Boğa Burcu Mart 2019

Boğa Burcu Mart 2019

Merhaba sevgili boğalar ve yükseleni boğa olanlar ! Mart ayı olasılıklarınızı aktaracağım bu yazımda.

Ama altını çizmiş olayım, yükseleni boğa olanlar daha fazla yararlanacaktır, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mart 2019 Astroloji Gündemi ni bırakayım buraya.

Ay içerisindeki bütün transitleri, şanslı ve zorlayıcı gezegen açılarını, Merkür retrosunu, ayın tüm detaylarını anlattım.

Merkür retrosu yazımı buraya da bırakayım sizin için : Merkür Retrosu ve Etkileri 5-29 Mart 2019

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini ele alalım :

Güneş, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 11.evinizde.

Bu sürecin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Balık Burcunda 19 Şubat – 21 Mart 2019

21 Mart itibariyle, koç burcuna, 12.evinize geçecek Güneş.

12.ev biraz inzivadır, geri planda olmak, içe dönmektir. Hazırlanma, tasarlama, kurgulama dönemidir.

Güneş-koç transitinde bol bol düşünün, yazın, çizin, yapmak istediklerinizi belirleyin. O şeyleri gerçekleştirmek için adımlarınız sırayla ne olmalı, analiz edin. Sonra Güneş, boğa burcuna, size gelince sahnedeki kişi siz olacaksınız. Bu bir koza dönemi sizin için, öyle düşünün efendim. Ruhsal ve spiritüel konulara ilginizin artacağı, çok güzel enerji çalışmaları, meditasyonlar yapabileceğiniz, elde edeceğiniz farkındalıklarla kendinize nasıl engel olduğunuzu tespit edeceğiniz bir süreç olacak bu. Şifa olacak, uyanış olacak. Fark edince çözüyoruz ve düzeltiyoruz çünkü bir şeyleri.

Bu arada, Güneş-koç transiti için de ayrı bir yazı yayınlayacağım vakti yaklaşınca.

6 Mart’ta balık burcunda, 11.evinizde bir yeniay meydana geliyor. Tüm detayları ve burcunuza etkileri burada :

6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay ve Etkileri

Merkür, Mart ayının tamamında balık burcunda ve 5-29 Mart arası retroda ! Ama öncesi-sonrası birkaç gün gölge etkisi de olduğundan, Mart ayının tamamı için düşünebilirsiniz esasen retroyu.

Bu retro, her birimiz için çok önemli. Merkür retrosunun tüm detaylarını ve burcunuza etkilerini bu yazımdan görebilirsiniz : Merkür Retrosu ve Etkileri 5-29 Mart 2019

Venüs, 1 Mart’ta kova burcuna, 10.evinize geçiyor. İş, kariyer alanında, üstlerle ilişkilerde şans ve fırsatlar, terfi, zam gibi olumlu gelişmeler, yeni görevler, sizi mutlu edecek yeni sorumluluklar mümkün. Aile büyükleri de bu ev kapsamındadır ayrıca. Onlarla ilgili de sevindirecek gelişmeler getirir Venüs. Ayrıca devlet bağlantılı işler için destekleyici bir transit.

Sonra 26 Mart’ta balık burcuna geçiyor Venüs. 11.evinizde yol almaya başlıyor. Sosyal çevrenizden yana oldukça şanslı olacağınız bir zaman dilimi başlıyor. Bol bol arkadaş ortamları, eğlenceli aktiviteler, ayrıca grup çalışmaları geliyor. Yeni insanlarla tanıştırır sizi Venüs 11.evinizde iken.  Yeni ortamlardan aşk getirebilir ayrıca 🙂 Gönlünüzce olsun 🙂

Mars, 31 Mart gününe kadar, yani ayın tamamında boğa burcunda, sizde. Bu da sizler için oldukça önemli bir geçiş dönemi esasen.

Bu transiti de tüm detaylarıyla anlattım efendim. Genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız :

Mars Boğa burcunda 14 Şubat – 31 Mart 2019

Mart ayının genel çerçevesi böyle. Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Boğa Burcu 2019

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

 

Çok güzel bir Mart diliyorum size,

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!