Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Güneş, 21 Mart Perşembe günü, balık burcu transitini tamamlayarak koç burcuna geçiyor sevgili okuyucularım.

Ekinoksu yaşıyoruz. 6 aylık yeni bir döngüye giriyoruz.

Ayrıca bu geçiş ile, koçların zamanını başlatıyor Güneş ! Doğum gününüzü kutluyorum sevgili koçlar !

Öncülüğünüz, liderliğiniz, coşkunuz ile bulunduğunuz yerin enerjisini yükseltiyorsunuz, iyi ki doğdunuz 🙂

Benim de yükselenim koç. Güneş’in koça geçmesini bekliyordum bir süredir 🙂

Güneş koç burcuna geçtiğinden, koçun temsil ettiği konuları yaşamımızda görünür kılacak, koç temaları üzerinden işlerimiz, gündemlerimiz olacak.

Koçun yüksek enerjisiyle, daha canlı hissedeceğiz, daha girişken bir tavırda olacağız, yenilikler yapmak, aklımızdakileri hayata geçirmek için daha motive, daha cesur olacağız.

Doğayla birlikte biz de uyanıyoruz çünkü.

Bir süredir Güneş balık burcundaydı ve enerjimiz sönümlenmişti. Sosyalleşmekten geri durduk, daha içimize döndük. Bir isteksizlik vardı üzerimizde, ruhsal açıdan zorlu bir döngüdeydik.

Ancak şimdi Güneş-koç transitinde çakralar açılacak valla :)) Coşacağız ! Yeni ortamlar, yeni arkadaşlar, yeni etkinlikler, yeni fikir ve uygulamalar bizi bekliyor. Çünkü zodyağın ilk burcudur koç, başlatandır, başlatmaktır. İşte bir şeyler başlıyor hepimiz için 🙂

Peki ‘Güneş’in koçta olmasının gölge yanları var mı Burçak ? Nelere dikkat edelim ?’ derseniz, agresyona dikkat derim. Koçun içinde bir şey yoktur ama kolay parlar, çabuk sinirlenir. Koç döneminde fevri çıkışlardan, ani parlamalardan uzak duralım. Biraz da ben merkezcilik hali olabilir, karşı tarafı da unutmayalım 😉

Şimdi Güneş koç transitinin etkilerini burçlar bazında anlatacağım. Yükselen burcunuza öncelik verin lütfen. Öngörülerde yükselen baz alınır çünkü.

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Güneş size geliyor ! Sahne sizin sevgili koçlar, işte sizin zamanınız 🙂 Güneş oldukça aktif yapacak sizi. Her tür konuda yeni kararlar alacak, hayata geçirmek için her zamankinden daha motive ve enerjik olacaksınız. Bir süredir planladığınız, hazırlığında olduğunda konular varsa, şimdi onları duyurma, tanıtma, ortaya çıkarma zamanı. İmajınızda değişiklikler yapmak için de destekleyici zamanlardan geçiyorsunuz. Güneş ile birlikte her anlamda yenileniyorsunuz, harika bir transit sizler için 🙂

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Güneş 12.evinizde hareket etmeye başlıyor. Bu da mistik konulara, spiritüelizme ilginizin artacağını gösteriyor. Son derece güçlü bir ruhsal arınma, ruhsal şifa da getirecek bu transit size. Meditasyon yapmak, dinginleşmek, okumak, öğrenmek, iç dünyanıza dönmek, geçmişe dair yüklerinizden arınmak için harika zamanlardasınız sevgili boğalar. Bu yenilenme sürecinizde Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazımdan da yararlanabilir, kendinizi, bilinçaltınızı kodlayabilirsiniz. Ayrıca plan yapma dönemi bu sizler için. Detayları gözden geçirme, bir sonraki ay, Güneş boğa burcuna geçtiğinde uygulamak, hayata geçirmek üzere planları netleştirme dönemi. İyi kullanmanız, hazırlıklarınızı yapmanız halinde, oldukça fayda getirecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler : 11.evinize Güneş geliyor, gruplar içinde yer alacağınız, sosyalleşeceğiniz, keyifli bir süreç başlıyor. Arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar, kurslar, grup çalışmaları Güneş etkisiyle öne çıkıyor yaşamınızda. Sosyal sorumluluk, vakıflar, dernekler, gönüllü çalışmalar gibi alanlarda da adım atabileceğiniz bir dönem bu 11.ev sebebiyle. Gelir akışınız açısından da destekleyici. Çünkü 11.ev gelirimizdir aynı zamanda. Hedeflerimiz, amaçlarımız bu ev kapsamındadır, Güneş gerçekleştirmek istedikleriniz yönünde destekleyecek sizi. Aktif bir zaman dilimi sizler için.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Güneş 10.evinize geçiyor. Bu ay gündeminiz işiniz, kariyeriniz, toplum önünde sahip olduğunuz sıfatlarınız. Üstlerle, yönetici ve patron figürleriyle ilgili gelişmelerin öne çıkabileceği bir dönem sizler için. Terfiler, yükselişler, yeni görevler olası. Aile büyükleri ile ilgili konular da gündeminize yerleşiyor Güneş etkisiyle. 

