Güneş İkizler Burcunda 21 Mayıs – 21 Haziran 2019

Güneş İkizler Burcunda  21 Mayıs – 21 Haziran 2019

Güneş, 21 Mayıs Salı günü, boğa burcundaki seyrini tamamlayarak ikizler burcuna geçiyor sevgili okuyucularım.

21 Haziran’a kadar sürecek bir transit bu.

Doğum gününüzü kutluyorum sevgili ikizler ! Benim de kutlu mutlu olsun o zaman 🙂 Ben de 21 Haziran doğumlu bir ikizler burcuyum.

Konuşmayı, anlatmayı, bilgiyi paylaşmayı çok severiz biz 🙂 Bu site de zaten bu yüzden var 🙂 Bağımız daim olsun !

Güneş hangi burçtan geçmekte ise, o burcun sembolize ettiği temaları, konuları dahil eder gündelik yaşamımıza.

İkizler etkisiyle daha fazla iletişim içinde olacağımız, daha çok bağlantı kuracağımız, yazışmaların, haberleşmelerin, görüşmelerin artacağı bir döngü geliyor.

Yakın çevre demektir aynı zamanda ikizler. Kardeşler, kuzenler, akrabalar ve komşular ikizler yönetimindedir. Buralarda yeni gelişmeler bekleyebiliriz o yüzden. Kardeşlerimizin hayatında yeni başlangıçlar olabilir, yeni komşularımız olabilir, akrabalarımızla iletişimlerimiz artabilir. Yeni arkadaşlar edinebiliriz, yeni ortamlara girebiliriz.

Ayrıca arabaları, taşıtları simgeler ikizler. Araba almak için de destekleyici bir transitteyiz.

Bunun dışında eğitimler, seminerler, kurslar, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, reklam, e-ticaret, sosyal medya, danışmanlık faaliyetleri ikizler burcu yönetimindedir. Güneş buraları da aydınlatacak, güçlendirecek.

Bir website açmak, yazmak, yayınlamak, bilgiyi paylaşmak için harika bir döngüdeyiz. Halihazırda bu yönde işleriniz varsa, büyüyebilir, gelişebilir Güneş desteğiyle 🙂

Güneş-ikizler eğlenceli bir transit olacak, kısa seyahatlerimizi artıracak, şehrin içinde daha çok gezdirecek, sosyalleştirecek bizi 🙂

Şimdi bu geçişin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

Her zaman hatırlattığım gibi, yükselen burcunuza öncelik verin lütfen. Öngörülerde yükselen baz alınır sevgili okuyucularım.

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Güneş 3.evinize geliyor. Her tür iletişiminiz, yazışmalarınız, bilgi paylaşımlarınız artıyor. Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair gündemleriniz de olacak 3.ev etkisiyle. Ayrıca eğitim, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları aktif olacak bu süreçte. Yeni kurslara katılabilirsiniz, bilgilerinizi sosyal medyada, online platformlarda paylaşabilirsiniz.

Şehrin içinde kısa seyahatler, gezmeler, eğlenceli programlar geliyor ayrıca 🙂 Oldukça güzel bir transit, Güneş-3.ev geçişi ile neşeniz artacak, merak etmeyin 😉

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Güneş 2.evinizde ilerlemeye başlıyor. Parasal alan aktifleşiyor. Yeni gelirler elde ediyor, yeni bir şeyler satın alıyor, yeni ödeme planları oluşturuyor, yatırımlar yapıyorsunuz. Yani Güneş ikizlerde iken gündem ‘para’ olacak sizler için. Ayrıca ev alma, mülk edinme kararı, alım satım konuları ya da bu yönde adımlar olabilir. Yeni yemekler öğrenmek, dünya mutfaklarıyla tanışmak için de güzel bir dönem, yeme-içme workshopları, kursları gündeme gelebilir 🙂

İkizler ve Yükselen İkizler : Güneş size geliyor ! Sizi, fikirlerinizi, söylemlerinizi, yeteneklerinizi öne çıkarıyor. Oldukça destekleyicidir Güneş transiti. Önemli başlangıçlar getirecektir size. Motivasyon ve kararlılıkla yeni adımlar atacaksınız. Fikir ve uygulamalarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Kendinizi göstermekte işinizin kolaylaştığı bir döngü bu.

Güneş boğadayken, sizin 12.evinizdeydi. Sönümlenmiş hissettiniz, içe döndünüz, karamsar ve umutsuz bir enerji hakimdi. Ama şimdi burcunuza gelen Güneş, en güzel şekilde toparlayacak sizi, enerjiniz yükseliyor 🙂

Yengeç ve Yükselen Yengeç : 12.evinize Güneş geliyor. Psikolojik olarak kendinizle meşgul olacağınız bir dönem  bu. İçsel anlamda sizi huzursuz kılacak şeyleri çözmeniz gerekecek. Spiritüel konularda yeni şeyler öğrenceğiniz, bu alanlardan fayda elde edeceğiniz bir süreç olacak ayrıca.

