Boğa Burcu Ekim 2020

Boğa Burcu Ekim 2020

Merhabalar sevgili boğa ve yükselen boğa okuyucularım !

Nasılsınız ? Mars retrosu sizi ruhsal anlamda zorluyor olmalı. 12.evinizde yaşıyorsunuz çünkü retroyu.

Ekim ayı olasılıklarınızdan önce Ekim 2020 Astroloji Gündemi ile başlayayım her ay olduğu gibi. Ay içerisindeki önemli gezegen açıları, transitler, Ay döngüleri yer alıyor bu yazımda.

Burada genel etkileri konuşmak mümkün oluyor tabii sadece. Ama size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 23 Ekim’e kadar terazi burcunda, 6.evinizde.

Sürecin etkileri burada : Güneş Terazi Burcunda 22 Eylül-23 Ekim 2020

Güneş 23 Ekim’de akrep burcuna, yani 7.evinize geçiyor.

Bu transitin ana teması ilişkileriniz, bağlantılarınız, ortaklıklarınız olacaktır. İlişkinize, evliliğinize, iş hayatınızda yaptığınız ortaklıklara, iş birliklerine, iş ortaklarınıza dair konularda gündemleriniz olabilir.


Merkür, bu ay akrep burcunda. 14 Ekim’de burada bir retroya başlayacak.

14-28 Ekim arasında akrepte, 28 Ekim-3 Kasım arasında terazi burcunda retro yapacak Merkür.

Retronun akrepteki kısmını 7.evinizde, ilişkiler alanında yaşayacaksınız. Eşinizle/sevgilinizle, ilişkinize dair konuşmalarınız artabilir. Anlaşmazlık yaşadığınız konularda, oturup konuşma, netleşme ihtiyacınız artabilir. Geçmişten gelen konular tekrar gündeminiz olabilir. Bir muhasebe zamanı bu.

Retronun terazi burcunda olan (28 Ekim-3 Kasım arası) kısmı ise 6.evinizde gerçekleşiyor.

Bu süreçte iş ortamında ilişkilerinize daha fazla özenmeniz gerekebilir. Dialoglarda yanlış anlamalar olabilir, iletişim sorunları yaşanabilir. Nezaketsiz tavırlar olabilir, münakaşaya girmemeye çalışın kimseyle.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 2 Ekim tarihine kadar aslan burcunda, 4.evinizde.

Sürecin etkileri burada : Venüs Aslan Burcunda 6 Eylül-2 Ekim 2020

2 Ekim’de başak burcuna geçiyor Venüs. 5.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Aşkın, keyiflerin, hazların, sanatın alanı burası. Bir sanat dalında aktifseniz, eğitiminiz/işiniz bu yönde ise güzel işler üretebilirsiniz, iyi performanslar sergileyebilirsiniz, verimli bir dönem olacaktır sizin için.

Aşkta güzel gelişmelere de açık bir süreç. Çocuklarla, bebeklerle ilgili konular, ayrıca hamilelikler 5.ev ile ilgili. Çocuk sahibi iseniz onlarla ilgili günlük düzen ve verim konusunda iyi bir süreç olacaktır bu. Özellikle eğitimini online olarak evden alan yaş grupları için.

28 Ekim’de terazi burcuna, 6.evinize geçiyor Venüs.

Sağlığınız, bedeniniz, beslenme düzeniniz, uyku düzeniniz konusunda daha hassas ve özenli olacağınız bir süreç. Ufak tefek sağlık problemleriniz varsa, şifalanmak yönünde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İyi hekimlerle karşılaşabilirsiniz.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars koç burcunda, 12.evinizde ve retroda.

Retro etkileri burada, tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020


Ekim 2020 Ay Döngüleri :

2 Ekim : Koç Burcunda Dolunay : Ay 9° Koç, Güneş 9° Terazi

12.evinizde gerçekleşen bir dolunay. İlişkilerinizde, ortaklıklarınızda, birlikte hareket ettiğiniz insanlarla bağınızda şifalanması gereken yerleri gösterebilir size bu dolunay.

Bitmesi gereken ilişkiler sonlanabilir. Gökyüzü sizin bitiremediğinizi bitirebilir en yüksek hayrınız için.

16 Ekim : Terazi Burcunda Yeniay : Ay 23° Terazi, Güneş 23° Terazi

6.evinizde gerçekleşecek bir yeniay. İş hayatınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar, yeni gündemler getirebilir size.

Günlük akışınızda bir rutin olarak yer alacak şeyler de başlayabilir.

Eşinizin/sevgilinizin iş yaşamı ve günlük düzeni ile ilgili gelişmeler olabilir.

31 Ekim : Boğa Burcunda Dolunay : Ay 8° Boğa, Güneş 8° Akrep

1.evinizde gerçekleşecek olan Uranüsyen bir dolunay bu. Hayatınızın herhangi bir alanında bir tamamlanma döngüsünü anlatıyor olabilir. Bitirme kararı alacağınız şeyler olabilir. İşte, aşkta, insan ilişkilerinizde, genel anlamda bir farkındalık ve yenilenme etkisi getirecektir.


Sağlıklı, keyifli, bereketli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!