Başak Burcu Kasım 2019

Başak Burcu Kasım 2019

Merhaba sevgili başak ve yükselen başak okuyucularım !

Kasım ayının sizler için genel olarak nasıl olasılıklar taşıdığına bakacağız şimdi.

(Size özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim : anlatburcak@gmail.com )

Ayın detaylarından evvel, Kasım 2019 Astroloji Gündemi burada.

Kasım’ın gezegen transitleri ve etkileri, Ay döngüleri, ayrıca önemli gezegen açıları yer alıyor içerikte.


Güneş, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda olacak, yani 3.evinizde.

Kardeşler, kuzenler, yakın akraba ve komşular, arkadaş çevreniz ve iletişim alanı hareketleniyor. Normalden daha fazla olacaktır bu dönem yazılı-sözlü iletişimleriniz, görüşmeleriniz, buluşmalarınız.

22 Kasım sonrasında, yay burcuna, 4.evinize yerleşiyor Güneş.

Evinize ve ailenize odaklanmaya başlıyorsunuz 4.ev etkisiyle. Ailenizle daha çok vakit geçireceğiniz, aile bireylerinizin ve evinizin ihtiyaçlarıyla ilgileneceğiniz, geçmişten gelen konuları halledeceğiniz bir süreç.


Merkür, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda, 3.evinizde retroda.

İletişim alanında bir retro. Kendinizi doğru ifade etmeniz gereken bir dönem. Yanlış anlaşılmalar keyfinizi kaçırmasın. Ayrıca attığınız mesaja, yazdığınız maile, kime  gönderdiğinize dikkat edin 🙂

Detaylar burada : Merkür Retrosu 30 Ekim – 22 Kasım 2019


Venüs, 1-26 Kasım arasında yayda, 4.evinizde.

Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda, keyifli, destekleyici bir transit. İletişimde uzlaşmanızı sağlayacak ve aile birliği duygunuzu kuvvetlendirecektir. Ailenize sevginizi daha çok ifade edecek, karşılık bulacaksınız ayrıca Venüs ile 🙂 Küslükler varsa, barış da gelir.

Bir de evinizi güzelleştirecek yeni dekoratif değişiklikler olası. Venüs’ün değdiği yer, güzelleşir !

26 Kasım’da oğlak burcuna, 5.evinize geçiyor Venüs. Aşk, hobiler, sanatsal konular olumlu etki alıyor. Çocuklarınız, yeğenleriniz de bu evdedir. Onlarla ilgili konularda da keyifli bir akış var.


Mars, 19 Kasım’a kadar terazide, 2.evinizde.

Parasal alanda bir efor hali söz konusu. Kazancınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Yeteneklerinizi, kazanca dönüştürmek istiyorsunuz. Gereken fikirler gelecek, niyet edin. Merkür retrosu bunu yapar. Orijinal fikirler getirir. Bu retroyu, yeni fikirleriniz üzerinde çalışma, planlama ve hazırlanma yönünde kullanın derim.

Mars, 19 Kasım’da akrep burcuna, 3.evinize geçiyor.

Kardeşlerle, yakın akrabalarla, komşularla tartışmalar olabilir. Yaşadığınız semtte, mahallede kavgalı gürültülü bir şeyler de olabilir, yani doğrudan sizinle ilgili olmayan şeyler de yaşanabilir. Mars agresyondur. Yakın çevre iletişimlerinize özen gösterin. Bir de sosyal medya üzerinden sinirlenebilirsiniz. Oraya da dikkat.


Kasım 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

12 Kasım : Boğa Burcunda Dolunay : Ay 19° Boğa, Güneş 19° Boğa

9.evinizde. Bir eğitim konusu, bir proje-tez-makale, vb bir çalışma tamamlanabilir. Bir davanız varsa, o tarafta da olumlu-olumsuz gelişmeler olabilir (haritanızdaki gezegen yerleşimlerinizin aldığı açılara bağlı olarak). Bir seyahat, gerginlik getirebilir dolunay ile.

Ayrıca ithalat, ihracat, gümrük, uluslararası ticari faaliyetlerde bir agresyon yaşamak olası.

26 Kasım 2019 : Yay Burcunda Yeniay : Ay 3° Yay, Güneş 3° Yay

4.evinizde. Ev alma ya da kiralama hazırlığında olanlar, yeniayda adım atabilirler. Çünkü Merkür retrosu da bitmiş olacak bu aşamada. Halihazırda yaşadığınız yer ile, evinizle ilgili bir değişim, bir yenilik de olabilir.

4.ev aileyi sembolize eder ayrıca. Aile bireylerinizin yaşamında yeni gelişmeler ve başlangıçlar da olası 🙂


Kasım, sizler için genel olarak böyle sevgili başak ve yükselen başak okuyucularım.

@astroloji.anlatburcak sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilir, günlük tüyolardan yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı, keyifli ve verimli bir ay diliyorum hepinize 🙂 Sizin için en önemli şey, verimdir. O yüzden özellikle böyle söylüyorum 😉

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!