Sizin için Güneş-ikizler süreci, bekleme ve hazırlanma zamanı. Yeni adımları Güneş yengeç burcuna geçince atacaksınız, başlangıçlar o zaman yaşanacak. Birazcık bekleyin, olur mu 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : Güneş 11.evinize geliyor. Gruplar içinde daha aktif olacağınız, çeşitli görevlerle yer alacağınız, sosyalleşeceğiniz, keyifli bir süreç başlıyor. Arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar, kurslar, grup çalışmaları Güneş etkisiyle öne çıkıyor gündelik yaşamınızda. Sosyal sorumluluk, vakıflar, dernekler, gönüllü çalışmalar gibi alanlarda da adım atabileceğiniz bir dönem bu 11.ev sebebiyle.

Ayrıca gelir akışınız açısından da destekleyici. Çünkü 11.ev gelirimizdir aynı zamanda. Hedeflerimiz, amaçlarımız bu ev kapsamındadır, Güneş gerçekleştirmek istedikleriniz yönünde destekleyecek sizi. Aktif bir zaman dilimi sizler için. Amaçlarınız doğrultusunda değerlendirmeye bakın, en güzel şekilde kullanın derim 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Güneş 10.evinize geçiyor. İşiniz, kariyeriniz, toplum önünde sahip olduğunuz sıfatlarınız, o sıfatlardan ötürü sorumlu olduğunuz her tür görevdir 10.ev. Bu konulardan yana çeşitli yenilikler, gelişmeler var demek ki.

Üstlerle, yönetici ve patron figürleriyle ilgili gündemlerin öne çıkabileceği bir dönem sizler için ayrıca. Bunun dışında aile büyükleri ile ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz 10.ev etkisiyle.

Terazi ve Yükselen Terazi : Güneş 9.evinize geliyor. Yurt dışı bağlantılı konular, yabancı diller, başka kültürler, eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, bunlar dışında 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca. Akademik alanda aktifseniz, tez, proje, makale çalışmalarınız için destekleyici bir dönem. Uzak yerlere seyahat planları da gündeme gelebilir, uzak şehirlerdeki yakınlarınızla bağlantılar da olabilir.

Güneş ikizlerde iken, size üçgen dediğimiz en olumlu açı kalıbında yer alacak, bu çok güzel 🙂 Olumlu etkiler alıyorsunuz, sorunların çözümü için parlak bir döngü.

Akrep ve Yükselen Akrep : Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız gündem oluşturuyor bu transit ile. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler mümkün. Bu konularla, ödemelerinizle, gelir-gider dengenizle meşgul olabilirsiniz. Biriken ödemeler keyfinizi kaçırırsa, bunun Güneş-8.ev etkisi olduğunu, geçeceğini aklınızda tutun ve karamsar olmayın lütfen.

Sezgilerin güçleneceği bir dönem, psikolojik konular da öne çıkıyor. Ruhsal şifa için kullanmalısınız bu geçişi.

Yay ve Yükselen Yay : 7.evinize, ilişkiler alanınıza Güneş geliyor. İlişki, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular gündeminiz oluyor. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler, yeni bağlantılar, yeni anlaşmalar olası. Ayrıca bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz. Bireysellikten ziyade birlik olmak, işbirliği yapmak fayda getirecek bu döngüde.

 Oğlak ve Yükselen Oğlak : 6.evinize Güneş geliyor. Bu ev, iş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz çoğunlukla bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle.
İş arkadaşlarıyla iletişimlerinizde daha dikkatli ve stratejik olun derim. Çok güvenmemek, sırlarınızı paylaşmamak akıllıca olabilir. Yeni görev ve sorumluluklar da olası. Bu arada 6.ev olması sebebiyle, diyet için çok uygun bir döngüdesiniz, onu da eklemiş olayım 🙂

Kova ve Yükselen Kova : 5.evinize Güneş geliyor. Bu ev aşk demektir, yaratıcılığın artması demektir, hobiler, sanatsal faaliyetler, bu yönde kurs ve eğitimler, eğlenceli, adrenalin içeren aktiviteler demektir, gayet güzel 🙂 Konserlere, gösterilere, etkinliklere gidebilirsiniz bu etkiyle. Bu arada çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu yenilikler, onların yaşamında güzel gelişmeler de söz konusu. Bebek sahibi olmak isteyenler için de değerlendirebilecekleri bir döngü olduğunu belirteyim. 5.evin konuları keyiflidir, oldukça güzel bir zaman bu sizler için 🙂

Balık ve Yükselen Balık : Güneş 4.evinize geçiyor ve daha çok evde, daha kendinizle olacağınız bir period başlıyor. Ev, yuva, aile bireyleriyle iletişimler, ailenin kadın figürlerine dair konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yenilikler, güvenlik, ev huzuru şeklinde sayabiliriz 4.evin temalarını. Güneş etkisiyle bunlar öne çıkıyor sizin için. Yani ev ve aile odaklısınız bu ay. Eşyaları yenilemek, bozuk aletleri tamir ettirmek, boya, badana, bakım yaptırmak için güzel bir süreç, bu tür şeyler önünüze gelecektir Güneş 4.evinizdeyken.


Güneş-ikizler transitinin etkileri böyle kıymetli okuyucularım.

@anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Herhangi bir konu için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek adına astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Venüs Boğa Burcunda 15 Mayıs – 9 Haziran 2019 – Etkileri

Mars Yengeç Burcunda 16 Mayıs – 2 Temmuz 2019 – Etkileri

Merkür Boğa Burcunda 6-21 Mayıs 2019 – Etkileri

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!