Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran – 23 Temmuz 2019

Güneş Yengeç Burcunda  21 Haziran – 23 Temmuz 2019

Güneş, 21 Haziran Cuma günü, ikizler burcundaki seyrini tamamlayarak yengeç burcuna geçiyor ve 23 Temmuz’a kadar yengeçte ilerleyecek sevgili okuyucularım.

Doğum gününüzü kutluyorum sevgili yengeçler ! Naif, düşünceli, şefkatli yengeçler 🙂 İyi ki varsınız !

Halihazırda Güneş hangi burçta ise, o burcun sembolize ettiği konular aktif hale gelir, görünür olur yaşamımızda. Ayrıca o burcun özelliklerinde düşünmeye, davranmaya meyilli oluruz.

Güneş-yengeç geçişinde, ailemiz, yuvamız, yaşadığımız yer, aidiyet duygumuz, ayrıca toplumsal bazda milli değerlerimiz, kültürümüz, geleneksel özelliklerimiz önemli olacak bizler için.

Evimizde değişiklikler yapabiliriz, ayrıca yer değişiklikleri taşınmalar gündeme gelebilir yengeç sürecinde.

Temizlik, boya, badana, tadilat, dekorasyon değişiklikleri için çok uygun bir döngüdür, yararlanabilirsiniz.

Ailemizle olan iletişimlerimiz de öne çıkıyor. Sorunlar varsa, bu süreçte daha fazla gündem olacaktır. Çözüm arayışları, uzlaşma çabaları konu olacaktır. Kararlar alınacaktır.

Yengeç burcu, geçmişi simgeler ayrıca. Güneş buradan geçerken nostaljik etkiler verecek bize 🙂 Sohbetlerimizde daha sık anacağız eski günleri.

Geçmişten tanıdığımız insanlarla karşılacağız. Ben kimi ansam, aynı hafta çıkar bir yerden karşıma 🙂 Bakalım bu süreçte kimlerle görüşeceğiz 🙂

Bu arada geçmişte yaşadığınız olumsuzluklar, tekrar üzebilir, kızdırabilir sizi. Biraz böyle de çalışacak bu geçmiş vurgusu. Yaşanması gerekenler yaşanıyor ilahi planımız doğrultusunda. Herkes bir şeylerden sınanıyor. Artık bunların yükünü taşımayın lütfen. Bu ana ve geleceğe bakın. Kim bilir ne mutluluklar bekliyor bizi 🙂

Biraz da toplumsal bazda konuşalım. Halkı simgeler yengeç astrolojide.

Halkın çok aktif olacağı bir döngü geliyor. Zaten bir seçim bekliyor bizi. Halk, sözünü söyleyecek, tevafuk.

Toplumu ilgilendiren konuların çok önde olacağı zamanlar başlıyor Güneş-yengeç geçişiyle.

Şimdi sürecin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

Her zaman hatırlattığım gibi, yükselen burcunuza öncelik verin lütfen. Öngörülerde yükselen baz alınır sevgili okuyucularım.


Bu arada, Instagram hesabım burada : @anlatburcak  Takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilir, günlük tüyolardan yararlanabilirsiniz. Instagram’da daha fazla şey paylaşıyorum esasen.


Koçlar ve Yükselen Koçlar : Güneş 4.evinize geçiyor. Sosyalleşmek, gezmek, dışarıda olmak yerine, daha çok evde, daha kendinizle olacağınız bir period başlıyor. Ev, yuva, aile bireyleriyle ilgili konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yaşam alanınızın güvenliğı için yapılabilecek yeni şeyler olacak odağınızda. Ev ve aile önemli bu süreçte sizin için. Anne ile anlaşmazlıklar, ailenin kadın figürleriyle uyumsuzluklar, gerginlikler olabilir zaman zaman. Çok gitmeyin derim konuların üzerine. Bazı zamanlar en basit şey, kocaman görünür insanın gözüne. Güneş-yengeç geçişi annenizle ilişkinizde bir büyüteç etkisi yaratacaktır.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Güneş 3.evinize geliyor. Her tür iletişiminiz, yazışmalarınız, bilgi paylaşımlarınız artıyor. Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair gündemleriniz olacak 3.ev etkisiyle. Ayrıca eğitim, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları aktif olacak bu süreçte. Yeni kurslara katılabilirsiniz, bilgilerinizi sosyal medyada, online platformlarda paylaşabilirsiniz.
Şehrin içinde kısa seyahatler, gezmeler, eğlenceli programlar geliyor ayrıca 🙂 Oldukça güzel bir transit, Güneş-3.ev geçişi ile neşeniz artacak, emin olun 🙂

