Balık Burcu Mayıs 2018

Balık Burcu Mayıs 2018

Merhaba balıklar ve yükseleni balık olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce, belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. Tam 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş 3.evinizde. Son derece aktif bir iletişim süreci sağlayacak bu size. Gerçekleştirmek istediğiniz bağlantılar, yazışmalar, görüşmeler, sosyal medyadan duyurular, satış, pazarlama, tanıtım planlarınız için yararlanabileceğiniz bir transit.

21 Mayıs sonrasında ise 4.evinizde yer alacak Güneş etkisiyle, sosyallik biraz azalacak ve daha çok ailenizle meşgul olacaksınız.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. Yani 2.ev aktif. Para getirir bu transit size. Merkür iletişimi simgelediğinden, para kazandıracak iş bağlantıları getirmesi de kuvvetle muhtemel. Odağınızda yatırım yapmak, gayrimenkul sahibi olmak, maddi konforunuzu artırmak var.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 4.evinizde. Aile içinde problemler varsa Venüs son derece ılımlı bir etki yaratarak tartışmadan konuşmayı, uzlaşmayı, ortak karar almayı kolaylaştıracaktır, değerlendiriniz. Venüs lüksü, estetik anlayışı, şıklığı da simgelediğinden, bir süredir planladığınız dekorasyon fikirlerinizi de hayata geçirebilir, yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Aileden gelecek maddi destekler de söz konusu.

19 Mayıs’ta yengeç burcuna geçecek Venüs etkisiyle, aşkta şansınız artıyor. Ayrıca keyifli aktiviteler geliyor yaşamınıza 🙂

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 11.evinizde. Artan grup çalışmalarınız yoruyor sizi. Hedefleriniz, idealleriniz, gelecek planlarınız için daha fazla efor sarfediyorsunuz bu dönem. Dostlarla, arkadaşlarla gerginlikler de yaşanabilir, önden bilerek tedbirli olunuz.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor.

3.evde meydana gelen bir yeniay ile, iletişim temelli bir başlangıç yapmanız olası. Bir eğitim programına, bir dil kursuna, pazarlama, halkla ilişkiler alanlarında yeni bir çalışmaya başlamanız için uygun bir dönem. Ayrıca kardeşlerinizin yaşamında da keyifli gelişmeler olabilir.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda.

10.eviniz yüksek dolunay enerjisiyle öne çıkıyor. Kariyer hayatınızda, bugüne dek emek verdiğiniz bir çalışmanın maddi karşılığını almak, terfi etmek mümkün. Ancak yöneticiler, aile büyükleri gibi hayatınızdaki otorite figürleriyle gerginlikler de yaşanabilir. Çünkü dolunay agresif bir enerjidir. İş hayatında bir tamamlanma getirecektir bu dolunay size. Haritanızdaki gezegenlerle olumlu ya da olumsuz, nasıl bir açı yapacağına bağlı olarak keyifli ya da tatsız bir gelişme olabilir.

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Balık Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!