Güneş Aslan Burcunda 23 Temmuz – 23 Ağustos 2019

Güneş Aslan Burcunda 23 Temmuz – 23 Ağustos 2019

Güneş, 23 Temmuz Salı günü yengeç burcundaki seyrini tamamlayarak aslan burcuna geçiyor ve 23 Ağustos’a kadar aslanda ilerleyecek sevgili okuyucularım.

Güneş için, en güzel transit bu. Çünkü aslan burcunun yöneticisidir Güneş.

Aslan, Güneş’in kendi evidir. Dolayısıyla, çok güzel etkiler alacağız bu geçişten. Temmuz tutulmalarının etkileri de geride kalmaya başlayacak artık. Bir ferahlık dönemi geliyor !

Bu arada, hayatımın başrollerinde, protokolde aslanlar var 🙂 Çooook severim kendilerini 😉

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili aslanlar ! Hayat sizin yaşam coşkunuz ve kocaman gülüşünüzle güzel 🙂

Halihazırda Güneş hangi burçta ilerlemekte ise, o burcun sembolize ettiği konular öne çıkar yaşamımızda, o temalar üzerinden yeni gündemlerimiz, deneyimlerimiz olur.

Ayrıca o burcun özelliklerinde düşünmeye, davranmaya, o tavırla karar almaya, o enerjide hissetmeye meyilli oluruz.

Güneş-aslan geçişinde, kendimizi, yeteneklerimizi göstermek önemli olacak bizler için. Görünür olacağız.

Özgüvendir aslan burcu. Karizmadır. Etkileyici olmaktır. Dikkat çekmektir. Hünerlerimizle göz önünde olacağımız güzel bir Güneş transiti başlıyor.

Sanatsal faaliyetler, konserler, etkinlikler, tatiller, alışverişler, hobiler, özetle hayatın keyifli konuları, aslan yönetimindedir. Dolayısıyla eğlenceli bir Güneş döngüsü bekliyor bizi.

Şimdi sürecin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

Her zaman hatırlattığım gibi, yükselen burcunuza öncelik verin lütfen. Öngörülerde yükselen baz alınır sevgili okuyucularım.


Ayrıca→→→ @anlatburcak instagram hesabım burada !

Instagram hesabımda, çok daha fazla şey paylaşıyorum esasen. Öneriler, tüyolar, yaşamı kolaylaştıracak, güzelleştirecek bilgiler sunmaya çalışıyorum. Oraya da beklerim hepinizi.


Koçlar ve Yükselen Koçlar : 5.evinize Güneş geliyor. Bu ev aşk demektir, yaratıcılığın artması demektir, hobiler, sanatsal faaliyetler, bu yönde kurs ve eğitimler, eğlenceli, adrenalin içeren aktiviteler, tatiller demektir, gayet keyifli bir evde ağırlayacaksınız Güneş’i.

Konserlere, gösterilere, etkinliklere katılabilirsiniz. Hobilerinizle göz önünde olabilirsiniz.

Bu arada çocuk sahibi iseniz, onlarla ilgili yenilikler, başlangıçlar, güzel gelişmeler söz konusu. Yeğenleriniz veya yakın çevrenizdeki çocuklarla ilgili de olabilir bunlar.

Bebek sahibi olmak isteyenler için değerlendirebilecekleri bir döngü bu arada. 5.evin konuları keyiflidir, oldukça güzel bir zaman dilimi bu sizler için 🙂

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Güneş 4.evinize geçiyor. Ev, yuva, aile bireyleriyle ilgili konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yaşam alanınızın güvenliği için yapılabilecek yeni şeyler olacak gündeminizde. Ev ve aile önemli bu süreçte sizin için.

Ailenin kadın figürleriyle, anne ile, anneanne ile meşgul olabilirsiniz, onlarla iletişimleriniz artabilir. Geçmişten tanıdığınız kişilerle görüşebilirsiniz tekrar.

Evinizi güzelleştirin bu döngüden yararlanmak için. Enerji temizliği de yapın mutlaka.

Bunun için yazımdan yararlanabilirsiniz : Evimizdeki Negatif Enerjiyi Nasıl Temizleriz ?

İkizler ve Yükselen İkizler : Güneş 3.evinize geliyor. Sözlü-yazılı, her türlü iletişiminiz, haberleşmeleriniz, bilgi paylaşımlarınız artıyor.

Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair gündemleriniz de olacak 3.ev etkisiyle.

Ayrıca eğitim, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları aktif bu süreçte. Yeni kurslara katılabilirsiniz, bilgilerinizi sosyal medyada, online platformlarda paylaşabilirsiniz.

Şehrin içinde kısa seyahatler, gezmeler, eğlenceli programlar geliyor ayrıca. Neşenizi artıracak bir geçiş 🙂

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Güneş 2.evinizde ilerlemeye başlıyor. Parasal alan aktifleşiyor. Yeni gelirler elde etmek, yeni şeyler satın almak, ödeme planları, yatırımlar, özetle para olacak gündeminiz Güneş aslanda iken.

Ayrıca ev alma, mülk edinme kararı, alım satım konuları ya da bu yönde adımlar olabilir. Yeni yemekler öğrenmek, dünya mutfaklarıyla tanışmak için de güzel bir dönem, yeme-içme workshopları, kursları gündeme gelebilir 2.ev olması sebebiyle 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : Güneş size geliyor ! Yeni kararlar, yeni adımlar ve başlangıçlar getiriyor size.

Öne çıkacağınız, yeteneklerinizi göstereceğiniz, daha cesur ve girişken olacağınız bir döngü başlıyor.

