Balık Burcu Haziran 2020

Balık Burcu Haziran 2020

Merhabalar sevgili balık ve yükselen balık okuyucularım !

Haziran hızlı gelişmelere işaret eden bir ay. İki tutulma geliyor. Ayrıca yılın en retrolu aylarından biri. O yüzden birçok şeyi güncellememizi, geriye bakıp düzeltmemizi, yenilememizi sağlayacak.

Öncelikle Haziran 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görmeniz adına.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen balıklara neler getirebileceğini konuşalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Haziran’a kadar ikizler burcunda, 4.evinizde.

Evinizde vakit geçirmek isteyebilir, yaşam alanınızı güzelleştirmeye zaman ayırabilirsiniz. Boya-badana yaptırmak gibi, büyük temizlikler gibi şeyler olabilir.

Onun dışında aile bireylerinizle ilgili meşguliyetler de doğabilir.

Güneş ikizler transiti için detaylar burada, tıklayınız :

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-21 Haziran 2020

Güneş 21 Haziran’da yengeç burcuna, 5.evinize geçiyor. Bu kez daha sosyal, daha eğlenceli konular doğacaktır. Sanat, spor, hobiler gibi. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda yenilikler de olası.


Merkür, ay boyunca yengeç burcunda, 5.evinizde.

Bir flört, bir başlangıç olabilir. Ama retro öncesinde başlayan bir şey, retroda karşınızdaki kişiyi daha iyi tandıkça istediğiniz gibi olmadığını düşündürebilir size. Bu yönde büyük adımlar için, güzel başlangıçlar için pek destekleyici bir ay değil Haziran. Venüs de retroda olacak zaten.

Bu arada Merkür retrosu 18 Haziran’da başlıyor. Aşk dışında, hobiler ve çocuklar da 5.evin konusu. Geçmişte ilgilendiğiniz bir hobinize dönüş yapabilirsiniz.

Çocuklarla ilgili konularda retro etkisiyle ufak tefek aksaklıklar olabilir ama bir süredir sorun yaratan ya da beklemede kalmış olan durumlar çözülebilir aynı zamanda.


Venüs, 25 Haziran’a kadar 4.evinizde, retro harekette.

Evinizde hangi değişiklikleri yapabilirsiniz ? Yaşadığınız alanı nasıl güzelleştirebilirsiniz ? Buralarda olacak odağınız.

Venüs retrosu yazım burada : Venüs Retrosu 13 Mayıs-25 Haziran 2020

Ayrıca doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için de bir yazı yazdım. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nedir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars, 28 Haziran’a kadar balık burcunda, 1.evinizde.

Siz uyumlu, yumuşak, naif davranışlarınızla bilinirsiniz daha çok ama Mars hiddetlendirebilir biraz sizi. Sinirli, agresif görünmenize neden olabilir. Fevri çıkışlar yaptırabilir. Bu enerjiden haberdar olun ve dizginleyin.

Mars balık sürecinin detaylı etkileri için tıklayınız :

Mars Balık Burcunda 13 Mayıs-28 Haziran 2020


Haziran 2020 Ay Döngüleri :

5 Haziran : Yay Burcunda Ay tutulması : Ay 15° yay, Güneş 15° ikizler

10.evinizde bir Ay tutulması. Mars’tan uyumsuz açı alan bir tutulma bu. Otorite ile iletişimlerinizde tatsızlıklara, gerginliklere açık bir süreçten geçiyorsunuz. Özellikle ayın ilk yarısında dialoglarınıza dikkat edin. Bu yüksek enerjiler, aceleci ve hatalı kararlar aldırmasın size.

İş konusunda biraz agresyonlu bir süreç.

Aile büyükleri ile ilgili sorumluluklar yorabilir ayrıca bu dönemde.

21 Haziran : Yengeç Burcunda Güneş tutulması : Ay 0° yengeç, Güneş 0° yengeç

5.evinizde meydana geliyor. Taze, güzel başlangıçlar görünüyor.

Ama tutulma günüyle ilgili bir beklenti oluşmasın. Çünkü tutulma etkileri, süreçler şeklinde aylara yayılırlar. Güneş tutulmaları, yeni dönemler başlatırlar yaşamımızda.

5.ev olması sebebiyle, sanatla ilgili bir konu başlayabilir. Sanatla bağlantılı iş ya da eğitim yönünde adımlarınız olabilir. Yeni hobiler, yeni kurslar eklenebilir hayatınıza. Bir hobiniz işe dönüşebilir.

Ayrıca çocukları anlatır bu ev. Çocuk sahibi olmak isteyenler için destekleyici, büyük bir etki bu tutulma. Gönlünüze göre olsun. Çocuklarla ilgili işler de başlayabilir.

5.evin konuları güzeldir. Tutulmanın, ihtiyacınız olan değişimleri getirmesini diliyorum.


Sağlıklı, bereketli, keyifli bir ay diliyorum hepinize.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!