Aslan ve Yükselen Aslan : Güneş oldukça güzel, etkileri olumlu bir alana, 9.evinize geçiyor. Hayat çerçevenize dair, geleceğinizi şekillendirecek her tür önemli konuyu içeren bir evden Güneş geçeceği için, yaşamınızı şekillendirecek adımlar atacak, uzun vadede yaşamınızda yer alacak konularda kararlar alıp girişimlerde bulunacaksınız. Eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, yurt dışı bağlantılı işler ve planlar, ayrıca 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca. Yabancı kültürlerle ilgili yeni şeyler öğreneceğiniz, ufkunuzu genişleteceğiniz güzel bir Güneş transiti yaşayacaksınız. Size üçgen dediğimiz en olumlu açı kalıbında yer alacak Güneş, değerlendirin mutlaka 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız gündem oluşturuyor bu döngüde sizler için. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler mümkün. Bu konularla, ayrıca ödemelerinizle meşgul olabilirsiniz. Bütçe planları, alacak-verecek dengesi, gelirleriniz, giderleriniz.. çerçeveniz bu efendim. Dengeleri oturtacağınız, yeni karar ve gelişmelerle mali durumunuzda düzenlemeler yapacağınız bir Güneş transiti sizi bekliyor.

Terazi ve Yükselen Terazi : 7.evinize gelen Güneş etkisiyle ilişkiler, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular gündeminiz haline geliyor. 7.ev bu temaları kapsar çünkü. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler, yeni bağlantılar, yeni anlaşmalar olası. Ayrıca bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep : 6.evinize Güneş geliyor. Bu ev neleri simgeler sevgili okuyucularım ? İş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz en çok bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle. İş arkadaşlarıyla iletişimler öne çıkıyor. Yeni görev ve sorumluluklar olası. Kişisel yaşamınızda da günlük akışlarınızı düzenleyecek yönde yenilikler yapacaksınız. Diyet için çok uygun bir döngüdesiniz bu arada, aklınızda olsun 🙂

Yay ve Yükselen Yay : 5.evinize Güneş geliyor. Bu da aşkta güzel gelişmeler demektir 🙂 Kalbinizi kıpırdatacak, sizi heyecanlandıracak bir şeyler dahil oluyor yaşamınıza. Ayrıca yaratıcılığa dayalı işler, hobiler, sanatsal faaliyetler, bu yönde kurs ve eğitimler, eğlenceli hatta adrenalin içeren aktiviteler, epey de bir sosyalleşmeler görünüyor, gayet güzel 🙂 Bu arada çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu yenilikler, onların yaşamında güzel gelişmeler de söz konusu. Bebek sahibi olmak isteyenler için de olasılıkları güçlendiren şanslı etkiler hakim gökyüzüne. Herkes için hayırlısı olsun.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Güneş bir süredir balıkta, yani 3.evinizde transit halindeydi, bolca iletişim, görüşme, dialog, sosyalleşme getirdi size. Ancak şimdi 4.evinize geçiyor ve daha sakin, daha kendinizle olacağınız bir period başlıyor. Ev, yuva, aile bireyleriyle iletişimler, ailenin kadın figürlerine dair konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yenilikler, güvenlik, ev huzuru şeklinde sayabiliriz 4.evin temalarını. Güneş etkisiyle bunlar öne çıkıyor sizin için. Yani ev ve aile odaklısınız bu ay, en özetle bunu söyleyebilirim.

Kova ve Yükselen Kova : 3.evinize yerleşecek olan Güneş, yaşamınızdaki her tür iletişim yoğunluğunu, yazışmaları, görüşmeleri artıracak sevgili kovalar. Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair konularınız olacak 3.ev etkisiyle. Ayrıca eğitim, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları da aktifleşiyor. Bolca da kısa seyahatler, gezmeler, eğlenceli programlar görünüyor size 🙂 Oldukça güzel etkiler altındasınız, yaşam coşkunuz yükseliyor 🙂

Balık ve Yükselen Balık : Güneş bir süredir sizdeydi, şimdi ise 2.evinize yani para alanınıza geçiyor. Paraya dair her tür konunuz aktifleşiyor. Yeni gelirler elde ediyor, yeni bir şeyler satın alıyor, yeni ödeme planları oluşturuyor, yatırımlar yapıyorsunuz. Gündem en özetle ‘para’ bu ay sizler için. Ayrıca ev alma, mülk edinme kararı ya da bu yönde adımlar olabilir.

Güneş-koç transitinin etkileri böyle kıymetli okuyucularım.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Mail adresimi de hatırlatayım. Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek ya da farklı herhangi bir konu için astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!