Başak Burcu Eylül 2018

Başak Burcu Eylül 2018

Başak burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Çok sayıda gezegen retrosunun aynı anda yaşandığı, bu sebeple pek de ilerleyemediğimiz, sıkça geçmişi andığımız, geçmişe takılı kaldığımız, enerjimizin düştüğü bir yaz döneminin ardından, hızlı bir Eylül geliyor şimdi !

Merkür yönetici gezegeniniz, dolayısıyla retrosu çok etkiledi sizi. İşlerinizi aksattı. Ancak Merkür retrosu geride kaldı. Şimdi güçlü şekilde destekliyor sizi.

Mars retrosu 27 Ağustos itibariyle sonlandı. Eylül’ün ilk haftası Satürn de düzeliyor ve ileri hareketine başlıyor 🙂

E bize de artık doğrulmak, sorumluluk almak ve işlerin başına dönmek düşüyor. Sorumluluk deyince, iş deyince başaklar kaçmaz. Zaten bunlar tam size göre, öyle değil mi ?

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylara bakalım, başakları (tabii özellikle yükselen başakları kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 1.evinizde.

Her tür yeni girişimizi, adımınızı, başlangıçlarınızı destekleyecek güçlü bir görünüm bu. Şimdi sizin zamanınız ve mutlaka değerlendirin 23 Eylül’e kadar olan bu süreci.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 12.evinizde. Daha içe dönük etkiler yaratıyor ve kendi içinizde hazırlıyorsunuz bir şeyleri. Planlamak, tasarlamak, ortaya çıkaracağınız, sunacağınız şeyleri hazırlamak açısından çok destekleyici bir transit.

6 Eylül sonrasında başak burcunda yer alacak Merkür transitinde, gün yüzüne çıkaracak, çevrenizle paylaşacaksınız yeni kararlarınızı, plan ve projelerinizi.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, 2. evinizde. Bu da para getirir, yeni parasal akışlar sağlar size. Ancak harcamaları, lüks tüketimi, ihtiyaç dışı alışverişleri de tetikleyen bir etkidir, bütçenize dikkat 🙂

Mars, retrodan kurtularak hızlandı, artık ileri hareketinde.

11 Eylül itibariyle 6.evinize geçiyor. Bu transit gerçek anlamda yoracak, koşturacak sizi. Günlük sorumluluklarınızın, harcadığınız eforun arttığını gözlemleyeceksiniz. Amaçlarınız doğrultusunda çaba sarf edecek, yapılması gerekenleri halledeceksiniz. Bu anlamda güzel. Ancak diğer yandan iş arkadaşlarıyla iletişime dikkat etmeniz hususunda, bir de sağlık konusunda uyarımı yapmış olayım. Koştururken hasta olmayın efendim.

Çok güzel bir Eylül yaşamanızı diliyorum !

Önemli bir ay esasen tüm burçlar için.

Rölantide kaldığımız, beklememizi gerektiren, yavaşlatan bir yaz sürecinin ardından, hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. Değerlendirelim derim 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle çalışkan başaklar 🙂

‘Genel’ diyorum çünkü, tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!