İkizler ve Yükselen İkizler : Güneş 2.evinizde ilerlemeye başlıyor. Parasal alan aktifleşiyor. Yeni gelirler elde ediyor, yeni bir şeyler satın alıyor, yeni ödeme planları oluşturuyor, yatırımlar yapıyorsunuz. Yani Güneş yengeçte iken gündem ‘para’ olacak sizler için. Ayrıca ev alma, mülk edinme kararı, alım satım konuları ya da bu yönde adımlar olabilir. Yeni yemekler öğrenmek, dünya mutfaklarıyla tanışmak için de güzel bir dönem, yeme-içme workshopları, kursları gündeme gelebilir 🙂

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Güneş size geliyor ! Sizi, fikirlerinizi, söylemlerinizi, yeteneklerinizi öne çıkarıyor. Oldukça destekleyicidir Güneş transiti. Önemli başlangıçlar getirecektir size. Motivasyon ve kararlılıkla yeni adımlar atacaksınız. Fikir ve uygulamalarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Kendinizi göstermekte işinizin kolaylaştığı bir döngü bu.
Güneş ikizlerde iken, sizin 12.evinizdeydi. Sönümlenmiş hissettiniz, içe döndünüz, karamsar ve umutsuz bir enerji hakimdi. Ama şimdi burcunuza gelen Güneş, en güzel şekilde toparlayacak sizi, enerjiniz yükseliyor 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : 12.evinize Güneş geliyor. Psikolojik olarak kendinizle, problemlerinizle meşgul olacağınız bir dönem bu. İçsel anlamda sizi huzursuz kılacak şeyleri çözmeniz gerekecek. Spiritüel konularda yeni şeyler öğrenceğiniz, bu alanlardan fayda elde edeceğiniz bir süreç olacak ayrıca.
Sizin için Güneş-yengeç süreci, bekleme ve hazırlanma zamanı. Yeni adımları Güneş aslan burcuna geçince atacaksınız, başlangıçlar o zaman yaşanacak. Birazcık sıkın dişinizi, olur mu 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Güneş 11.evinize geliyor. Gruplar içinde daha aktif olacağınız, çeşitli görevlerle yer alacağınız, sosyalleşeceğiniz, keyifli bir süreç başlıyor. Arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar, kurslar, grup çalışmaları Güneş etkisiyle öne çıkıyor gündelik yaşamınızda. Sosyal sorumluluk, vakıflar, dernekler, gönüllü çalışmalar gibi alanlarda da adım atabileceğiniz bir dönem bu 11.ev etkisiyle.

Ayrıca gelir akışınız açısından da destekleyici bir geçiş. Çünkü 11.ev gelirimizdir. Hedeflerimiz, amaçlarımız bu ev kapsamındadır, Güneş gerçekleştirmek istedikleriniz yönünde destekleyecek sizi. Aktif bir süreç. Amaçlarınız doğrultusunda değerlendirmeye bakın, en güzel şekilde kullanın derim 🙂

Terazi ve Yükselen Terazi : Güneş 10.evinize geçiyor. İşiniz, kariyeriniz, toplum önünde sahip olduğunuz sıfatlarınız, o sıfatlardan ötürü sorumlu olduğunuz her tür görevdir 10.ev. Bu konulardan yana çeşitli yenilikler, gelişmeler var Güneş-yengeç sürecinde.

