Güneş Terazi Burcuna Geçiyor ! 23 Eylül-23 Ekim 2018

Güneş Terazi Burcuna Geçiyor ! 23 Eylül-23 Ekim 2018

Herkese merhabalar efendim ! Güneş-terazi transitinin etkilerine geçmeden evvel, sizlere tatlı süprizimden bahsedeyim 🙂

Bu hafta benim için, www.anlatburcak.com için önemli bir hafta !

www.anlatburcak.com, 21 Eylül 2018’de 1.yaşını dolduruyor !

Ben yazdım, sizler okudunuz. Yolun en başından beri her şey güzel ilerliyor. Sizleri seviyorum, bağımız daim olsun 🙂

Anlatburcak’ın doğumgününü, instagram üzerinden bir çekilişle kutlayalım mı 🙂

 

Bence kutlayalım 🙂 Öyleyse ilk çekilişimizi başlatıyorum ve şanslı bir okuyucuma :

Ekim-Kasım-Aralık 2018 Analizi (Bireysel Doğum Haritası doğrultusunda) hediye ediyorum !

Çekilişlerin devamı da gelecek bu arada, takipte kalın derim 🙂

Katılımınız için çekiliş postu ve detaylar @anlatburcak instagram hesabında !

Şimdi dönelim Güneş terazi transitinin neler getireceğine !

23 Eylül’de yaşayacağız Güneş’in teraziye geçişini, ama şimdiden etkilerini bilelim ki, astrolojiden yararlanalım, planlarımızı gökyüzünün sunduğu bilgiler doğrultusunda yapalım.

Güneş’in başak transitini yaşadığımız bugünlerde evren çokça çalıştırıyor bizi.

Çalışanlar için günlük tempoların hızlandığı, halledilmesi gereken yığınla detayın arttığı bir dönem.

İş hayatında yer almayan okuyucularım boş mu duruyor ? Elbette hayır ! Gökten mi iniyor o konserveler, o kış hazırlıkları 🙂 Sizler de arı gibi çalışıyor, başağın enerjisinde emek veriyorsunuz.

Güneş’in terazi seyrinde ise ilişkileri vurgulayacak gökyüzü. İletişim kazandıracak çalışmaktan çok. İnsan ilişkileri yoluyla elde edeceğiz bir şeyleri. Yeri geldiğinde politik olacağız, stratejik davranacağız.

Evlilik, ilişkiler, imzalar dönemi aynı zamanda bu. Bir aşk kokusu var yani havada, evet 🙂

Anlaşmalar, sözleşmeler, ortaklaşa girilecek ticari işler demektir aynı zamanda terazi. Haliyle bunlar da artacak.

Ayrıca işin içinden çıkamadığınız noktalarda uzman desteği almak için çok uygun dönemdir. Psikolog, danışman, vb kişileri kastediyorum.

Şimdi terazi transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

(Yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 7.evinize gelen Güneş etkisiyle ilişkiler, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular gündeminiz haline geliyor. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler sağlanabilir. Ayrıca bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 6.evinize Güneş geliyor. Bu ev neleri simgeler efendim ? İş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz en çok bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle.

İkizler ve Yükselen İkizler : 5.evinize Güneş geliyor. Bu da aşkta güzel gelişmeler demektir 🙂 Kalbinizi kıpırdatacak, sizi yeniden heyecanlandıracak bir şeyler dahil oluyor yaşamınıza. Ayrıca yaratıcılığa dayalı işler, hobiler, sanatsal faaliyetler, bu yönde kurs ve eğitimler, eğlenceli hatta adrenalin içeren aktiviteler, epey de bir sosyalleşmeler görünüyor, insan daha ne ister 🙂 Bu arada çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu yenilikler, onların yaşamında güzel gelişmeler de söz konusu. Bebek sahibi olmak isteyenler için de olasılıkları güçlendiren şanslı etkiler hakim gökyüzüne, Allah herkesin gönlüne göre versin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Güneş bir süredir başakta, yani 3.evinizde transit halindeydi. Ancak şimdi 4.evinize geçiyor ve bu evin temalarını öne çıkarıyor hayatınızda. Ev, yuva, aile bireyleriyle iletişimler, ailenin kadın figürlerine dair konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yenilikler, güvenlik, huzur şeklinde sayabiliriz bu temaları. Önümüzdeki 1 aylık başak transitinde, bu konular üzerinden yeni gelişmeler var sizlere. Yani ev ve aile odaklısınız bu ay, en özetle bunu söyleyebilirim.

Aslan ve Yükselen Aslan : 3.evinize yerleşecek olan Güneş, yaşamınızdaki her tür iletişim yoğunluğunu artıracak, benden söylemesi. Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair konularınız olacak. Ayrıca eğitim, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları da aktifleşiyor. Bolca da kısa seyahatler, gezmeler, eğlenceli programlar görünüyor size 🙂 Oldukça güzel etkiler altındasınız, yaşam coşkunuz yükseliyor 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Güneş bir süredir sizdeydi, şimdi ise 2.evinize yani para alanınıza geçiyor. Paraya dair her tür konunuz aktifleşiyor. Yeni gelirler elde ediyor, yeni bir şeyler satın alıyor, yeni ödeme planları oluşturuyor, yatırımlar yapıyorsunuz. Gündem en özetle ‘para’ bu ay sizler için. Ayrıca ev alma kararı ya da bu yönde adımlar olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi : Güneş size geliyor ! Yani ışıklar sizin için yanıyor 🙂 Öne çıkıyorsunuz. Güneş oldukça aktif yapacak sizi. Yeni kararlar alacak, hayata geçirmek için her zamankinden daha motive ve enerjik olacaksınız. Bir süredir planladığınız, hazırlığında olduğunda konular varsa, işte şimdi onları duyurma, tanıtma, ortaya çıkarma zamanı. İmajınızda değişiklikler yapmak için de doğru zamanlardan geçiyorsunuz. Esasen Güneş ile birlikte her anlamda yenileniyorsunuz.

