Boğa Burcu Eylül 2019

Boğa Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili boğalar ve yükseleni boğa olanlar !

Sonbahar geliyor. Yazınız güzel geçmiştir umarım. Zaman ne kadar hızlı akıyor, değil mi ?

Şimdi Eylül olasılıklarınıza bakacağız birlikte. Özellikle yükseleni boğa olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler, onu da hatırlatayım her zamanki gibi.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitlere detaylı şekilde bakabilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 5.evinizde.

Aşk, keyif, eğlence, tatil, seyahat, hobiler gibi temaları var bu evin. Yaşam coşkumuzu artıran, bize keyif veren konuların evidir 5.ev. Yeni bir flört durumu getirebilir, yeni bir hobi getirebilir size Güneş buradan geçerken.

Bu arada çocuklar da 5.evdedir. Çocuk sahibi olmak isteyen okuyucularıma, destekleyici bir döngü olacağını belirteyim.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş, 6.evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu dönem yoğun olacak sizin için.

Bolca çalışacağınız, yapılması gerekenleri yetiştirmekle meşgul olacağınız, detaylarla uğraşacağınız bir döngü. Hesap kitap işleri, rakamlar, arşiv düzenlemeler, sınıflandırma, düzenleme, programlama işleri gibi şeyler artacak çalışma ortamınızda.

Halihazırda çalışmıyorsanız bile, bir şekilde sizi koşturacak yeni sorumluluklar doğacaktır.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. 5.evinizde. Kurslara kayıt yaptırmak, yeni bir hobi edinmek için güzel bir zaman. Bunun dışında çocuklarınızla, yeğenlerinizle ilgili şeyler meşgul edebilir sizi.

14 Eylül’de terazi burcuna, 6.evinize geçen Merkür, iş yükünüzü, gündelik sorumluluklarınızı artıracaktır. Yorucu bir dönem olabilir. Sağlığınıza dikkat edin.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 5.evinizde.

Aşk evidir 5.ev. Venüs de sevgiyi, aşkı, ilişkileri sembolize eder. Yeni bir insanla tanışmanız, bir dialogun doğması mümkün. Bunun dışında sanatsal faaliyetlerin destekleneceği bir döngü.

5.ev, hayatın keyifli yanlarıdır dediğim gibi. Venüs buradan geçerken güzel bir tatil yapabilirsiniz, güzel etkinliklere, kutlamalara katılabilirsiniz.

14 Eylül’de terazi burcuna, 6.evinize geçecek olan Venüs, yaşamınızı düzenleyecek yeni alışkanlıklar ve rutinler getirecek size. Zaman yönetiminden, temizlik, düzenleme konularına kadar, gündelik hayatınızı birçok açıdan elden geçirecek. İş ortamında, kadın figürlerden destekler geliyor ayrıca.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 5.evinizde.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz :  Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 11.evinizde gerçekleşiyor. Arkadaş grupları içerisinde gerginliklere dikkat. Biraz uzaklaşın bu dönem. Sosyalleşmek iyi gelmeyebilir. Kırgınlıklar doğabilir.

28 Eylül  Terazi Burcunda Yeniay : 6.evinizde gerçekleşiyor. İş, hizmet alanları, sağlık konularında yenilikler var. Evcil hayvanlar teması da bu evdedir. Yenilik buradan da gelebilir 🙂


Eylül, sizler için genel olarak böyle sevgili boğalar.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji. anlatburcak sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gezegenlerin başak burcunda toplanacağı bir ay.

Toprak elementi vurgusu var gükyüzünde. Siz de toprak grubundansınız. Güzel bir ay sizin için. İstediklerinizi getirsin !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!