Üstlerle, yönetici ve patron figürleriyle ilgili gündemlerin öne çıkabileceği bir dönem sizler için. Bunun dışında aile büyükleri ile ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz 10.ev etkisiyle. Yeniden yapılandırmak istediğiniz durumlar için kullanabileceğiniz bir zaman dilimi. İş kurmak isteyenler için de güzel bir döngü ayrıca.

Akrep ve Yükselen Akrep : Güneş 9.evinize geçiyor. Yurt dışı bağlantılı konular, yabancı diller, başka kültürler, eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, bunlar dışında 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca. Akademik alanda aktifseniz, tez, proje, makale çalışmalarınız için, mezuniyet için destekleyici bir dönem. Uzak yerlere seyahat planları da gündeme gelebilir, uzak şehirlerdeki yakınlarınızla bağlantılar da olabilir.

Güneş yengeçte iken, size üçgen dediğimiz en olumlu açı kalıbında yer alacak, bu gayet güzel bir şey 🙂 Olumlu etkiler alıyorsunuz, sorunların çözümü için parlak bir döngü.

Yay ve Yükselen Yay : Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız gündem oluşturuyor bu transit ile. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler mümkün. Bu konularla, ödemelerinizle, gelir-gider dengenizle meşgul olabilirsiniz. Biriken ödemeler keyfinizi kaçırırsa, bunun Güneş-8.ev etkisi olduğunu, geçeceğini aklınızda tutun ve karamsar olmayın lütfen.
Sezgilerin güçleneceği bir dönem, psikolojik konular da öne çıkıyor. Ruhsal şifa için kullanmalısınız bu geçişi. Duygularınız yoğunlaşacak. Kendinizi olumluda tutun.

 Oğlak ve Yükselen Oğlak :  7.evinize, ilişkiler alanınıza Güneş geliyor. İlişki, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular gündeminiz oluyor. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler, yeni bağlantılar, yeni anlaşmalar olası. Ayrıca bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz. Bireysellikten ziyade birlik olmak, işbirliği yapmak fayda getirecek bu döngüde.

Kova ve Yükselen Kova : 6.evinize Güneş geliyor. Bu ev, iş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz çoğunlukla bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle.
İş arkadaşlarıyla iletişimlerinizde daha dikkatli ve stratejik olun derim. Çok güvenmemek, sırlarınızı paylaşmamak akıllıca olabilir. Yeni görev ve sorumluluklar da olası. Bu arada 6.ev olması sebebiyle, diyet için çok uygun bir döngüdesiniz, onu da eklemiş olayım 🙂

Balık ve Yükselen Balık : 5.evinize Güneş geliyor. Bu ev aşk demektir, yaratıcılığın artması demektir, hobiler, sanatsal faaliyetler, bu yönde kurs ve eğitimler, eğlenceli, adrenalin içeren aktiviteler demektir, gayet güzel 🙂 Konserlere, gösterilere, etkinliklere gidebilirsiniz bu etkiyle. Bu arada çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu yenilikler, onların yaşamında güzel gelişmeler de söz konusu. Bebek sahibi olmak isteyenler için de değerlendirebilecekleri bir döngü olduğunu belirteyim. 5.evin konuları keyiflidir, oldukça güzel bir zaman bu sizler için 🙂


Güneş-yengeç transitinin etkileri böyle kıymetli okuyucularım.

@anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Haziran 2019 Astroloji Gündemi ve Burç Yorumlarınız aşağıda :

Haziran 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Haziran 2019, Boğa Burcu Haziran 2019, İkizler Burcu Haziran 2019, Yengeç Burcu Haziran 2019,

Aslan Burcu Haziran 2019, Başak Burcu Haziran 2019, Terazi Burcu Haziran 2019, Akrep Burcu Haziran 2019,

Yay Burcu Haziran 2019, Oğlak Burcu Haziran 2019, Kova Burcu Haziran 2019, Balık Burcu Haziran 201

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için :

10-16 Haziran 2019 Astroloji Gündemi

Venüs İkizler Burcunda 9 Haziran – 3 Temmuz 2019

Merkür Yengeç Burcunda 4-27 Haziran 2019

Mars Yengeç Burcunda 16 Mayıs – 2 Temmuz 2019 – Etkileri

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!