi çekmek mesela. Parasal yönde gündemleriniz mutlaka olur bu transit etkisiyle.

Aynı zamanda sağlık sorunlarını simgeler bu ev. Sizin ya da bir yakınınızın fiziksel ya da ruhsal problemleri olabilir bu süreçte. 8.ev biraz zorlu konuların evidir açıkçası, dolayısıyla şahane şeyler söyleyemiyorum. Ama asla gözünüzü korkutmayın. Biraz çaba gerektiren bir döngüde olacaksınız, ama geride kaldığında minnettar olacaksınız Satürn’ün getirdiği tecrübelere.

Ben, Satürn 8.evimden geçerken, gündüzleri çalışıp, akşamları yüksek lisans yapmıştım. Oldukça yorucu günlerdi, üstelik bütün maaşım MBA master programı için çekmiş olduğum kredi ödemesine gidiyordu, haftasonunun tadını çıkaracağım bir cep harçlığı bile kalmıyordu 🙂 Ama bu süreç, sonrasında büyük faydalar ve güzellikler getirdi bana. Bu örneği özellikle verdim, gözünüzü korkutmayın, kendinizi olumsuz kodlamayın diye. Satürn yorar, ama sonunda mutlaka o geride bıraktığınız süreçteki emeklerinizin karşılığını alırsınız 🙂 Bu, bende de böyle oldu 🙂

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 2.-8.ev aksınıza geçiyor.

Bakın, bu evler de para evleri. Ay düğümleri de para aksınızı çalıştıracak.

Demek ki 2019’da parasal konular sizin için önemli olacak. Yeni iş planları, fikirleri üreteceksiniz mesela. Odağınızın burada olacağı görünüyor.

Ailenizin ya da evliyseniz eşinizin maddi olanakları geniş olsa bile, kendi paranızı kazanmak isteyeceksiniz. Kuzey ay düğümü, gitmemiz gereken yönü gösterir. İşte sizde, kendi kazancınızı yaratmak, kendi ayaklarınızın üzerinde durmak istediğinizi fark edecek, bu yönde girişimlerde bulunacaksınız. Çalışmayanlar için yeni bir iş hayatı görünüyor gibi sanki 🙂

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un size özel etkileri için doğum haritası analizi de yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!