Balık Burcu Mayıs 2019

Balık Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili balıklar ve yükseleni balık olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü gündemlerinin, sizler için neler getirebileceğini anlatacağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni balık olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum. Yazının içerisinde Mayıs ayının önemli bütün gezegen açıları da yer alıyor.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 3.evinizde. Yakın çevre iletişimleri hızlanıyor. Kardeşler, akarabalar, komşular üzerinden yeni gündemler geliyor.

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna, 4.evinize geçiyor. Ev, yuva, yaşam alanı, aile, aile bireylerine dair konular demektir bu ev. Güneş ikizlerde iken, bu konuları aktive edecek sizin için.

Biraz içe dönebilir, geçmişi daha fazla anabilirsiniz ayrıca. Geçmişten gelen, çözemediğiniz, ruhunuzu yoran şeyler köpürebilir biraz 4.ev etkisiyle. Özellikle anneye dair öfkeler, su yüzüne çıkabilir. Sağlıklı iletişim, konuşmak, paylaşmak en güzeli. Hiçbir şeyi yük etmeyin ruhunuza.

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 2.evinizde. Para konuları öne çıkıyor. Odağınız kazanmak, harcamak, işinizi büyütmek.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 3.evinize geçiyor Merkür. Bilgi paylaşımlarınız ve iletişimleriniz artıyor. Kardeşlerle ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir ayrıca. Beklenen haberler varsa, bu süreçte gelebilir 🙂

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna, 4.evinize geçiyor bu kez. Ailenizle ilgili yapılacak işler, koşturuyor biraz sizi 🙂

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 2.evinizde. Parasal alanda şans veriyor. Yeni kazançlar, kazancınızı artıracak yeni uygulamalar getiriyor size.

Yatırımlar için de güzel, ev, almak, mülk edinmek gibi konular açısından da.

Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor Venüs, 3.evinizde ilerlemeye başlıyor. Arkadaş çevrenizden bir aşk ihtimali verir bu transit, bilginiz olsun 🙂 Ayrıca daha çok gezeceksiniz, arkadaşlarınızla bağınız güçlenecek Venüs ile. Keyifli bir transit.

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, 4.evinizde.

Evinizde yapılacak işlerle meşgulsünüz, aile bireylerinize yardımcı oluyorsunuz. Biraz da didişmeler, tartışmalar var ev halkıyla. Dört duvar içinde sıkışıp kaldığınızı düşünüyorsunuz. Bahar geldi, tadını çıkarın, dışarı çıkın, sosyalleşin sevgili balıklar 🙂

Ay döngüleri ise şöyle :

  • 5 Mayıs’ta 14 derece boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. 3.evinizde meydana gelen bu yeniay ile yeni çevrelere girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Satış, pazarlama alanında başarı elde edebilir, sosyal medya, e-ticaret konularında güzel gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Online bir işiniz varsa, bu yönde çabalarınız varsa, boğa yeniayı iyi gelecektir size. Kardeşler, komşular, yakın akrabalar alanında da hareket var. Yeniayın tüm detayları ve burcunuza etkileri burada : 5 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay var. 9.evinizde gerçekleşiyor. Seyahatlerde gerilmenize neden olabilecek durumlar yaşanabilir. Yurt dışı bağlantılı konularda bir agresyon oluşabilir. Ancak diğer yandan bir tamamlanma, sonuç alma da getirir dolunay, bütünüyle olumsuz düşünmeyin. Eğitim alanında da bir süredir hazırlığında olduğunuz şeyleri tamamlayabilirsiniz, beklediğiniz şeyler netice verebilir. Hukuksal konular için de geçerli bu söylediklerim. 9.ev temaları bunlardır çünkü.

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili balık okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Balık Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!