Boğa Burcu Ocak 2019

Boğa Burcu Ocak 2019

Boğa burcu Ocak 2019 yorumlarıyla geldim sevgili okuyucularım, merhabalar !

Yıla başlarken, gökyüzü epey hareketli. İki tutulma bekliyor bizi Ocak ayında.

2019, oldukça dinamik ve değişimleri destekleyen bir enerji ile başlıyor !

2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okudunuz mu bu arada ? linkleri aşağıya bırakıyorum sizin için.

2019 Astroloji Gündemi ve Boğa Burcu 2019

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilir, bunun için bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz efendim. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk olarak 6 Ocak 2019’da oğlak burcunda, yani 9.evinizde bir tutulma deneyimleyeceksiniz.

9.ev çok önemlidir, oldukça güzel temalar içerir. Yaşamımıza olumlu yönde şekil verecek birçok konu, bu evin yönetimindedir. Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, ticaret, uluslararası işler, basın, yayıncılık, sosyal medya, satış, pazarlama, danışmanlık, hukuksal meseleler, ayrıca dinler, inanç sistemleri, yabancı kültürler 9.ev konularındandır.

Bu alanda bir tutulma yaşayacaksınız. Neler getirebilir size peki ?

Tutulmanın etkileri  burada : 6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Güneş Tutulması ve Burcunuza Etkileri

Güneş tutulmasından 15 gün sonra, 21 Ocak’ta bu kez bir Ay tutulması meydana geliyor.

Aslan burcunda, yani 4.evinizde gerçekleşiyor.

Peki o sizi nasıl etkileyecek ? Detayları burada : 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Burcunuza Etkileri

Şimdi ay içerisindeki transitlere detaylıca bakalım :

Güneş, 20 Ocak’a kadar oğlak burcunda, 9.evinizde.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkileri burada : 22 Aralık 2018 – 20 Ocak 2019 Güneş Oğlak Burcunda

20 Ocak sonrasında, kova burcunda, yani 10.evinizde yol alacak Güneş. Bu da kariyer, iş, toplum önünde sahip olduğunuz sıfatlar gibi konularda, yöneticiler, patronlar, aile büyükleri gibi otorite figürleriyle iletişimde, devlet bağlantılı işlerde destekleyecek sizi.

Beklediğiniz terfi bu dönemde gelebilir. İş kurmak isteyenler için de olumlu bir dönem bu arada, bu yönde planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz.

Merkür, 5 Ocak’a kadar yay burcunda, 8.evinizde. İletişim gezegeni Merkür’ün 8.evden geçiyor olması size hangi alanlarda iletişim trafiği getirebilir ? Borçlar, krediler, bankalarla ilgili konular, parasal işlemler, ödemeler, alacaklar. Ayrıca sağlık ve ameliyat konuları bu evdedir. Sizin ya da bir yakınınızın bir ameliyat konusu gündeme gelebilir, bu yönde haberler gelebilir yakın çevrenizden. Sezgilerinizin çok çok güçleneceği bir dönem bu arada, işaretleri okuyun, odağınız burada olsun 🙂

5 Ocak sonrasında Merkür de, Güneş’in yanına, yani oğlak burcuna geçecek. Böylece oğlak temalarını vurgulayacak sizin için. Yukarıda saydığım 9.ev konularında iletişimler, haberleşmeler ve bilgi paylaşımları artıyor gündelik yaşamınızda. Neydi 9.ev konuları ? Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, ticaret, uluslararası işler, basın, yayıncılık, sosyal medya, satış, pazarlama, danışmanlık, hukuksal meseleler, ayrıca dinler, inanç sistemleri, yabancı kültürler.

24 Ocak’ta ise kova burcuna geçiyor Merkür. 10.evinizde hareket etmeye başlıyor.

Güneş de bu alanda olacak. Yani 10.evinizde iki gezegen yer alacak. İyiden iyiye iş, kariyer konularına odaklanacaksınız. Sorumluluklarınız artacak, aile büyüklerine dair gündemleriniz olacak bu süreçte. Bu arada yetki ve güç sahibi kişilerle iletişimlere dikkat etmeniz gerekecek Merkür’ün sert açı aldığı zamanlarda. Ben haftalık gündem yazılarımda, her bir gün için gezegen açılarını veriyorum, yararlanabilirsiniz.

Ama Merkür burada iyi açılar aldığı zamanlarda da, yöneticilerle, patronlarla, devlet bağlantılı kişilerle, güç ve yetki sahibi figürlerle bağlantılarda şanslı kılacak sizi.

Merkür oğlak transiti için de, kova transiti için de ayrıca yazılar yayınlayacağım, detaylar için takip edebilirsiniz.

Venüs, 7 Ocak’a kadar akrep burcunda olacak, yani 7.evinizde.

Bu ilk 7 günde, Venüs size ilişkilerde güzel, şanslı etkiler verir mi, evet verir 🙂

7 Ocak sonrasında ise Venüs-yay transiti başlıyor ve ayın geri kalan kısmında yay burcunda olacak Venüs.

8.evinizde ilerleyecek. Parasal alanda fırsatlar doğabilir bu süreçte. Bir borcu bitirmede, istediğiniz bir krediyi almada, bir süredir beklediğiniz alacaklarınızı elde etmede, ayrıca miras, nafaka gibi paralarda olumlu etkiler söz konusu.

Mars, ayın tamamında koç burcunda olacak, 1 Ocak itibariyle balık transiti bitiyor ve koç burcuna geçiyor, yani 12.evinize geliyor.

Bu transit etkisinde, enerji biraz içe dönebilir. Neden ? Mars enerjidir, 12.ev ise iç dünyamızdır, biraz geri çekilmeyi, inzivayı simgeler. Modunuz düşerse, bunun geçici bir etki olduğunu bilin ve melankoliye fazla kaptırmayın kendinizi, tamam mı 🙂 Ayrıca hazırlık demektir, planlamak, tasarlamak demektir bu ev. Hayata geçirmek istediğiniz şeyleri yazın, çizin, kararlaştırın, netleştirin, hazırlanın bu dönemde, Mars Şubat ayında, boğa burcuna geçtiğinde bir bir gerçekleştirmek üzere 🙂

Harika bir Ocak olsun sizler için !

Ayın burcunuza etkileri genel çerçevede böyle.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

Halihazırda, şans gezegeni Jüpiter’in yeni başlamış olan yay transiti bizler için çok önemli !

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Ocak 2019 yorumlarına her zaman olduğu gibi sıradaki burçlarla devam edeceğim 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

 

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!