Boğa Burcu Kasım 2020

Boğa Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili boğa ve yükselen boğa okuyucularım !

Kasım ayı yorumlarınıza hoşgeldiniz.

Öncelikle Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Bu kez Kasım için olasılıklarınızı konuşacağız ama burç yorumları çok geneldir. Gerçekte önemli olan bireysel haritamızın alacağı etkilerdir. Haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

(İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 7.evinizde.

Süreçten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 8.evinize geçiyor.

Ödemeleriniz, kazançlarınız, masraflarınız, alacaklarınız, yani daha çok parasal konularınız odağınızda olacak. Konular buralardan gelecek daha çok. Bir borcu ödemek, bitirmek isteyebilirsiniz. Vaktiyle borç aldığınız biri varsa, yeniden irtibata geçebilirsiniz.

Burs başvuruları için de destekleyici bir etki Güneş’in burada olması. Öğrenci okuyucularım için bunun notunu da düşeyim.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retrosu bitiyor artık. 6.evinizde hızlanıyor, düzeliyor Merkür.

Retrosunda iş ortamında zorlanmalarınız olduysa, görevlerden yana ya da insan ilişkilerinden yana sorunlar yaşandıysa, şimdi artık bunlar geride kalmaya başlıyor. İletişim problemlerini aşacağınız, uyum içinde hareket etmeye başlayacağınız bir zamana giriyorsunuz.

Günlük yaşam düzeninizde aksayan, bir süre için yapamadığınız rutinler olduysa, şimdi onlara da dönme zamanı.

11 Kasım’da akrep burcuna, 7.evinize geçiyor Merkür.

İlişkiler, ortaklıklar, güç birlikleri, koçluklar, rehberlikler, danışmanlıklar bu ev kapsamında. Tek başınıza yapmak istemediğiniz ya da zorlandığınız konularda  bir uzman desteği alabilirsiniz. Sporda bir eğitmen ile çalışmaya başlayabilirsiniz. İnsan ilişkileriniz, bağlantılarınız, işinizde müşterileriniz, ağınız hareketlenebilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde evliliğin konuşulabileceği bir zaman dilimi.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 6.evinizde.

İş hayatınızda destekliyor sizi. Günlük sorumluluklarınızı keyifle yerine getireceğiniz, kendinize yeni güzel rutinler oluşturacağınız, günlük akışlarınıza bir çekidüzen vereceğiniz, işinizde uyumla, verimle çalışacağınız, eğlenceli bir dönem.

İş ortamında bazı sevgililik ilişkileri de konu olabilir. Sizin de olabilir bu, arkadaşlarınızın da olabilir. İş arkadaşlarınız arasında evlenenler de olabilir.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 7.evinizde.

Bir ilişkiniz, bir partneriniz varsa, ilişki içinde maddi konuların daha çok konuşulabileceği, belki birbirinize destek olacağınız bir döngü.

Bir konuda danışmanlık almak isteyenler, bir uzman desteği ile ilerlemek isteyenler, bu 7.ev döngüsünü kullanabilirler. Venüs, güzel insanlar çıkaracaktır karşınıza.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 12.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle Mars retrosu süreci tamamlanıyor. Bunu da geride bırakıyoruz.

12.evinizde ileri hareketine geçiyor Mars. Retro döneminde yaşadığınız içsel karmaşa hali azalacaktır. Ruhsal zorlanmalarınız, hesaplaşmalarınız azalacaktır. Bu süreç size iç dünyanızda bir açılım sağlamış olabilir. Öfkeleri ve nedenlerini fark etmek ve özgürleşmek anlamında size hizmet etmiş olmalı. Şimdi retro bitiyor. Kendinizle ilgili aldığınız kararları sakince, yavaş yavaş hayata geçirme zamanı.


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

7.evinizde bir yeniay. Evliliğiniz, ilişkiniz, işinizde ortaklıklarınız, kişisel yaşamınızda rehberliği ile yol aldığınız kişiler 7.ev ile ilgili. Bu temalarda yenilikleriniz var.

Aşk hayatınız hareketlenebilir, bir ilişki başlayabilir.

İşinizde yeni anlaşmalar yapabilirsiniz, ortaklı faaliyetleriniz olabilir.

Bir hoca, bir yol gösterici eklenebilir hayatınıza. Sosyal anlamda yeni insanlarla tanışabilirsiniz ayrıca. İnsan ilişkilerinizi renklendirecek bir yeniay 🙂

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

2.evinizde gerçekleşiyor. Dolunaya bir Ay tutulması eşlik ediyor bu kez.

Parasal konularda temkinli olmanızı öneririm tutulmaya yakın günlerde. Büyük alışverişlerde ve önemli yatırımlarda sorunlu durumlar doğabilir. Ay tutulması gibi güçlü bir etkinin altında, parasal konularda büyük adımlar atmamanızı öneririm.


Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!