Boğa Burcu Nisan 2019

Boğa Burcu Nisan 2019

Merhaba sevgili boğalar ve yükseleni boğa olanlar ! Nisan ayı gökyüzü hareketlerinin olası etkilerini konuşacağız bu yazımda.

Ama altını çizeyim, yükseleni boğa olanlar daha fazla yararlanacaktır bu yazıdan, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Nisan 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerine birer birer bakalım :

Güneş, 20 Nisan’a kadar koç burcunda, 12.evinizde.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkilerini detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Merkür, 17 Nisan’a kadar balık burcunda, 11.evinizde. Sosyalleştiriyor sizi, arkadaş ortamlarından, dost çevrelerinden yana fırsatlar veriyor. Kurslar, gruplar, takım faaliyetleri için de destekleyici bir döngüdesiniz.

Sonra 17 Nisan’da koç burcuna, 12.evinize geçtiğinde, iç dünyanıza dönmenizi sağlayacak, önemli farkındalıklar getirecek size Merkür.

Venüs, 20 Nisan’a kadar balık burcunda, 11.evinizde. Arkadaş ortamlarında bir aşk göz kırpabilir, bir şeyler heyecanlandırabilir sizi 🙂 Katılacağınız kalabalıklar, gruplar içerisinde karşınıza güzel bir insan çıkabilir.

20 Nisan’da koç burcuna geçecek Venüs, 12.evinizde ilerleyecek.

Ruhsal şifa döngüsünde olacaksınız. Ayrıca 12.ev üstü  örtülü bir alandır, sürprizlidir. Venüs iyicil ve şanslı bir gezegen olduğundan, beklemediğiniz güzellikler, sürprizli bir şeyler sevindirebilir sizi 🙂

Mars, ayın tamamında ikizler burcunda. Yani 2.evinizi aktifleştiriyor.

Parada hareketlilik getiriyor size. Hem gelir akışınızı, hem de harcamalarınızı artıracak bir döngü bu. Kazanıyorsunuz, harcıyorsunuz bu ay. Bir süredir maddi anlamda durgunluk yaşadıysanız, Mars şimdi bir devinim sağlayacak size burada.

Nisan’ın ana çerçevesi böyle sevgili okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Boğa Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Harika bir Nisan diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!