Güneş yengeçte iken, 12.evinizdeydi. Ruhsal anlamda bir inziva-bunalım dönemiydi bu. Ama şimdi toparlanıyorsunuz. Kendinizi ve yapabileceklerinizi hatırlıyorsunuz. Artık geride durmayın, yol açık, buyrunuz ! 🙂

Her tür konu için kullanabileceğiniz bir geçiş bu.

Başak ve Yükselen Başak : 12.evinize Güneş geliyor. Psikolojik olarak kendinizle, problemlerinizle, ruhsal konularla meşgul olacağınız bir dönem bu.

İçsel anlamda sizi huzursuz kılan şeyleri çözmekle meşgul olacaksınız. İçe dönmektir 12.ev.

Ayrıca atılımlar için bekleme ve hazırlanma zamanıdır. Güneş, 23 Ağustos’ta başak burcuna geçince, adımlarınızı destekleyecek, şimdilik bekleyin olur mu ?

Bu arada sezgilerinizin artacağı, spiritüel konularda yeni şeyler öğreneceğiniz, öğrendiklerinizle değişeceğiniz, dönüşeceğiniz bir süreç geliyor. Değerlendirin lütfen.

Terazi ve Yükselen Terazi : Güneş 11.evinize geliyor. Gruplar içinde daha aktif olacağınız, takım faaliyetlerinde çeşitli görevlerde yer alacağınız, sosyalleşeceğiniz, keyifli bir süreç başlıyor. Arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar, kurslar, grup çalışmaları Güneş etkisiyle öne çıkıyor gündelik yaşamınızda. Sosyal sorumluluk, vakıflar, dernekler, gönüllü çalışmalar gibi alanlarda da adım atabileceğiniz bir dönem bu.

Ayrıca hedeflerimiz, amaçlarımız bu ev kapsamındadır, Güneş gerçekleştirmek istedikleriniz yönünde destekleyecek sizi. Altmışlık, uyumlu bir açı alacaksınız Güneş’ten. Gayet olumlu bir geçiş 🙂

Akrep ve Yükselen Akrep : Güneş 10.evinize geliyor. İşiniz, kariyeriniz, toplum önünde sahip olduğunuz sıfatlarınız, o sıfatlardan ötürü üstlenmiş olduğunuz her tür sorumluluktur 10.ev. Bu konulardan yana çeşitli yenilikler, gelişmeler olası. Yeni görevler, terfiler ya da sorumluluklar getirebilir Güneş.

Üstlerle, yönetici ve patron figürleriyle, ayrıca aile büyükleriyle ilgili gündemlerin de öne çıkabileceği bir dönem sizler için. Devlet bağlantılı işlemler olabilir.

İş kurmak isteyenler için de destekleyici olduğunu belirteyim.

Yay ve Yükselen Yay : Güneş 9.evinize geçiyor, çok uyumlu bir üçgen açı konumunda olacak size.

Yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı diller, yabancı kültürler, eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, bunlar dışında 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca.

Akademik alanda aktifseniz, tez, proje, makale çalışmalarınız için destekleyici bir dönem. Uzak yerlere seyahat planları da gündeme gelebilir, uzak şehirlerdeki yakınlarınızla bağlantılar da olabilir.

Ufkunuzu genişletecek bir şeyler geliyor. Hadi bakalım 🙂

 Oğlak ve Yükselen Oğlak : Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız, özellikle ödemeleriniz gündem oluşturuyor bu transit ile. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler de mümkün.

Sezgilerin güçleneceği bir dönem. Psikolojik konular, zorlanmalar olası bu süreçte. 8.evin enerjisi ağırdır.

Ruhsal arınma evidir aslında. Farkındalık kazanmanız için problemler verir, kök nedenleri fark etmenizi ve dönüştürmenizi ister. Duygularınızın yoğun olacağı bir geçiş. Karamsar enerjilerden uzak tutun kendinizi.

23 Ağustos ve sonrasında rahatlayacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova : 7.evinize Güneş geliyor. İlişki, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular gündeminiz oluyor. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler, yeni bağlantılar, yeni anlaşmalar olası. Ayrıca bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz. Bireysellikten ziyade birlik olmak, işbirliği yapmak fayda getirecek bu döngüde.

Balık ve Yükselen Balık : 6.evinize Güneş geliyor. Bu ev, iş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz çoğunlukla bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle.

İş arkadaşlarıyla iletişimlerinizde daha dikkatli ve stratejik olun derim. Yeni görev ve sorumluluklar da olası. Bu arada 6.ev olması sebebiyle, diyet için çok uygun bir döngüdesiniz, yararlanabilirsiniz 😉


Güneş-aslan transitinin etkileri böyle kıymetli okuyucularım.

@anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Temmuz ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Temmuz 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Temmuz 2019, Boğa Burcu Temmuz 2019, İkizler Burcu Temmuz 2019, Yengeç Burcu Temmuz 2019,

Aslan Burcu Temmuz 2019, Başak Burcu Temmuz 2019, Terazi Burcu Temmuz 2019, Akrep Burcu Temmuz 2019,

Yay Burcu Temmuz 2019, Oğlak Burcu Temmuz 2019, Kova Burcu Temmuz 2019, Balık Burcu Temmuz 2019

Merkür Retrosu Geliyor ! 8 Temmuz – 2 Ağustos 2019

Venüs Yengeç Burcunda 3-28 Temmuz 2019

Mars Aslan Burcunda 2 Temmuz – 18 Ağustos 2019

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!