Başak Burcu Eylül 2019

Başak Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili başaklar ve yükseleni başak olanlar !

Sizin ayınız geliyor. Eylül, başak döngüsüdür. Gezegenler başakta toplanır Eylül ayında.

Bu ay alacağınız etkileri ve olasılıkları anlatmaya başlamadan evvel, her zamanki uyarımı yapayım : Özellikle yükseleni başak olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler. Yükseleniniz başak ise okuyunuz.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani sizde.

Yaşamınızda önemli başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönem. Yeni kararlar alabilirsiniz, üzerine düşündüğünüz konularda harekete geçebilirsiniz. Fikirlerinizle, söylemlerinizle dikkat çekeceğiniz bir zaman dilimi.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş, 2.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Kazancınız, harcamalarınız, yatırımlarınız, parasal konularınız önde olacak. Ayrıca ev alma hazırlığında iseniz bir süredir, bu süreçte adım atabilirsiniz. Bir mülkü satmak, devretmek yönünde kararlar için de destekleyici bir dönem.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. Yoğun iletişim halindesiniz. Yazışıyorsunuz, görüşüyorsunuz. Ayrıca çokça fikir üreteceğiniz, verimli bir transit bu.

14 Eylül’de terazi burcuna, 2.evinize geçiyor Merkür. Parasal konular, harcamalar, gelirler, maddi varlıklarınız odağınız olacak bu etkiyle.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. Sizin için çok güzel bir transit bu.

Dış görünüşünüzü yenileyebilirsiniz. Giyim stilinizi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizde daha popüler yapacak Venüs sizi.

14 Eylül’de terazi burcuna, 2.evinize geçiyor Venüs. Parasal alanda olumlu gelişmeler yaşayabilir, kazançlarınızı artıracak yenilikler yapabilirsiniz. Yatırım yapmak, parayı dönüştürmek için iyi bir süreç.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, sizde.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 7.evinizde, ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Sorunlu ilişkileri bitirebilecek bir dolunay. Çünkü Mars-Neptün karşıtlığı da etkin dolunay sırasında. Ortaklıklar, iş birlikleri için de aynı şey geçerli. Gözden geçirin bir şeyleri, ölçün, artın, objektif olarak değerlendirin. Fevri çıkışlar ve hızlı kararlardan kaçınarak.

28 Eylül Terazi Burcunda Dolunay : 2.evinizde gerçekleşiyor. Parasal alanda, işinizi büyütmek, gelirinizi artırmak adına yenilikler yapabilirsiniz. Yeme-içme alanında bir iş kurmak, eğitim almak isteyenler için çok uygun bir yeniay olduğunu da belirteyim.


Eylül, genel olarak böyle bir ay olacak sizler için sevgili başaklar.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Çok güzel bir Eylül diliyorum hepinize !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!