Başak Burcu 2019 Yorumları

Başak Burcu 2019 Yorumları

Merhabalar  !

Yılın sonuna yaklaşıyoruz. 2019 sizin için neler söylüyor, merak ediyorsanız, anlatayım sevgili başaklar 🙂

Yeni yıl hedeflerine, planlarına başladınız mı bakalım ? Yılın en sevdiğim vakti diyebilirim kendi adıma. Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın muhasebesini yaptığımız, yeni yıl için yeni hazırlıklar içinde olduğumuz günlerdeyiz. Bu taze enerji, iyi geliyor insana.

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki başak ve yükseleni başak olanlar (ama daha çok yükselen başakları kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 3.evinizdeydi. İletişim, eğitim, kurslar, sosyal medya, pazarlama, tanıtım gibi alanlarda, ayrıca kardeşlerle ilgili konularda güzellikler verdi size.

2019’da ise yay burcunda, 4 .evinizde transit halinde olacak.

4.ev yuvayı, evi, aileyi, aile bireylerine dair konuları sembolize eder. Jüpiter buralardan yana destekleyecek sizi yeni yılda. Evinizde tadilatlar, dekorasyon değişiklikleri gibi keyifli değişimler yapabilirsiniz mesela. Aile içi iletişimde problem yaşıyorsanız, Jüpiter buraları da şifalandıracaktır. Öfkenizden, onlara olan kızgınlıklarınızdan arındıracak sizi Jüpiter.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda. Bu süreçte, 8.ev konuları üzerinden geçerek düzenlemeler yapacak yaşamınızda. Başkalarıyla ortak kazanç alanlarınız, eşin geliri, krediler, borçlar, ödemeler, miras, vb mal paylaşımları gibi temaları kapsar bu ev. Bir borcunuz bitebilir, sürümcemede kalmış bir parasal konu çözülebilir bu süreçte. Aynı zamanda psikolojik problemlerdir, zihnimizden atamadığımız, düşünerek, istemeden odaklanarak kendimize eziyet ettiğimiz hastalıklı düşüncelerdir 8.ev. Buralarda da temizlik yapabilir Uranüs. Ruhsal olarak buna ihtiyacınız var. Çünkü yapı olarak, kaygı, evham, anksiyete, kuruntulu düşünceler, içsel huzursuzluk gibi problemlere yatkınsınız.

Mart 2019 sonrasında ise, boğa burcunda, yani 9.evinizde olacak Uranüs.

7 yıl kalacak burada. Yani önümüzdeki 7 yıllık döngüde 9.ev konularında sürprizler, değişimler, dönüşümler bekliyor sizi. Uranüs tam da bu anlamlara gelir çünkü. Uranüs’ün geldiği alan, aynı kalmaz. Orada bir devinim, değişim, dönüşüm başlar.

9.ev konuları : Eğitim, akademik alanlar, yurt dışı bağlantılı konular, ticaret, danışmanlık, hukuksal meseleler, yabancı diller, ayrıca ideoloji, din, felsefe gibi alanlar. 9.evin konuları geniştir efendim.

Buralar Uranüs ile hareketleniyor. Yeni bir eğitim programı olası. İşiniz değişebilir, yaşadığınız yer değişebilir ayrıca. Hayata bakışınızı, düşüncelerinizi de değiştirecek Uranüs. Tabii hepsi doğum haritanıza bağlı. Bireysel danışmanlık almak için bana ulaşabilirsiniz (anlatburcak@gmail.com).

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 5.evinizde.

2018’de olduğu gibi, 2019’da da aşkta, çocuklara dair konularda zorlanabilirsiniz. Satürn, buraları olması gereken şekle getirecek, kalıcı bir şekil olacak bu. Ömürlük bir aşk da girebilir hayatınıza, bu da mümkün doğum haritanız doğrultusunda.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 5-11 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 11.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 5.evinizde olacak.

Kuzey ay düğümü, yaşamda kadersel olarak gitmemiz gereken yönü, fayda getirecek tarafı gösterir. 11.ev konularına yönel, diyor size hayat bu döngüde.

Nedir onlar ? Hedefler, idealler, yolunuzu çizecek yaşamsal amaçlar, takım çalışmaları, grup faaliyetleri, vakıflar, dernekler, organizasyonlar, sosyal sorumluluk projeleri, arkadaşlar, dostlar.

Güney ay düğümünden bütünüyle kaçmak değil ama, onun karanlık taraflarından uzaklaşmalı, kuzey ay düğümümüze yönelmeliyiz. 5.evin karanlık tarafı bireysel olarak öne çıkmaya çalışmaktır. ‘Bunu yapma, gruplar, takımlar içerisinde ekip ruhu ile ilerle, yardım al, dostlarından destek al, bir bütünün parçası ol, başrol olmaya çalışma’ diyor, 11.evden geçecek bir kuzey ay düğümü.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un size özel etkileri için doğum haritası analizi de yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için  anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!