Başak Burcu Mayıs 2019

Başak Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili başaklar ve yükseleni başak olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü geçişlerinin, sizler için neler getirebileceğini anlatacağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni başak olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 9.evinizde.

Seyahatler, yeni keşifler, yeni deneyimler getiriyor. Eğitim ve akademik alanda destekliyor. Ayrıca pazarlama, reklam, tanıtım çalışmaları için de gayet güzel etkiler veriyor 🙂

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna geçince, sorumluluklar, görevler ön planda olacak. Hem iş ve kariyer alanınızda, hem de aile büyükleriyle ilgili konularda bir düzen oturtma, gerekenleri yapma, sorumluluk alma döngüsünde olacaksınız.

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 8.evinizde. Bankalar, krediler, ödemeler, prim, sigorta gibi temalarda hareketlilik ve iletişim getiriyor. Ortaklaşa kazançlar, nafaka, miras konularınız varsa, dialoglar artacaktır.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 9.evinize geçiyor Merkür. Eğitime dair konularda görüşmeleriniz, yazışmalarınız artıyor. Seyahatler gündeme gelebilir ayrıca, özellikle uzak yerlere seyahatleri kastediyorum.

9.ev inançları, farklı kültürleri de simgeler. Bu alanlarda daha fazla okuyacak, ufkunuzu, hayata bakışınızı güncelleyecek yeni şeyler öğreneceksiniz Merkür burada ilerlerken.

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna geçiyor bu kez. Yaşamınızdaki yetki sahibi, söz sahibi tüm otorite figürleriyle iletişiminizin ve onlara dair konuların artacağı bir transit. Ayrıca evrak, belge teslim, devlet bağlantılı işlemler dahil oluyor gündelik akışlarınıza.

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 8.evinizde. Parasal konularda, ödemelerinizde destek sunuyor.

Venüs-koç transitinin genel ve burcunuza etkileri burada : Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor Venüs, 9.evinizde ilerlemeye başlıyor. Seyahatler, keyifli yeni deneyimler geliyor belli ki. Oralardan bir aşk da çıkabilir. Çünkü Venüs neredeyse, aşk oradadır 🙂

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, 10.evinizde.

Yöneticilerle, patronlarla agresyona dikkat. Bu arada iş kurma niyetinde olanlar için, yeni başlangıçlara ve adımlara uygun bir döngü olduğunu söyleyebilirim.

16 Mayıs’ta yengeç burcuna, 11.evinize geçiyor Mars. İkizler dönemine göre, çok daha olumlu bir geçiş bu. Çünkü yükseleninize altmışlık açı yapıyor.

Ay döngüleri ise şöyle :

  • 5 Mayıs’ta 14 derece boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. 9.evinizde yaşanacak güzel bir yeniay bu. Akademik alanda aktifseniz, öğrenci iseniz, tez, proje, makale, yayıncılık, vb çalışmalarda başarıya işaret ediyor. Seyahat, yurt dışı ile ilgili konular, uluslararası işler, ayrıca hukuksal meseleler için de gayet destekleyici.

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay var. 3.evinizde meydana geliyor. Kardeşlerle ilgili beklemede olan konular sonuçlanabilir. Komşular, yakın akrabalar üzerinden de aynı etkiler var. Ayrıca pazarlama, reklam, satış alanında iseniz, dolunay ve civarı günlerde işinizde agresyona ve gerginliğe dikkat etmelisiniz.

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili başak okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Başak Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!