Boğa Burcu 2019 Yorumları

Boğa Burcu 2019 Yorumları

2019 yaklaşıyor sevgili boğalar. Yeni yıl için gökyüzü neler söylüyor, sizlere nasıl olasılıklar getiriyor, şimdi büyük bir keyifle anlatacağım 🙂

Siz de benim gibi yılın bu zamanlarını seviyor musunuz ? Yeni yıl ruhu, enerjisi, modu tam benlik 🙂

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Uranüs’ü burcunuzda ağırlayacağınız, Satürn’den uyumlu açı alacağınız bir yıl bu. Bu görünümlerin tam Türkçesini söyleyeyim mi efendim : Yaşamınızda yeniden yapılandırma dönemindesiniz.

Tabii ki, her şey doğum haritamıza bağlıdır, bizlerin yaptığı burç yorumları geneldir ama, her şeyden evvel Uranüs ve Satürn sizler için bunu gösteriyor.

Bazı açılardan düzeninizin değişeceğini, yeni kararlarla mevcuttan farklı bir yaşam düzenine geçeceğinizi söyleyebilirim yani. İrili ufaklı birçok değişim sizi bekliyor. Çünkü Uranüs değişimdir, dönüşümdür, gelişmeniz, ilerlemeniz adına sürpriz yenilikler getirir. ‘Asla !’ dediğiniz şeyleri bile yaparken bulabilirsiniz kendinizi 🙂 Risk almamak adına kaçındığınız şeyleri yaptıracak, konfor alanınızın dışına çıkararak yeni şeyler denemenizi sağlayacak Uranüs. Yeni bakış açılarına vardıracak, yeni seçimler yaptıracak size.

2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede olacak, bir bakın bakalım 🙂

Jüpiter akrepte, yani 7.evinizdeydi 2018 boyunca. 2019’da yay burcunda, 8.evinizde olacak. Ödemeler, krediler, borçlar, ortaklaşa kazançlar, miras, nafaka, burs, prim gibi paralar üzerinden destekleyecek sizi. Bunun dışında beklettiğiniz, ertelediğiniz sağlık sorunları varsa, onları çözeceğiniz, Jüpiter desteği ile şifalanacağınız bir süreç geliyor.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detaylar burada efendim : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda. Bu süreçte içsel dünyanızda iyileşmeler sağlayacak, geçmiş deneyimlerin yorgunluklarından ve sizi aşağıya çeken bakış açılarından sıyrılmanız adına destekleyecek. Yeni bir döneme geçmeden evvel yararlanabileceğiniz bir temizlik dönemi olarak görün bunu hayatınızda.

Mart 2019 sonrasında ise, boğa burcunda, yani sizde olacak, tam 7 yıl boyunca burcunuzda kalacak Uranüs.

Süprizler ve değişimler gezegenidir kendisi, size de bolca yenilik geliyor 🙂 İşiniz değişebilir mesela, parasal durumunuz değişebilir. Bekarsanız evlenebilirsiniz. Sorunlu bir evliliğe sahip bireylerin de boşanabileceği etkiler verir ama, onu söyleyeyim. Dış görünüşünüzde de yenilikler geliyor.

Ben Uranüs etkisindeyken diş teli taktırmıştım mesela 🙂

Giyim tarzınız, stiliniz de değişebilir. Yani yaşamınız değişiyor özetle 🙂

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Size üçgen açı dediğimiz çok olumlu bir konumda. 9.ev konuları üzerinden temeli sağlam, kalıcı düzenlemeler getirecek size.

9.ev konuları, yüksek öğrenim, tez, makale, proje, vb akademik çalışmalar, yabancı ülkelerle bağlantılı konular, uzak yerlere seyahatler, yayıncılık, basın, sosyal medya, danışmanlık, hukuksal meselelerdir. Aynı zamanda uzak akrabaları, eşin akrabalarını simgeler bu ev.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 3.-9.ev aksınıza geçiyor.

Bu süreçte eğitim, kurslar, danışmanlık faaliyetleri, satış, pazarlama, tanıtım, sosyal medya alanları aktif olacak sizler için. Bu yönde yeni bir iş olası.

Ayrıca 3.ev kardeşleri simgeler. Onların yaşamında da yeni gündemler söz konusu kuzey ay düğümü eykisiyle.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un size özel etkileri için doğum haritası analizi de yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır efendim. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!