Balık Burcu 2019 Yorumları

Balık Burcu 2019 Yorumları

Merhabalar sevgili balıklar ve yükseleni balık olanlar 🙂

2018’i geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, 2019’un nasıl bir yıl olacağını, size hangi olasılıkları getireceğini konuşacağız şimdi.

2018 retrolarla dolu bir yıldı. Bir ileri, bir geri, çok da fazla yol alamadık. Kozada olduğumuz bir yıldı diyebilirim. Bir şeylerin hazırlığını yaptık, ufak ufak başladık yeni yolları yürümeye.

2019 ise başlattığımız bu işlerin büyümesi, gelişmesi için destekleyici bir yıl.

2019 burç yorumunuzu aktaracağım bu yazımda, evet, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki balık ve yükseleni balık olanlar (ama daha çok yükselen balıkları kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 9.evinizdeydi. Eğitimde, akademik alanlarda olumlu etkiler almış olmalısınız. Ayrıca bu transit ile, ilk yurt dışı seyahatinizi gerçekleştirdiniz belki ya da seyahatleriniz arttı. Basın, yayıncılık, hukuk alanlarında da istediğiniz yönde gelişmeler yaşamış olabilirsiniz büyük iyicil Jüpiter desteği ile.

2019’da ise yay burcunda, 10.evinizde, kariyer alanınızda transit edecek Jüpiter. Kendi işinizi kurmanız mümkün. Bir işte çalışıyorsanız, terfiler de gündeme gelebilir. Ayrıca bu ev, toplum önünde sahip olduğumuz sıfatları simgeler. Eş olmak ve ebeveyn olmak da bu sıfatlardandır. Dolayısıyla evlilik ya da çocuk sahibi olmak da sizin için olasılıklar arasında. Tabii her zaman aslolan doğum haritamızdır, onun neler söylediğidir.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda.

7 yıldır, 2.ev konuları üzerinden değişimler getirdi size, kimi zaman da buralardan yana zorladı sizi Uranüs.

Gelir akışınız, kazandığınız para, yaptığınız iş, yani para kazanma şekliniz değişti belki bu yıllar içerisinde.

Mart 2019 sonrasında, boğa burcunda, yani 3.evinizde olacak.

3.ev konularında bir şeyler değişecek sizin için önümüzdeki 7 yıllık döngüde.

3.ev konularını sıralayayım : Kardeşler, akrabalar, komşular, yakın çevre, iletişim, bilgi paylaşımları, danışmanlıklar, satış, pazarlama, tanıtım, reklam faaliyetleri, eğitimler, kurslar.

Buralardan yana yenilikler dahil olacak yaşamınıza. Bu yönde bir iş mesela. Kardeşlerinizin yaşamında da yeni ve sürprizli sayfalar açılabilir. Çünkü Uranüs sürprizleri, değişimleri simgeler.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 11.evinizde.

2018’den bu yana yaşıyorsunuz bu transiti.

Yaşam amaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirmeniz gereken şeyleri inşa ettiriyor Satürn size.

Ayrıca dileklerdir, çok istediğimiz, emek verdiğimiz şeylerdir 11.ev. Buralardan yana hak ettiklerinizi bu döngüde alabilirsiniz işte. Bilin ki, gelirinizi de artıracak, yaşamınıza şekil verecek şeyleri oluşturuyorsunuz şu anda.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 5-11 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 5.evinizde, güney ay düğümü, tam karşısında, 11.evinizde olacak.

Aşk geliyor gibi sanki 🙂 5.ev aşktır. Onun dışında hobilerdir, hobinizi işe de çevirebilirsiniz bu döngüde.

Ayrıca çocuklar da bu evin kapsamındadır. Çocuk sahibi olmak isteyen yükselen balıklar için destekleyici bir etki bu.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!