Boğa Burcu Mayıs 2018

Boğa Burcu Mayıs 2018

Merhaba boğalar ve yükseleni boğa olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce, tekrar belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. Tam 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş burcunuzda. Ön plandasınız. Öncülük ediyor, yön veriyorsunuz. Geçmişte emek verdiğiniz konuların somutlaşmış olumlu sonuçlarını görüyorsunuz artık, keyfinize diyecek yok 🙂

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. Bir şeyleri hayat geçirmek için son hazırlıkları yapmak, detayları gözden geçirmek için oldukça uygun bir dönem. 13 Mayıs sonrasında girişimlerinizi çok daha olumlu yönde etkileyecek bir Merkür – boğa transiti geliyor.Ayrıca 13 Mayıs’a kadar Merkür 12.evinizde olacağından, haberci rüyalar görmeniz ve sezgilerinizin güçlenmesi olası.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 2.evinizde ve sizi parasal konularda destekliyor. Ancak Venüs, hayatın keyifli yanlarını, sefayı, alışveriş yapmayı da simgelediğinden, harcamalarınız artabilir de 🙂 Yani para gelir ama gider diyelim 🙂 Olsun efendim olsun. Para araçtır, harcamak içindir. Hayatın tadını çıkaracağız tabii 🙂

19 Mayıs’ta yengeç burcuna geçecek Venüs, iletişimde şansınızı artıracağı gibi, yeni flört, arkadaşlık ihtimallerini de güçlendiriyor. Arkadaş ortamlarından biriyle ilişkiye başlamanız olası.

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda yani 9.evinizde. Eğitim, öğretim alanlarında epeyce yoruluyorsunuz. Projeler hazırlıyor, sunumlara, teslimlere hazırlanıyorsunuz. Uluslarası, yurt dışı bağlantılı konularınız varsa, biraz efor gerektirecek, biraz da sinirlerinizi yükseltecek dırumları da deneyimleyebilirsiniz bu süreçte.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor. Burcunuzdaki bu tazeleyici etki ile, hazırlığını yaptığınız planlarınızı artık hayata geçirebilirsiniz. Sahne sizin, vakit sizin vaktiniz! Adım atamadığınız, çekimser ve kararsız kaldığınız konularda yönünüzü belirleyecek ve seçimler yapacaksınız. Başlatmak istediğiniz ne varsa, onlar için harekete geçiniz.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda. Yani 8.evinizde. Bir süredir ödemekten yorulduğunuz bir borç bitebilir. Borç verdiğiniz ve henüz geri alamadığınız paralar gelebilir. Yaşamınızda ortaklaşa paralar üzerinden agresyon da olası.

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Boğa Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!