Boğa Burcu Mart 2021

Boğa Burcu Mart 2021

Merhabalar sevgili boğa ve yükselen boğa okuyucularım !

Mart ayından genel olarak nasıl etkiler alabilirsiniz, bu ayın gezegen geçişleri sizlere neler geitrebilir, anlatacağım bu yazımda.

↓ ↓ ↓ ↓ Öncelikle ayın gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz ↓ ↓ ↓ ↓

Mart 2021 Astroloji Gündemi

Öncelikle transitler ile başlayalım. Bir bir onlara bakalım. Ardından yeniay ve dolunay döngülerini konuşacağız.


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 11.evinizde.

Sizin için güzel bir alanda. Dostlukların, arkadaşlıkların evidir burası. Sosyal çevremizi simgeleyen alandır. Güneş buradan geçerken, dostlarınızdan güzel destekler getirir size. Keyifli iletişimleriniz, güzel paylaşımlarınız olur.

Ayrıca işinizde yeni projeler, proje bazlı kurulacak ekipler, yeni takım çalışmaları gündeme gelebilir. Yeni hedefleriniz, yeni projeleriniz olabilir.

Güneş 20 Mart’ta koç burcuna geçiyor. 12.evinize geliyor. Son derece sosyal, bol iletişimli bir dönemin ardından, şimdi biraz geri çekilme, içe dönme, kendinizle kalma zamanı.

Güneş 12.evden geçerken izole olmak istiyoruz mümkün olduğunca. Ruhsal ihtiyaçlarımızla ilgilenmek, dinginleşmek, sessizleşmek istiyoruz. Sizin için biraz böyle bir döngü bu. Spiritüel konulara ilginiz varsa, buralarda ilerleyebileceğiniz, pozitif etkisi olacak yeni şeyler öğrenebileceğiniz bir dönem. Bir uyarım olsun. 12.ev döngüsü, büyük girişimlere uygun değildir. Bu süreçte beklemede kalınız. Bir sonraki ay Güneş boğaya geçince, adım atmak için uygun bir zamanda olacaksınız.


Merkür, 16 Mart’a kadar kova burcunda. 10.evinizde.

Kovada bir retro yapmıştı. Yılın ilk Merkür retrosu, kovada yaşandı. Ama 21 Şubat itibariyle bu retro sonlandı. Şimdi artık aynı evde ve ileri hareketinde bir Merkür görüyoruz.

Retro sürecinde işinizle ilgili konularda beklemeler yaşadıysanız, otorite ile, yöneticilerinizle iletişim sorunları yaşadıysanız, devlet bağlantılı resmi işlemlerinizde aksaklıklar yaşadıysanız, şimdi işler çok daha güzel şekilde ilerler.

16 Mart’ta Merkür balık burcuna geçiyor. 11.evinize geliyor. Arkadaşlarınızla iletişimlerinizi, haberleşmelerinizi, paylaşımlarınızı artıracaktır Merkür burada iken. Sosyal anlamda bir hareketlilik sağlayacaktır. Balığın affedici enerjisiyle, arkadaş ortamınızda kırgınlık, dargınlık varsa, geride kalabilir.

Merkür ile ilgili bir süre önce yayınlamış olduğum önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 11.evinizde.

Harika ! Bu ay 11.evinizde bir vurgu var. Gruplar, ekipler içinde aktif olacağınızı, iş ortamında güzel takım çalışmalarının içinde olacağınızı anlıyoruz buradan.

Kişisel yaşamınızda sosyal çevrenizle bağınız, arkadaşlık ilişkileriniz, dostlarınızla olan paylaşımlarınız açısından oldukça keyifli bir ay bekliyor sizi. Yeni ortamlara, yeni gruplara dahil olmanız da mümkün.

Venüs 21 Mart’ta koç burcuna geçiyor. Bu kez 12.evinize yerleşiyor. Maneviyatınız, içsel huzurunuz açısından yumuşacık, sıcacık bir etki 🙂 Psikolojik anlamda çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için de bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 7 Ocak’tan bu yana 1.evinizde. 4 Mart’a kadar burada olmaya devam edecek. Sizin için aktif, hareketli, enerjik, dinamik bir süreç. Yeni girişimler halindesiniz, yeni hevesler var.

Transitin detaylı etkileri burada : Mars Boğa Burcunda 7 Ocak-4 Mart 2021

4 Mart’ta Mars ikizler burcuna geçiyor. 2.evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu yeni döngü parasal konuları öne çıkaracaktır. Masraflarınızın artabileceği bir Mars transiti. Özellikle eğitimle ilgili harcamalar, online seminerler, kitap alışverişleri olabilir ikizler etkisiyle. Ayrıcak kardeşler de ikizler burcu temasıdır. Kardeşleriniz için yapacağınız harcamalar olabilir.


Mart 2021 Ay Döngüleri :

13 Mart : Balık Burcunda Yeniay : Ay 23° Balık, Güneş 23° Balık

11.evinizde gerçekleşecek olan bir yeniay. Bu yeniay Venüs ve Neptün ile kavuşum halinde meydana geliyor. Oldukça pozitif potansiyelleri var.

Sosyal çevre alanınızda gerçekleştiğinden, çok seveceğiniz yeni bir ortama dahil olabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dostlarınızından güzel yardımlar gelebilir konularınıza. Onların desteğini alabilirsiniz. Bir küslük, dargınlık varsa çözülebilir.

28 Mart : Terazi Burcunda Dolunay : Ay 8° Terazi, Güneş 8° Koç

6.evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. 6.ev iş hayatımızı, iş ortamımızı anlatır. Terazi burcu ise ilişkileri sembolize eder. Dolunay ve civarı günlerde, iş ortamında insan ilişkilerinize dikkat etmenizi önereceğim. Dolunay bizi yükseltiyor biraz. Duyguları daha yoğun yaşamamıza neden oluyor. O zaman da gereksiz alınganlıklar olabiliyor. Küçük şeyler büyüyebiliyor. Bu anlamda dikkat.


Hatırlatmak isterim ki, burç yorumlarında her şeyi çok genel çerçevede konuşabiliyoruz. Aslında önemli olan bireysel haritamızın alacağı etkilerdir. Haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İletişim : anlatburcak@gmail.com

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak

Sağlıklı, neşeli, huzurlu bir ay diliyorum.

Sevgiler hepinize !

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!