Balık Burcu Temmuz 2020

Balık Burcu Temmuz 2020

Merhabalar sevgili balık ve yükselen balık okuyucularım !

Bu yazımda Temmuz ayından alabileceğiniz etkileri anlatacağım sizlere.

Öncelikle buradan Temmuz 2020 Astroloji Gündemi ni inceleyebilirsiniz. Ay içindeki gezegen açılarını, ayın gezegen transitlerini, Ay döngülerini, aya dair tüm detayları bulacaksınız içinde.

Bildiğiniz gibi, burada genel etkileri konuşmak mümkün oluyor sadece. Ancak size, yani haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 22 Temmuz’a kadar yengeç burcunda, 5.evinizde.

Sürecin etkileri için tıklayınız : Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran-22 Temmuz 2020

Güneş 22 Temmuz’da aslan burcuna, yani 6.evinize geçiyor. Gündelik yaşamınızı düzenleyeceğiniz, sağlıklı alışkanlıklar edineceğiniz bir süreç.

İş hayatınızın temposu artabilir bu arada. İş aramakta olanlar ise bir işe girebilirler. Günlük olarak yaptığınız işler yoğunlaşıyor.


Merkür, ay boyunca yengeç burcunda, 5.evinizde.

18 Haziran’da retrosu başladı ve bu retro hareket 12 Temmuz’a kadar devam edecek. 5.ev konularında, geriye dönüp bakma zamanı.

Retro etkileri için tıklayınız : Merkür Retrosu 18 Haziran-12 Temmuz 2020

Retro sürecinde beklediğiniz konular (anlaşmalar, başlangıçlar, imza gerektiren konular, büyük alışverişler, özellikle elektronik alışverişleri) için, retronun biteceği 12 Temmuz günü harekete geçmek yerine, birkaç gün daha (ortalama 1 hafta) Merkür’ün eski hızına dönmesini beklemek yararınıza olacaktır. Ardından yukarıdaki retro yazısı içinde görebileceğiniz 5.ev konularında çok daha rahat ilerleyebileceğiniz, imzalı işlerde engellerin ortadan kalkacağı, bekleme yaratan pürüzlerin giderilebileceği zamanlar başlıyor.


Venüs, ay boyunca ikizler burcunda, 4.evinizde. Mayıs ve Haziran aylarında burada retro hareketteydi ama 25 Haziran itibariyle retrosu bitti. İleri hareketinde daha güçlü destekliyor şimdi bizi.

Evinizle ilgili, yaşadığınız yer ile ilgili, aile ile ilgili sorunlar olduysa Venüs Temmuz boyunca, sıkıntı yaratan durumları iyileştirecektir 🙂 Ev içerisinde güzel değişimler de olabilir. Dekorasyon konularına ilginiz artıyor 🙂

Venüs ile ilgili önemli bir yazım var bu arada. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, anlattım sizler için.

Burayı tıklayabilirsiniz : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars ay boyunca koç burcunda, 2.evinizde.

Bu ayın ötesinde, 2020’nin geri kalanında burada olacak hatta. 7 Ocak 2021 tarihine kadar koçta göreceğiz Mars’ı.

Hayatınızda 2.ev konuları önde olacak aylar boyu. Para kazanmak, daha iyi kazanmak, daha iyi yaşamak olacak çabanız. Odağınız parasal konularda olacak. Harcamalarınızın da artacağı bir dönem.


Temmuz 2020 Ay Döngüleri :

5 Temmuz : Oğlak Burcunda Ay tutulması : Ay 13° oğlak, Güneş 13° yengeç

11.evinizde gerçekleşiyor. Sosyal çevre bağlantılarınız ve içinde bulunduğunuz gruplarda kararlar, sonlanan durumlar, netleşmeler, neticeye varan konular olabilir. Gruplar derken iş hayatınızda içinde bulunduğunuz gruplar da dahil.

Tutulma yazım burada. Genel ve yükselen burcunuza göre etkiler için tıklayınız :

5 Temmuz 2020 Oğlak Burcunda Ay Tutulması

20 Temmuz : Yengeç Burcunda yeniay : Ay 28° yengeç, Güneş 28° yengeç

5.evinizde meydana geliyor. Güzel bir ev, konuları eğlenceli olan bir ev 🙂 Ayrıca su grubunda gerçekleşen bir yeniay olduğu için, size de uyumlu açıda.

Aşkta şanslı bir etki bu. Bir flört doğabilir. Hayatınızda biri varsa, birlikte keyifli zamanlar geçireceğiniz bir etkinliğe katılabilirsiniz.

Sanat ve sporla ilgili başlangıçlarınız olabilir. Yeniay çocuklarla ilgili konular için de bir yenilik enerjisi taşıyor 🙂


Sağlıklı, keyifli, güzel bir ay olsun 🙂

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!