Akrep ve Yükselen Akrep : Güneş 12.evinizde hareket etmeye başlıyor. Bu da mistik konulara, spiritüelizme ilginizi artırıyor. Evrenle bütünleştiğinizi hissediyor, çokça işaret alıyorsunuz. Son derece güçlü bir ruhsal arınma da getirecek bu transit size. Meditasyon yapmak, dinginleşmek, okumak, öğrenmek, iç dünyanıza dönmek, geçmişe dair yüklerinizden arınmak için harika zamanlar. Bu yenilenme sürecinizde Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazımdan da yararlanabilir, kendinizi kodlayabilirsiniz. Ayrıca plan yapma dönemi bu sizler için. Detayları gözden geçirme, bir sonraki ay Güneş akrep burcunda geçtiğinde uygulamak, hayata geçirmek üzere planları netleştirme dönemi. İyi kullanmanız halinde, oldukça fayda getirecektir.

Yay ve Yükselen Yay : 11.evinize Güneş geliyor ve oldukça sosyalleşiyorsunuz bu etkiyle. Arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar, grup çalışmaları öne çıkıyor yaşamınızda. Sosyal sorumluluk, vakıflar, dernekler, gönüllü çalışmalara dair de düşüneceğiniz, adım atabileceğiniz bir süreç bu. Gelir akışınız açısından da destekleyici. Çünkü 11.ev gelirimizdir aynı zamanda.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Güneş 10.evinize yerleşiyor. Bu ay gündeminiz işiniz, kariyeriniz, sıfatlarınız. Sıkça, hayatta bulunduğunuz konum üzerine düşünecek, kimi zaman olumlu gelişmeler elde edecek, kimi zaman kendinizi yetersiz hissedip karamsarlaşacaksınız. Hayatta vardığınız noktayı sorguluyor olacaksınız. Güneş böyle bir evde yer alıyor olacak sizler için ve bazen olumlu, bazen olumsuz açılar alacak. Dolayısıyla fırsatlar da var, iyi hissetmeyeceğiniz zamanlar da. Lütfen kendi üzerinize gitmeyin. Herkesin başarı tanımı da farklıdır. Kim ne yaparak mutlu olacaksa o işi yapmalıdır. Kim nasıl bir hayat tasarlıyorsa, onu mutlu edecek yönde adımlar atmalıdır. Kendi değerinizi sahip olduğunuz sıfatlar üzerinden belirlemeyin lütfen. Çünkü siz çok daha fazlasısınız. Başarı nedir, kim başarılıdır, neden başarı başarı deyip hırpalıyoruz kendimizi ? bir başka sitem olan burcakkayis.com da bunlara dair bir yazı yazdım, buradan okuyabilirsiniz efendim.

Kova ve Yükselen Kova : Güneş oldukça önemli bir alana, 9.evinize geçiyor. Hayat çerçevenize dair, geleceğinizi şekillendirecek her tür önemli konuyu içeren bir evde Güneş transit halinde olacağından, yaşamınızı şekillendirecek adımlar atacak, uzun vadede yaşamınızda olacak konularda kararlar alıp girişimlerde bulunacaksınız. Eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, yurt dışı bağlantılı işler ve planlar, ayrıca 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca.

Balık ve Yükselen Balık : Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız gündem oluşturuyor sizler için. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler var. Bu konularla, ayrıca ödemelerinizle meşgul olacaksınız. Bütçe planları, alacak-verecek dengesi, gelirleriniz, giderleriniz, gündem bu. Sizin için çerçeve bu. Dengeleri oturtacağınız, yeni karar ve gelişmelerle mali durumunuzda düzenlemeler yapacağınız bir evre sizi bekliyor.

 

 

Sevgili okuyucularım,

Her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum, takip edebilirsiniz.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi’ni buraya bırakıyorum.

Eylül ayı burç yorumları ise aşağıda efendim. Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Her bir gökyüzü gündeminden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

@anlatburcak instagram hesabını takip ederek yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Bu arada dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz. En son Türk youtuberlar da da görmeye başladığımız Mukbang üzerine bir yazı yazdım. Nedir bu Mukbang, nasıl doğdu, nasıl popüler oldu, merak edenler Mukbang Çılgınlığı yazımı tıklayabilirler.

Ek olarak, yaptığım doğum haritası çalışmaları konusunda  bilgi vermiş olayım.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, biliyorsunuz. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Soru&Öneri ve sitem hakkında görüşleriniz için Menüde yer alan İletişim kutusunu buraya bırakıyorum. İçeriklerimle ilgili neler düşündüğünüzü benimle paylaşabilir, beklentilerinizi aktarabilir, günden güne büyüyen bir aile olarak gördüğüm bu platformda, bana yorumlarınızı, önerilerinizi iletebilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!