Balık Burcu Eylül 2019

Balık Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili balıklar ve yükseleni balık olanlar !

Yaz yavaş yavaş geride kalırken, bu geçiş ayının sizlere neler getirebileceğini konuşalım şimdi birlikte.

Yükseleni balık olanlar için tutarlı olacaktır okuyacağınız öngörüler, her zamanki gibi belirtmiş olayım.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 7.evinizde.

İlişkiler, evlilik, ortaklık işbirlikleri, anlaşmalar ve imzalı işler, kontratlar ön planda. Evli iseniz, eşinizin sorunları, önemli konuları ile ilgili gelişmeler yaşayabileceğiniz bir ay. Güneş desteğiyle, sorunlara çözüm gelebilir.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş. 8.eviniz aktif hale geliyor.

Parasal konular odağınızda. Kredi çekmek, yatırım yapmak, alım-satım-devir işlemleri, ortaklaşa kazançlar gibi konularda yeni gündemleriniz var.


Merkür, 14 Eylül’de başak burcuna geçiyor. 7.evinizde ilerleyecek. Ortaklaşa işler yapabilirsiniz birileriyle. Anlaşmalar olabilir. Bir ilişki, bir partner de dahil olabilir yaşamınıza. ‘Ben’ yerine ‘biz’ olmak isteyeceğiniz bir dönem.

14 Eylül’de terazi burcuna geçiyor Merkür. 8.evinizde yer alacak o da. Parasal meseleler, miras, ortak mülk, vb konular aktif. Ruhsal anlamda kasvetlidir biraz 8.evin enerjisi, onu söyleyeyim. Depresif hissedebilirsiniz, karamsar düşünmeye meyilli olabilirsiniz. Ama geçecek merak etmeyin. Bu Merkür hep burada durmayacak 🙂


Venüs, 14 Eylül’de başak burcuna geçiyor. İlişkilerden, hem özel, hem sosyal ilişkilerinizden, ağınızdan, çevrenizden yana şanslı bir dönem. İşbirliklerine açıksınız. Güzel fırsatlar mümkün.

14 Eylül’de terazi burcuna geçiyor Venüs de. 8.evinizde maddi değerler üzerinden yardımcı olacak size.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 7.evinizde.

Mars başak transitinin etkileri için bir yazım var : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019

İlişkiler alanından bir Mars enerjisinin geçiyor olması, başta özel ilişkiler olmak üzere, genel anlamda insan ilişkilerinizde, iletişimlerinizde agresif etkilerin devrede olduğunu söylüyor.

Venüs ve Merkür, durumları bir nebze dengeleyecek ama uzlaşmak için mücadele gerekir Mars 7.evden geçerken. Anlaşmalar, kontratlar, sözleşmeler gibi konular aktif bu arada. Bu yönde bir hareketlilik var.


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : Burcunuzda gerçekleşiyor. Bu dolunay sırasında, gezegenler zorlu görünümdeler, uyumsuz açılar ve yerleşimler var maalesef. Ruhsal anlamda keyifsiz hissedeceğiniz birkaç gün. Bir konu, bitmesi gerektiği için bitebilir. Kadersel şekilde yaşam çerçevenizden çıkabilir. İç dünyanızı huzurlu tutmaya çalışın bu dönem. Kendi yöntemleriniz ne ise, size ne iyi geliyorsa onları yapın derim.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 8.evinizde. Bu ay bir 8.ev vurgunuz var, bakın. Maddi konular ve ruhsal zorlanmalardır bu evin özeti. Parasal anlamda güçlenmek için yeni adımlar attıracak bir şeyler size. Denemekten korkmayın. Çözüm ‘yeni’ olandan gelecek. Hayat, ‘comfort zone’ dan, konfor alanınızdan çıkmanızı istiyor.

Eylül, genel hatlarıyla böyle sevgili balıklar. Bu ay dolunayın açıları zorlu, onu yineliyorum. Kendinizi, zihninizi serin tutun. Her söze, davranışa karşılık verilmez. Seviye gözetin, problematik ve ölçüsüz kişilerle tartışmalara girmeyin.

İlişkilerinizin, bağlantılarınızın, içinde buluduğunuz sosyal ağınızın önemli olduğu bir ay. İyiliklerle gelsin, güzel şeyler getirsin.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı ve takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

 

Mutlu, keyifli, iç huzurunuzla ilerleyeceğiniz bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!